Postitusi: 26

Mure elukaaslasega ja sooviks nõu

Postitatud: 13-06-2013 15:09

Tahaks küsida nõu, mida teie teeks sellises olukorras.
Nimelt olen mehega koos elanud 2 aastat – vahepeal oli ta töötu ja vahepeal oli suhteliselt väike sissetulek, nii et tegime niimoodi, et ma maksin üüri ja tema kommunaalid.
Nüüd ta saab teise linna mingi ajutise töö – 200 km eemal ja ütles, et kuna tal ikka raha vähe ja ta ei saaks maksta üüri ega kommunaale, siis peab oma kola välja kolima ema juurde. See koht on omakorda jälle hoopis kolmandas linnas.
Mina pakkusin, et otsiks ikka uue korteri (praeguse leping saab kohe läbi), et siis oleks vähemalt koht, kus nädalavahetustel koos olla, aga tema ütles, et peab ikka vahepeal astuma sammu tagasi ehk sinna ema juurde kolima, et näha suuremat pilti.
Mida te asjast arvate?
Nüüd ma ei oskagi asjast midagi arvata – et kas rääkida ta ikka ära, et punume nö uue pesa või laseks tal siis minna?
Postitusi: 793

Postitatud: 13-06-2013 15:21


Ma ise arvan, et kui ta ikka tahaks sinuga pesa punuda, siis ta leiaks selleks võimaluse.Sa ise ütlesid, et töö ajutine, mis saab siis kui ajutine töö läbi saab?
Postitusi: 801

Postitatud: 13-06-2013 15:30


Mulle meeldib kui mees on ambitsioonikas. Mul oli selline noormees, kes oli ajutiselt töötu ja hiljem kui ta töö sai, maksin ikka mina kõige eest. Kui ma ütlesin, et ta võiks rohkem pingutada, siis tuli välja, et ma olen raha ahne nõid ja liiga materiaalse mõtlemisega :)
Arvan, et kui mees tahaks suga koos elada, siis ta ka pingutaks selle nimel.
Postitusi: 4849

Postitatud: 13-06-2013 15:36


Kui ajutise tööga saad ainult ütleme miinimumpalga kätte, siis loomulikult ei jõua ta üürikorterit üleval pidada... või õigemini jõuaks, aga maksadki kogu oma sissetuleku ainult maksudele. Kuigi samas pole ka ema suhtes aus kolida koju tagasi nii, et rahaliselt üldse ema ei aita...
X