Postitusi: 9291

voucheritega soetatud iluteenused LAIDA

Postitatud: 23-01-2013 09:31

Siia võiksime koguda salongid kelle teenustega ei jäänud rahule, võimalusel lisage voucheri link ja kirjeldage oma kogemust.
Postitusi: 9291

Postitatud: 09-02-2014 22:28


ei soovita Linedce ilusalongi tai massaazi http://www.pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=69181&category_id=1
Postitusi: 29489

Postitatud: 09-02-2014 22:44


Aga põhjenda ka miks.
Postitusi: 6840

Postitatud: 10-02-2014 10:21


Tsiteeritud:

Linedce Iluslong pakub solaariumi 50 min vouchereid. Infotekstis väidetakse, et solaariumis on äsja lampe vahetatud. Noh, lampide vahetusakt on solaariumikabiini seinal, see toimus aastal 2012. Saan aru, et äsja on väga suhteline mõiste, arvestades, et neid vouchereid on nad juba sadu müünud. Solaariumiboks ragiseb ja koliseb- suht hirmus sinna alla minna. Boksis sees ei tööta kõik nupud korralikult. Ja administraatorid on ka kurja näoga.Mina nt üldae ei usalda neid ilusalongide solaariume. Kui minna, siis ikka eraldi solaariumikeskusesse.

Ja sama on nende voucheritega, et üldiselt üritatakse millestki lahti saada jne. Ise olen käinud Tartus Avancia Ilusalongis solaariumis ja ka suht pettusin.
Postitusi: 9291

Postitatud: 10-02-2014 11:50


Tsiteeritud:

Aga põhjenda ka miks.


Olen käinud Tai massaazis varem ja see mida nemad pakuvad ei olnud just kiiduväärt
Postitusi: 1268

Postitatud: 10-02-2014 12:13


Tsiteeritud:

käisin gelish lakkimises, ootasin üle 1h oma aega. Teenindaja plökerdas küüned nii ära, et küünealune oli värvi täis.Kaisin seal massaazis ja ei jaanud rahule.
Postitusi: 29

Postitatud: 10-02-2014 12:59

Keratiin


Mina olen kuulnud tohutult paljudelt oma klientidelt kui pettunud on nad olnud keratiinihoolduses, mille on läbi voucheri soetanud. Protsessi kirjeldus pole ka absoluutselt vastanud õigele hooldusele. Kindlasti on ka erandeid, ei vaidle vastu :)
Postitusi: 4

Postitatud: 26-02-2014 01:39


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Käisin Talentes ja rohkem enam sinna oma jalga ei tõsta.
Minu kupong sisaldas juuksepesu, juuksemaski, massaazi, lõikust ja soengut.
Teenindus täielikult umbkeelne, et administraator pidi tulema juuksurile tõlkima, mida ma soovin. Kogu peapesu ja maskitamise vältel plätras juuksur oma sõbrannaga ja "massaaziks" oli peanaha küüntega krapsimine. Kui need protseduurid tehtud said, siis läksime juuksuritooli ja katsusin selgitada, kui palju ma maha tahaksin lõigata. Ta kammis niisked juuksed seljataha ja lihtsalt alustas kääridega nüsimist. (tavaliselt eraldatakse ikka sektorid ning lõigatakse järkjärgult). Järgmisena kuivatas juuksed ära, pani läikeõli otstesse ja triikis juuksed sirgu.
Kuna ma olin vist ainukene eesltasest klient sel hetkel, siis kõrvalolev juuksur pani viisakusest eesti raadio mängima. Natukese aja pärast hakkas minu juuksuril vist eesti mulja ajudele ja timmis vene tümmi peale ja pidu käis sama hooga edasi...

Kogu see lugu oli küllaltki õnnetu, aga ma olen siiski rõõmus, et selle jama eest hinnakirja alusel summat ei pidanud maksma!

