Postitusi: 4849

Milliste kinkidega üllatate oma kallimat?

Postitatud: 09-03-2013 00:00

Siin Buduaari sirvides on jäänud silma mitmed teemad stiilis, mida on mees teile kinkinud, mida kingiti sõbrapäevaks/jõuluks/naistepäevaks, jne, aga teemasid, kus keegi räägiks sellest, mida erilist on nemad oma mehe jaoks korraldanud, ei ole väga silma hakanud. Ja kohati siin teemasid lapates tundubki, et üllatamise all peetakse silmas vaid kõike seda, mida mees teeb naisele ning peetakse enesestmõistetavaks, et naistepäevadel, sõbrapäeval, jms peab mees kindlasti midagi kinkima. Aga kas keegi teist pidas ise oma teist poolt näiteks sõbrapäeval mõne üllatusega meeles?

Seega küsikski:

Mida põnevat, seikluslikku, pöörast või hoopis romantilist olete teie oma kallima heaks teinud? On selleks mõni ise kirjutatud luuletus? Ise küpsetatud kook? Uues võrgutavas pesus oma mehele massaaži teinud? Kontserdipiletid mõnele tema lemmiklaulja esinemisele? Kinkinud talle tema lemmikparfüümi või mõne ajakirja aastatellimuse, mida ta ise ei raatsiks osta? Kudunud talle kindad? Jne...

Postitusi: 6621

Postitatud: 09-03-2013 00:16


Endisele sai ikka palju rõõmu omaarust tehtud.. kuna olen ise selline üllatuste ja hellituste armastaja siis meeldib ka seda vastu pakkuda. Romantiliste õhtu-ja hommikusöökidega olen korduvalt teda üllatanud, eriliste roogadega, eriliste kujudega koogikesi ja võileibu teinud, joonistanud suure portree temast värvipliiatsitega, mitmetesse kohtadesse teda ise üllatusena viinud, massaaži loomulikult teinud, niisama igasugu väiksemaid kingitusi üllatusena teinud, armsaid kaardikesi valmistanud, armsaid sõnumeid/kirjakesi peitnud, kudunud salli ja õmmelnud kindad, üllatusena teise linna läinud külla, laulnud talle (võib-olla ei olnud kõige õnnestunum variant:D), talle kinkinud asju, mida ta on kohutavalt tahtnud jne.. Sest ta oli ka kõike seda väärt. Praegusele aga hetkeseisuga tahaks palju sitta kinkida..
Postitusi: 2772

Postitatud: 09-03-2013 00:25


Vüta purgeeni ja kükita kinkekoti kohale.

Hehe, küll kõik saab korda (Y)
Postitusi: 6621

Postitatud: 09-03-2013 00:33


Tsiteeritud:

Vüta purgeeni ja kükita kinkekoti kohale.

Hehe, küll kõik saab korda (Y)Ei no küll ta ikka saab korda.
Postitusi: 23565

Postitatud: 09-03-2013 00:36


tavaliselt tema hobidega seotud nänni kingin
Postitusi: 5756

Postitatud: 11-03-2013 09:22


olen ikka teinud, aga raske meenutada, kuna pole päris viimasel ajal :D. no ühel sõbrapäeval ehitasin laheda onni korterisse diivani ja laua vahele linadega üle kattes ja need jõulutuled sisse pannes. sisse viisin igasugu snäkke ja head kraami ja kui külla tuli, ütlesin, et pane silmad kinni ja viisin ta sinna. üllatus täiega ja väga meeldis, sest see kujundus seal onnis oli väga hubane ja armas. aga rohkem korraga ei meenu, eks hiljem lisan :). meeldib üllatusi teha.
Postitusi: 3692

Postitatud: 11-03-2013 09:52


Panin meile metsamajakese kinni üheks ööks, ning veetsime seal unustamatu puhkuse :) Ta oli väga meelitatud ja üllatunud.
Postitusi: 1144

Postitatud: 12-03-2013 11:22


Mulle meeldib väga kingitusi teha, eriti oma mehele, alati ei pea selleks mingi "püha" olema. Mõnikord näen kusagil mingit naljakat asja ning ostan selle ära, et talle kinkida. Ideid on üldiselt päris palju ja need tulevad alati spontaanselt. Oleme mõlemad väga praktilised, aga ka üsna haige huumorimeelega tüübid, seega mingid luuletused vms kõne alla ei tule.

Korra olen mehele telefonikoti heegeldanud, et külmade ilmadega aku nii kiiresti tühjaks ei saaks. Siis olen meisterdanud talle ühe väikese raamatukese/märkmiku, kuhu panin kirja naljakaid juhtumeid meie kooselust. Talle tegi see kõvasti nalja. Korra ostsin talle välgumihkli, mis kasutajale särtsu annab (tal oli probleem inimestega, kes tema tulemasinat "laenasid" ja tagasi ei andnud). Newtoni häll, et tööl pausi ajal mõtteid puhastada. Üldiselt kingin ma talle üsna napakaid asju, mis teda naerma ajavad või siis midagi sellist, mida ta endale ise lubada ei raatsi. Koogiküpsetamine pole talle vist suurem asi kink, kuna ta ei armasta väga magusat.
Postitusi: 1004

Postitatud: 14-02-2014 18:55


Ma olen talle suht palju kinke teinud, mõmmikuid olen kinkind ,mängukoera ,lõhnu ,puuviljakorvi ,snowgloubi mille lasin talle teha ,väikse mõmmi kuju,lemmikloomi olen ka kinkinud jänese,merisea ja kassi dear danieli nukku ,lilli. kindlasti teen talle veel kinke ja korraldan üllatusi.
Postitusi: 154

Postitatud: 14-02-2014 19:07


Tsiteeritud:

Ma olen talle suht palju kinke teinud, mõmmikuid olen kinkind ,mängukoera ,lõhnu ,puuviljakorvi ,snowgloubi mille lasin talle teha ,väikse mõmmi kuju,lemmikloomi olen ka kinkinud jänese,merisea ja kassi dear danieli nukku ,lilli. kindlasti teen talle veel kinke ja korraldan üllatusi.Ma ei tea, mis nöoga mu peiks oleks, kui ma talle mõmmikuid, mängukoera ja merisea kingiksin :D :D :D
Postitusi: 1910

Postitatud: 14-02-2014 19:39


ta pole üldse seda moodi inimene kes sellist "sisse ostetud" püha peaks
X