Postitusi: 1144

Parim kink poissõbrale

Postitatud: 24-03-2013 10:39

soovitage huvitavaid kingiideid, mida oma poisile sünnipäevaks kinkida(nt tulemasin kuhu on peale krveeritud ta nimi)
aitäh :)
Postitusi: 23565

Postitatud: 24-03-2013 10:47


kumminukk
kell
kett
krt oma poissi võiks niipalju ikka tunda et ise kink valida
Postitusi: 2373

Postitatud: 24-03-2013 10:50


Lähtu ikka sellest mis talle meeldib või mis talle vaja on. Tõesti võiksid teda ise nii palju tunda, et kingi valitud saaks.
Postitusi: 686

Postitatud: 26-03-2013 22:48


Tsiteeritud:

Lase üle! Kingi draamat!
Postitusi: 14226

Postitatud: 26-03-2013 22:50


Lihtsalt paar ideed, mis selliste teemade käigus on välja kujunenud:
http://nodi.ee/ - nö kiiksuga kingitused, tasub vaadata - võib leida midagi originaalset ja erinevaid teemasid on mitmeid
http://www.kingitus.ee/ - elamuskingitused
http://www.kingitus.net/ - samuti elamuskingitused - koostöö seiklused.ee'ga
http://www.kingiabi.ee/ - kingituste kiirabi poe kodukas, positiivne nüanss: saad panna lahtrite kaupa, mis laadi inimesele kinki teed (nt mees või naine, mis puhuks, jne) ning leht pakub sulle omapoolseid variante.
http://www.kingimaailm.eu/ - rahakotid, aksessuaarid, tulemasinad jne, nats sarnane kingiabile.

* Elektroonika: (bass)kõlar(id), mp3 mängija, digitaalne fotoraam teie piltidega, uus automakk, telefon, kohvimasin(tavaline, aga eriti kõva oleks nt JURA vms kui raha on), uus arvutihiir, telekas, printer, mälupulk, duširaadio, head mikrofoniga kõrvaklapid, autos kasutatav telefonilaadja.

* Riided & aksessuaarid: nunnu pusa, lips, triiksärk, suur hunnik sokke (kohe aasta varu vms, st paarkümmend paari kindlasti, siis on kingil efekt), T-särk (T-qualizer nodi.eest või ka mõne trükitud teksti, sõnumi, pildiga-vaimuka või tähenduslikuga), sussid, bokserid, rahakott, käekell, vöö (pannal initsiaalidega), paksem hõbekett.

* Hooldustooted: lõhnad, deodorant, habemeajamisvahendid (palsamid, näoveed, hambemeajamismasinad vms), näohoolduskomplektid (näopesuvaht, mask, toonik, kreem - kui nahaprobleemid, hügeeniline huulekas)- need võiks siis apteegist vms olla, vähe kvaliteetsemad ja ravivamad, kätekreem (mõni klvaliteetne firma, kui mehel nt kuiv nahk-talvel väga hea)+muid hooldustooteid jne.

* Kinkekaardid: SPA, massaaž, näohooldus, teater, konsert, kino, meestemaailm (kaubamajas), mingi kvaliteetsem meesteriiete pood, spordiklubi/pood, aga ka kinkekaart nt laskmise proovimiseks erinevate relvadega vms elamuslik värk nt nende kingitus.ee ja kingitus.net lehekülgedelt.

* Romantika: pilt teist kahest koos (kas siis joonistada lastud või niisama änks või isegi minna koos profifotograafi juurde vms), käerauad, kamasutratäringud, mingi kahe südamepoolega kaelakett, teile mõlemale siis üks pool, käsisoojendav süda; nö album vms, kus on meenutused teie suhtest ja lahedatest mälestustest (pildid, jutud, kommentaarid, naljakad juhtumised, mis siis kirjas-kleebitud-joonistatud jne)

* Kodutarbed: tekikott ja/või voodipesu komplekt, tatrapadi, uus laualamp/põrandalamp, midagi mööbliesemetest kui nt koos elate ja eelarve lubab.

* Muu: raamatud (ei pea olema ilukirjanduslik, võib ka mõni teaduslik raamat, sõnaraamat, tema huvidega seotud raamat, naljakas või meelelahutuslik raamat olla), Zippo (suitsetajale siis - oleks siis mõistlik bensiin vms ka kohe juurde osta), lauamäng, kallimat sort kvaliteetkohv (nt aroomikohvi poest vms) ja kohvitass (nt olemas tassid, millele lased panna peale laseriga vms pildi ja muidu on tühi musta värvi tass ja kui kuuma vedelikku sisse lasta, siis tuleb pilt välja), vesipiip, sigarid-piibud (midagi kaugemalt, nt kuubast vms), nahkportfell, CD-DVD vms millestki, mida ta fännab, ajakirja aastatellimus (Horisont, FHM, Tehnikamaailm, DIGI või ükskõik, mida ta fännab), öö mõnes ilusas hotellis , mis algab mõnusa õhtusöögiga heas restoranis, mõni kallim alkholopudel(kui mees nt kogub selliseid asju), tervisehullule arstimitekorvike(vitamiinid, toidulisandid, citrosept, muud vajalikud meditsiinilised asjakesed) jne.

Ja alati võimalus teha nn kombosid, kuhu panna kingipakki mitu väiksemat asja (nt kehahooldustooteid vms) jne.

PS! Kuna see nimekiri on välja töötatud üldistades juba ammu, siis ei viitsinud vastavalt sinu antud kirjeldustele seda muutma hakata ja kopisin lihtsalt niisama, ehk saad mõne idee.
Postitusi: 3438

Postitatud: 26-03-2013 22:51


Kunstvagiina üksikuteks õhtuteks.
Postitusi: 14

Postitatud: 28-03-2013 08:05


Vaata ka erinevate fotomeenete pakkumisi.
nii siin buduaari turul mõned pakkumised

Kuid tunduvalt rohkem erinevaid pakkumisi http://netikink.eu/ lehel. Nii tikitavad saunalinad, fotomeened jne jne
Lisaks meil ka erinevad kingiideede lehed
X