Mind paneb imestama, et inimene töötab klienditeenindajana ning ei oska sõnakestki riigikeelt, et tööalaseltki suhelda...Ostsin kunagi vist sama voucheri..Igatahes täpselt sama teema! Suht kohutav :S Ei soovita!
Mul oli sama probleem, et juuksur ei saa mitte midagi aru ja kutsub, siis administ raatori tõlgiks. Administraator sai vähemalt midagi aru, kuigi seegi päris täpne polnud. Klienditeenindaja võiks ikka eesti keelt ka mõista !

Nüüd olen käinud Nefertitis ja olen suht rahule jäänud :) Värvivalik on neil ainult väike...kahjuks.
Postitusi:

Postitatud: 07-03-2014 15:33

lux medicus ultraheli puhastus


Lisan ka veel ühe halva kogemuse voucheriga soetatud teenusest.

Ära kindlasti mine sellesse kohta hooldust tegema.

Protseduur kestab 40minutit, ultraheli puhastus tähendas minu puhul täpselt üks kord näo üle käimist masinaga. Mingeid niisutusvahendeid ei kasutatud, protseduuri tehti kuivale nahale.

Välja on hõigatud, et näohoolduseks kasutatakse Maria Gallandi toodeteid. siis mulle tundus, et näo koorimist tehti Puhta Looduse õunakoorijaga. Kogu protseduuri pikim osa oli kui näole pandi mask, teab mis kavaliteet selgi oli ning lõpuks kreem.

Mujal on sama protsessi tehtud 1,5 h. Koos korraliku puhastusega, siis ültraheli puhastus, pärast kvaliteetse maski pealekandmine.

Selles lux medicus raiskad lihtsalt oma aega ja raha.

salong ise on ka väga kole.Vene raadio lõugab. negatiivne kogemus.
Postitusi: 6

Postitatud: 05-04-2014 16:37

Freia Ilustuudio Tallinnas


Kas keegi oskab jagada kommentaare Freia Ilusalongi juuksurite kohta? Praegu on neil müügil voucher, kuid ma ei tea, kas osta või mitte.
Kes on käinud, andke nõu :)
Postitusi:

Postitatud: 21-05-2014 15:18

Käisin Infinity salongis ja üldse ei jäänud rahule


Soetasin voucheri: http://pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=222693&category_id=0
Sisaldab see kirjelduse järgi siis juuste lamineerimist, kuumakäärilõikust ja föönisoengut.
Ei tea, kas ma olen rumal, et eeldasin, et kuumakäärilõikus on sama, mis juustelõikus, lihtsalt kuumade kääridega.
Igatahes, läksin sinna, esmalt pesti pead, siis määriti väga vähesel määral mingit möksi pähe, seejärel topiti juuksed fooliumisse ja pandi mind 20 minutiks fööni alla, kus olin üsna ebamugavas asendis, et kael jäi kangeks.
Peale seda loputati ja hakati tegema nn kuumade kääride lõikust.
Tuleb ära mainida, et mul on järku lõigatud soeng ja enne oli mul ka tukk, mis on jõudnud pikaaja peale välja kasvada. Lootsin siis, et saan korraliku lõikuse ja tuka samuti ette tagasi, kuid ainus, mis tehti, lõigati ainult pikemaid juukseid ehk siis alumisi juukseid ja pealmisi ning tuka osa üldse ei puudutatudki. Seejärel natuke föönitati veel ja öeldi mulle, et ma olen nüüd valmis ja mindi minema.
Kokkuvõttes ei ole soengus mingit muudatust ja ka juuksed pole siledamad või läikivamad nagu reklaam lubab. Samuti on endiselt juustel, mida ta ei puudutanudki täiesti katkised juukseotsad. Pean sellepärast nüüd täiesti uue juuksuriaja endale panema ning see 15 euri on kui õhku visatud.
Seega ei soovita kellegil sinna minna!
X