Postitusi: 1

Veevalaja mees

Postitatud: 22-09-2013 19:50

Ei mõista meest. Koos olnud juba 3 kuud, elame siiski eraldi, mitte kaugel! Käib külas siiski harva ja ei ole ainult seks, vahel me ei teegi midagi sellist! Nädalavahetuse veetsime vihma eest toas üksteise kaisus filme vaadates. Hommikul läks ta ära, ilma kallistuseta uksest välja, nägudeni ja kõik. Ma ei saa temast aru, romantiline, hooliv ja mõistev, samas nii kauge, külm ja ükskõikne. :S:( Kas see kunagi ka muutub? See tilpnemine paneb mõtlema ja teeb haiget. Ehk tal on ikka keegi teine?
Postitusi: 527

Postitatud: 30-09-2013 00:35


Minu mees on veevalaja. Tunnetest räägib küll ja väga avatult. Lähedus on talle oluline, aga seks pole kõige tähtsam. Talle meeldib pigem suudelda-kaisutada.
Postitusi: 6986

Postitatud: 30-09-2013 10:37


Tsiteeritud:

Kas veevalajad oma tunnetest ka räägivad?:D


Muidugi räägivad, kuid juhul kui nad ka reaalselt selle inimese vastu midagi tunnevad.
Postitusi: 2825

Postitatud: 19-11-2013 23:21


ja, eks veevalaja toob vett sinna, kus seda vaja ei ole! .. not funny tegelikult! aga seda tõesti juhtub, et kui kogemata varbale astud, hüppab ta tuimalt kogu keha massi ja kahe jalaga sinu varvastele, hoolimatult ja tuimalt! Võimas ego, väga võimas ja eks ole paljud heategijad jeesused, isegi oma tüdrukut kohtleb võrdselt sõbrannadega, siis lausub üle moka tuimalt, et: "Aga ma ju hoolin, väga :(" Pole tal kedagi teist, tilpneb pea pilvedes arvatavasti ja mängib sõbrannale kitarri! :D Arvatavasti laulab sinust, sest sellised nad juba on! Veevalaja on hea just sellep et nad loovad oma väärtused vaadates tüüpilisi käitumis malle, et okey, kõigile meeldib see pikk blond suurte tissudega neiu, ning ongi sisse kodeeritud, et nüüd ongi veevalaja jaoks hoopis ilus ja armas see nurgas istuv lühike natu ümaram brünett! :D Tohutu vajadus erineda maailmast ja see tõestii teeks hea inimese kokkuvõttes, et ta leiab need õiged väärtused siiski elus, aga see tohutu ego ja need perioodid, kus jeesus on liigapalju head teinud ning keegi ei märka, masendus, sügav masendus.. Veevalaja ju kutsub ka oma vaenlast, tere, sõber!
Postitusi: 506

Postitatud: 20-11-2013 15:29


Oeh...raske on veevalaja meestega.Siiski...olen enda omaga juba 6 ja pool aastat koos.Vahepeal mind väga ärritab, et ta on selline külm ja ükskõikne(romantika on 0 tema poolt näiteks)ja kipub tihti pivedes hõljuma ning utoopilisi unistusi looma, aga samas on tal selliseid omadusi mida ma väga mehe juures hindan.Esiteks eelistab ta alati kodu igasugustele pidudele ja joomistele.Kunagi pole probleemi, et ta läheks välja nn ainult poiste õhtule ja mina pean kodus muretsema, et mis küll toimub.Ta on väga hakkaja, teeb ja remondib ja ehitab kõik alati ise. Veel on ta väga praktilise mõtlemisega, raha asjad peavad alati korras olema, niisama tühja-tähja peale raiskama ei kipu.Ja kohe kindlasti on Temaga lõbus ja mõnus olla, sest veevalajatel on hea huumorisoon.Väga usaldusväärne on ta kaa ning vihkab igasugu klatši ja kõmu.
Veevalaja mehele on raske ligi pääseda, tema tõelisele isiksusele, aga kes seda suudab, siis leiab kindlasti meeldiva ja truu kaaslase kogu eluks :)
Postitusi: 2825

Postitatud: 03-01-2014 20:34


Tsiteeritud:

Kolm kuud ja juba tahad sõrmust sõrme?


Ulme!
Postitusi: -20

Postitatud: 03-01-2014 20:44


Astu tasakesi tagasi ja pista jooksu kui ta ei vaata.
Postitusi: 2825

Postitatud: 03-01-2014 20:51


läbi akna, üle heinama.. pilvede poooole!!
Postitusi: -20

Postitatud: 03-01-2014 20:57


Täpselt. Mida kaugemale, kõrgemale või sügavamale, seda parem.
Selle tahemärgiga nalja ei ole.
Postitusi: 2825

Postitatud: 03-01-2014 21:13


kurda digo!
Postitusi: 21

Postitatud: 03-01-2014 21:25


Mul on olnud kogemust veevalaja mehega, kuskil pool aastat olime tuttavad. See, mis eelpool kirjeldatud, klapid väga hästi. Tal oli hea huumorisoon, oli väga intelligentne, kuid samas kohati ka väga külm ja kinnine. Samas kui veidi soojenes, siis oli armas, kuid siiski ei suutnud ma teda nö lahti harutada. Häiris see kinnisus ja külmus, kohati ajas see mind nii segadusse. Olen ise veevalaja, kuid samas ise olen temperamentne ja avatud. Ega ma nüüd seda horoskoobi värki väga tõsiselt ka ei võta, kuid mõtlesin siiski kirjutada enda kogemusest :)
X