Postitusi: 111

Lapse sugu ära arvamine.

Postitatud: 21-06-2013 10:44

Vb on see teema siin juba olnud, aga niisama tahaks teada, et kes rasedad või juba sünniatnud, kas täppi ?
Siin on mõned lõbusad moodused, kuidas enne sünnitust kindlaks teha, kas ootad poissi või tüdrukut, kirjutab parenting.com.

Üleval või all? See on kõige lihtsam moodus: kui su kõhuke on üleval, siis on tulemas tüdrukutirts, kui kõht on aga pigem allpool, siis kasvab seal poiss.

Südamelöökide järgi. Järgmine kord, kui günekoloog lapse südamelööke kuulab, küsi temalt, kui kiiresti beebi süda lööb. Legendi järgi lööb tüdrukute süda 140+ lööki minutis, alla 140 löögi viitab aga poisile.

Magus ja hapu. Kui sul on isu pigem magusa järgi, siis on kõhus ilmselt tüdruk. Kui eelistad aga haput või soolast, siis sünnib poeg.

Paaris või paaritu? Väidetavalt tegid maiad laste sugu kindlaks selle järgi, kui vana oli ema lapse eostamise ajal ja mis aastal viljastamine aset leidis. Kui mõlemad arvud olid paaris või paaritud, siis ennustas see tüdruku sündi. Kui üks arv oli paaris, teine aga paaritu, siis vihjas see poisile.

Probleemid näonahaga. Kas sul on raseduse ajal näole tekkinud palju vinne? Süüdista selles oma sündimata tütart. Ühe uskumuse järgi on just pisipreilid süüdi selles, et varastavad emalt ilu ning seetõttu võib näonahaga raseduse ajal probleeme olla.

Ennustamine sõrmuse abil. Võta oma abielusõrmus ja seo see niidi külge. Hoia rippuvat sõrmust oma kõhu kohal. Kui sõrmus hakkab ringe tegema, siis on sul kõhus väike poisipõnn. Kui sõrmus kiigub aga edasi-tagasi, sünnib tüdruk.

Iiveldus. Esimese trimestri jooksul ajab sind pidevalt iiveldama? See viitab sellele, et sündimas on tüdruk. Kui sa ei koge üldse või on sul vähe hommikust iiveldust, siis on tulekul pisipoiss.
Postitusi: 111

Postitatud: 21-06-2013 10:52


Minul sündis tüdruk ja võin öelda, et iiveldust mul polnud eriti, vahest harva. Magusaisu oli küll suur, näonahaga ka probleeme polnud.
Postitusi: 2001

Postitatud: 21-06-2013 10:58


midagi on siit õige ikka,
Postitusi: 7653

Postitatud: 21-06-2013 11:02


Mul on tütar.
Oli suur magusaisu, esimene trimester oli väga väga paha, kõht oli vist tõesti üleval pool.
Näonahk oli korras, see paaritu/paarisarvu värk täppi ei läinud.
Postitusi: 13

Postitatud: 29-06-2013 14:57

Mul on samuti tütar


Noo sõrmusega on pigem nii,et kui ringe teeb,siis tüdruk ja kui kiigub ,siis poiss..sellega on mul siiamaani täppi läinud,nüüd peaks poiss tulema,eks sis ole näha,kas tuleb ka :P punne on ka metsikult,nagu oli ka esimese lapse puhul! Söökidest eelistan pigem soolast jah :)
Postitusi: 6986

Postitatud: 29-06-2013 17:19


Nende näidete puhul peaksid mu kaks tütart olema hoopis poisid, nii et minu meelest on see üks suur jama....
Postitusi: 87

Postitatud: 29-06-2013 17:49


Olen alles 10. nädala juures, seega natukene veel aega kuniks lapse sugu teada on, kuid ise arvan, et sünnib tüdruk. Seda aga mitte nende variantide põhjal, kuigi osad peaksid siis küll paika, vaid pigem puhta sisetunde ja võib-olla ka lootuse pärast :D
Süda ei ole kordagi küll paha olnud, kuid näonahk küll hakkab korrast ära minema ning magusaisu on suhteliselt meeletu (ma ei söö muidu peaaegu üldse magusat... shokolaad, kommid, küpsised).
Postitusi: 29489

Postitatud: 29-06-2013 19:45


Mööda. Mul oli magusaisu ja esimesel trimestril öökisin ikka korralikult Poiss sündis.
Postitusi: 2581

Postitatud: 12-07-2013 17:40


Võin julgelt öelda, et pooled väited siin on täiesti mööda.
Esimese rasedusega olin väga ilus, mul oli ideaalne näonahk..kõht oli tõesti ümar, mis viitas tüdrukule. Ema lasi kohvipaksult ennustada ja see näitas tüdrukut. Isud olid mul pigem soolase järele ja mul ei ajanud kordagi iiveldama - tuli tüdruk.

Praeguse rasedusega on mu näonahk kohutav! Mul iiveldas esimesed 3 kuud päris hullult, isud olid alguses tõesti ainult hapu järele . Sõrmusega ennustamine on vastupidi : Kui teeb ringe, siis tüdruk. Kui kiigub edasi-tagasi , siis on poiss. Minu kõhu peal kiigub edasi tagasi. Ultraheli järgi on tüdruk , kuid arst ei olnud selles sada protsenti kindel, aga väliste näitajate järgi pakuvad teised et ootan hoopis poissi. Seega, praegu on avatud ''kihlveokontor'' et kumb siis ikkagi 3 kuu pärast tuleb :D
Postitusi: 9

Postitatud: 12-07-2013 17:55


Ennusta kuidas tahad, mööda ikka väga panna ei ole võimalik - ikkagi 50 ja 50.
Postitusi: 138

Postitatud: 22-08-2013 11:28


mul oli iiveldus , suured magusa isud ning kõht üleval pool , aga hoopis poiss mitte tüdruk , :)
ma arvan et see on nii individuaalne ...
X