Postitusi: 9291

voucheritega soetatud iluteenused LAIDA

Postitatud: 23-01-2013 09:31

Siia võiksime koguda salongid kelle teenustega ei jäänud rahule, võimalusel lisage voucheri link ja kirjeldage oma kogemust.
Postitusi: 139

Postitatud: 25-01-2013 10:30


Mina käisin eelmine sügis salongis Linedce. Korra käisin geellaki hoolduses - täielik jura, geellakk viiliti maha, küüneplaat rikuti ja järgmine päev olid küüned väga koledad. Tehniku nime ei tea...pikkade juustega väike ülbe venelanna. Teist korda käisin seal solaariumis, mis ei vastanud üldse pakkumises kirjeldatuga. Tuulutus ei töötand, puhastamata ja pooled lambid ka ei töötand. Ei soovita seda kohta.
Postitusi: 148

Postitatud: 25-01-2013 11:03


nii, käisin täna Orange ilusalongis näo fotoravis. No oli enamvähem ok, aga teist korda ei lähe enam vist..
Mulle meeldib ikka kui salong on ilus, valge, puhas...
See salong aga oli sutsuke väike, 3 erinevat 'kabinetti' nagu kosmeetik neid nimetas olid üksteisest kardinatega eraldatud.
See tähendab, et kõik mis toimus, oli kõigile kuulda. Minu kõrval tehti kellegile massaazi, kardin liikus siia_sinna.
A fotoravi tehti ka nii, et alguses olin ühe kardina taga, kus u 10 minutit tehti valgusravi, siis pidin oma kodinatega teise 'kabinetti' teise kardina taha kobima. Seal toimus siis ülejäänud protseduur.

Iseenesest kosmeetik oli viisakas, venelane aga rääkis ilusti eesti keelt. maski ajaks pani mulle mingi soojendava massaazipadja õlgade alla, see oli mõnus :-)
protseduuri tulemusi veel ei oska kommenteerida, homme äkki on juba aru saada, kas midagi muutus ka.

ühesõnaga salong kui selline on ebamugav ja väike. Hinnad muidugi selle eest väga odavad.
Postitusi: 89

Postitatud: 25-01-2013 11:14


tellisin masshazhi vaucheriga Ymero või mingi selline firma. Vaucher pidi kehtima 2 kuud. Helistasin et aeg kinni panna, minule öeldi et kuni 5 kuud ette on kõik ajad müüdud :( noh ajuvaba kuidagi see aeg. Siis panin kinni ikkagi aeg, loomulikult nii pika ootamise peale oli juba ära ununenud. Ja vaid kaotasin raha!
Postitusi: 8979

Postitatud: 25-01-2013 16:12


www.royalesthetic.ee/et selle firma teenusega ja teenindusega ei jäänud mina rahule. Ostsin ELO-s epilatsiooni protseduuri säärtele.
Protseduuri tegijale rääkisin, et minule ei
sobi fotoepilatsioon ja küsisin ega see ei ole see protseduur? Öeldi,
et ei ole ja see on väga turvaline. Samuti olin lugenud kodulehe informatsiooni
selle protseduuri kohta. Paraku ei ole see protseduur mitte sugugi väga turvaline. Minujalgadel oli see protseduur teinud naha täkse ehk naha katki. Teatud kohad olid väiksemate ja teatud kohad suuremate naha kahjustustega. Käisin seal kohapeal jalgu näitamas hiljem, et vaadake, mis juhtus peale protseduuri. Juhataja jalgu vaatama ei tulnud ja pretensioon kästi saata e-mailile, mida mina ka tegin. Nende vastused olid hämmastavad.
Üks nende vastustest.
Tere, meie firma tõesti muretseb teie järgi , nagu teiste kõike meie kliendi eest.Kui te tulite salongi ,pakkusime kohe minna kabenetti ja näidata , ja rääkida oma probleemist . Spetsialist tuli teie juurde ja kuulas teid väga tähelipanelikult ja andis oma juhiseid kuidas saab aidata antud situatsioonis . Meie administraator rääkis teiega ,ja tema ka mõistas teid ,selle ka ööeldi teile kabinetis. Meil on väga kahju ,et teie kahjustusi tekkisid nii suurt muret.

Lugupidamisega,
RoyalEsthetic
Mitte mingeid juhiseid minule ei antud ja ei vabandatud. Viimane kiri, mis ma sealt sain.
Saime teie kirja kätte ja oleme kindel selles, et teie kahjustusi ei ole seotud pärast kasutamist meie oletav aparaati.
Lugupidamisega,
RoyalEsthetic
Kirjutasin neile lõpuks, et enda firma mainele nende käitumine au ei teinud. Õnneks on jalad nüüdseks paranenud.
Postitusi: 9291
Postitusi: 10

Postitatud: 27-01-2013 20:57


oi kui kasulik teema! jätan jälje
k56
Postitusi: 1527

Postitatud: 30-01-2013 15:59


Jätan ka jälje.
Postitusi: 9291

Postitatud: 31-01-2013 10:54

Lux-Medicus


http://pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=36148&category_id=0

seda ei soovita, kunagi sai ühe teise pakkumise kaudu võetud- ei jäänud rahule
Postitusi: 77

Postitatud: 31-01-2013 11:40


Tsiteeritud:

Ostsin cherry.ee'st voucheri ripsmepikenduste hoolduseks Tsikiita ilusalongis (Tartu) ja see oli päris õudne. Ostsin isegi kaks voucherit. Igatahes ripsmed liimis mul täiesti kokku, kui ripsmed hakkasid ära tulema siis tõmbasin teisi ripsmeid, sest kõik oli kokku liimitud ja see oli kohutavalt valus ja väga kiiresti kuidagi tehtud ja lohakalt ja mu enda ripsmed olid väga kahjustada saanud.

Ostsin jällegi cherry.ee'st massaaži voucheri Avancia ilusalongis (Tartu) ja see oli mu elu hulleim massaaž, mul oli nii valus et lausa pisarad silmis ja see oli kohutav, alles käisin seal ja mul teatud kohad ikka niiii valusad, et kui puudutada siis on valus. nii et väga kohutav.

Kummagi teenindaja nime ei tea, ei tutvustatud ennast.Ei kasutanud küll voucherit, ent Avancia kosmeetik, kes mõned aastad tagasi näohooldust tegi haises väga tugevalt suitsu järgi. Väga jälk!
Postitusi: 1781

Postitatud: 31-01-2013 19:46


Väga kasulik teema, jätan jälje
X