Postitusi: 39

Vihane juuksuri peale!!!!

Postitatud: 12-02-2013 22:16

Ma lihtsalt lasen tossu välja, vabandust!
Olen juukseid kasvatanud terve teadliku elu.
Viimased 7 aastat eriti suure hoole ja armastusega. Ostnud erinevaid kalleid hooldusvahendeid, krõbistades vitamiine jne.
Juuksed olid ilusad, paksud ja terved (pikkus umbes keskkohani)...
Minu juuksur läks dekreeti ja kuna oli vaja lõigata juukseotsi, siis valisin paar päeva tagasi uue juuksuri. Seletasin ilusti, et soovin lõigata umbes 6-7 cm, et mitte rohkem. Tema arvas juba siis,et oooo siin pikkust küll, ega nendest ei saa arugi kui otsi lõigatakse.
Juuksuritoolist tõustes olid mu juuksed vähemalt 30 cm lühemad (vaevalt rinnakani).
Juuksur kiitis,et näe kui kena, talle ei meeldigi pikad juuksed, nii on ilusam. Mismõttes nagu???
Ma olen teist päeva shokis ja nutan oma kiharaid taga.
Need kes midagi sarnast läbi elanud saavad aru mida tunnen. :(
Huvitav kui kiiresti juuksed kasvavad?
Postitusi: 6505

Postitatud: 12-02-2013 22:50


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Mul on ka juuksuritega halbu kogemusi... ütleme nii, et neile vist peabki kõik nii puust ja punaselt ette tegeema kui võimalik ja iga natukese aja tagant seal toolil meelde ka tuletama, milleks sinna tulid
Muidugi kahju, kui nii pikad juuksed maha lõikas...

Muidugi on tagantjärele tark hea olla, aga kui oma juukseid nii armastad, siis lõika juukseotsi edaspidi ise, kui jälle pikaks kasvanud on ja kui kardad, et hakkama ei saa, lase emal-sõbrannal vms lõigata. Nemad teavad, kui väga oma juukseid armastad ja oleme ausad - juukseotste lõikamine pole mingi kunst, millega minna juuksuri juurde... Muidugi kui ei lasknud ka midagi muud teha ja nii muuseas ka ei palunud neid ära lõigata


Selleks peavad ikka väga korralikud käärid olema. Olen kuulnud, et kui on natukenegi nirumad siis teed oma juustele suurt kahju ja pigem lõhud otsi.


Jah, need nö juuksurikäärid peaksid muidugi olema.
Postitusi: 7653

Postitatud: 12-02-2013 22:52


Mul lihtsalt kombeks oma pikad juuksed lühikeseks lõigata ja siis uuesti neid sama pikaks kasvatada. Aga täitsa ise kasvasid, ei teinud ime asju juustele. Ja mulle tundub, et mida rohkem ma juukseid patsis hoian, seda kiiremini need ka kasvavad.
Postitusi: 39

Postitatud: 12-02-2013 22:53


Ma olin nii õnnetu ja shokis, et ei sõimanud kedagi.
Ütlesin, et palusin ainult otsi lõigata, aga tema tegi uue soengu. Juuksur naeratas ja ütles, et talle ei meeldigi pikad juuksed. Talle...mina ju kannan oma juukseid!!!
Ise kandis väikest patsi, heal juhul kaelani oli juuste pikkus.
Ma ei ole muidugi mõõtnud pikkust, kas on 30cm lühemad, aga enne oli pikkus puusakondini, nüüd vaevalt rinnakani.
Ja lõikamise ajal ma tema tööd eriti ei jälginud,lugesin südamerahuga ajakirja.
Ma ei oleks uneski selle peale tulnud, et nii üldse võiks juhtuda.
Olgu õpetuseks, juuksurile peab ütlema et max 1cm, äkki siis võtavad 5cm.
Need kes on sama läbi elanud, mul on teist tagantjärgi kahju, ma tean mida tundsite... :(


Postitusi: 2722

Postitatud: 12-02-2013 23:08


Esita salongile kaebus?
Postitusi: 804

Postitatud: 12-02-2013 23:10


Tsiteeritud:

Esita salongile kaebus?


Ma arvan sama moodi. Eriti lubamatu käitumine juuksuri poolt. Kedagi ei huvita, et talle pikad juuksed ei meeldi.
Postitusi: 5220

Postitatud: 12-02-2013 23:12


Mis ta oma ôigustuseks siis ütles?
Postitusi: 8420

Postitatud: 12-02-2013 23:21


Mu juuksur lõikab just nii vähe kui võimalik, isegi kui ma ütlen, et mulle ei lähe nii väga pikkus korda ja ma ei ole selline, kes juuste pärast nutaks, avastan siiski kodus katkisi otsi
Postitusi: 1415

Postitatud: 12-02-2013 23:26


Kas siis lõikamise ajal ei olnud aru saada?
Postitusi: 660

Postitatud: 12-02-2013 23:27


Kindlasti esita kaebus! See ei ole ju normaalne. Mina oleks nii püha viha täis läinud ja sellel lollakal "juuksuril" kohe näo täis sõimanud.
Postitusi: 2038

Postitatud: 12-02-2013 23:42


Tean, mida tunned!
Mul olid ka väga pikad ja paksud juuksed ja alati kõik kiitsid ja tihti arvati, et juuksepikendused, kuigi oma juuksed.
Siis tahsin aga otsi kärpida nagu ikka otsi lõigatakse ja valisin uue juuksuri, kuna oli siis just värskelt avatud uus ilusalong ja kõik käisid ja kiitsid ning otsustasin siis ühe juuksuri kasuks, kes eelnevalt töötas mingis teises ilusalongis, mis kinni pandi ja seega eeldasin, et kogemust peaks olema.
Mäletan hästi, et isegi tema kiitis minu ilusaid pikki kiharaid. Palusin siis otsi lõigata maksimaalselt 5 cm, ütlesin veel ka, et ei taha rohkem kohe kindlasti mitte, tema oli igati nõus ja asus tööle. Kui "lõikustöö" valmis sai, olin šokis. Ta oli mu juuksed vähemalt 15 cm maha võtnud ja see oli tõesti ahastust tekitav. Küsisin, et miks nii palju maha võttis ning ütles, et otsad olid katki ja pidi nii palju maha võtma. Hallo, seda oleks võinud siis öelda enne lõikama asumist, kui palusin 5 cm maha võtta, aga ei, juuksur siis ainult noogutas ja oli nõus 5 cm ja kui lõikamiseks läks, siis võttis mõnuga ikka rohkem maha. Ja ma tean hästi, et polnud need otsad midagi nii hullus seisus.
igaljuhul mäletan hästi, kuidas pärast seda pidevalt küsiti minult, et mida ma hull oma juustega teinud oled, miks ma need maha olen lõiganud..
Siiani nutan taga, sest nüüd enam ei kasva kuidagi juuksed. Naljaga pooleks on selline tunne, et juuksur võttis suurest vihast suure portsu pikkust maha ja pani mingi juukseviha sisse, et enam ei kasvaks kah :D
X