Postitusi: 9291

voucheritega soetatud iluteenused LAIDA

Postitatud: 23-01-2013 09:31

Siia võiksime koguda salongid kelle teenustega ei jäänud rahule, võimalusel lisage voucheri link ja kirjeldage oma kogemust.
Postitusi: 29489

Postitatud: 14-07-2014 17:29


Ma käisin ka Linedce ilusalongis. Olin aja enne kinni pannud, kui tagasisidet lugesin. Ma käisin küünetehniku juures hoolduses. Olen täitsa rahul. Pakkus mulle kohvi enne alustamist. Tundub, et püsivad ja töö on kena. Ainult teeb omamoodi. Ei ehita sellist suurt stressipunkti vaid teeb pigem nagu kataks oma küünt geeliga. Seega paigalduse püsivuse kohta ei oska kommenteerida. Käisin siis tehnik Maariti juures.
Postitusi: 1848

Postitatud: 14-07-2014 19:30


Tsiteeritud:

Käisin voucheriga Raadiomaja Mona Liisa ilusalongis küünte püsilakkimist tegemas. Teenindaja jättis kohe räpase mulje - tal oli seljas küünelakist üleni plekiline pluus. Õige pea selgus ka miks - ta mökerdas ikka kohutavalt, ja vist ainult kaks küünt suutis nii ära lakkida, et lakki paksult küünenaha vahele ei ajanud. Väga nördinud.


Hmm, mina jäin küll väga rahule. Käisin seal 2 korda, üks kord ripsmetehniku juures (buduaaris sooviatati) ja teine kord gelishiga lakkimas. Kunagi isegi lisasin siia buduaari gelishi teema alla oma küünte pildi, mis oli rohkem kui 4 nädalat peame värvimist tehtud. Võibolla on seal kaks erinevat inimest, ei tea.
Postitusi: 530

Postitatud: 14-07-2014 21:22


olen kahte kohta vouchereid ostnud, mõlemaga jäin rahule.. näohooldus oli mõlemas, üks oli mingi tallinna sadama lähedal olev ja teine vineeri peatuse lähedal.. kvaliteet oli suht ok ja aja sai ka lihtsalt
Postitusi: 6

Postitatud: 03-12-2014 16:07


ilusalong Dolcezza.

ostsin voucheri Brasiilia epilatsioonile sinna. Või õigemini helistasin et aeg kinni panna ja nad küsisid, et kas voucher on juba ostetud, siis ütlesin et veel ei ole (ma tahtsin enne aeg omale broneerida äkki ei saa lähipäevadel). Nad ütlesid et väga hea, ei peagi voucherit ostma, maksate kohapeal sulas.
Käin tavaliselt ühes konkreetses salongis, kõik sobib ja meeldib, aga selle Dolcezza voucheri hind oli 2 korda odavam, nii et ma otsustasin, et võiks ühe korra proovida.
See oli minu väga suur viga :S Esiteks salongi koduleht oli suletud maksmata arve tõttu, teiseks asub see väga imelikus kohas - ühiselamus Kristiine keskuse lähedal. Ei ole kõige ilusam koht. Aga kuna ma enne lugesin googlist (ja ka buduaarist) mõned postitused, kus seda salongi kiideti, siis mõtlesin et ei ole hullu. Kahjuks kõik need postitused olid vist väga vanad...
Kõige hullem oli iseenesest protseduur. See oli VÄGA valus. Ma mitu korda karjusin ja isegi pisarad jooksid. Oma meistri juures ma rahulikult vestlen temaga terve protseduuri ajal, naeran jne. Mul ei ole valus, kui epileerib normaalne meister normaalse vahaga.
Peale protseduuri Dolcezzas oli mul nahk mitu päeva punane ja siis lõpuks hakkas ajama nahka maha. See oli tõesti kole. Teenindus oli ka selline... ei saa öelda et paha, aga selline ükskõikne. Protseduuri lõpus ütles, et kuskil 3. nädala pärast tuleb uuesti teha ja ta paneb mulle aeg kinni. Ma muidugi loobusin.

See oli ca. kuu aega tagasi. Käisin hiljuti oma meistri juures. Ta oli šokkis sellest jutust. Ütles, et ilmselt selles salongis töötavad algajad ja raudselt epileerivad mingi odava vahuga, millega tohib ainult jalad epileerida, aga mitte mingil juhul bikinit.

sain nüüd aru miks ühes kohas see protseduur maksab 23 euri ja teises 12,50. Ja et ei tohi säästa enda peal.

Kuna see salong siiamaani reklaamib ennast igas voucheri-portaalis, siis arvasin, et pean omast kogemusest ka teistele rääkima.

X