Postitusi: 640

Eesti näkkide välimääraja

Postitatud: 21-11-2013 21:48

No misasi see on?! Selgituseks, et hetkel käib sellenimeline saade TV3 peal.
Postitusi: -241

Postitatud: 21-11-2013 22:04


Ma ei tea üldse, millest räägitakse.
Postitusi: 1508

Postitatud: 21-11-2013 22:04


hahaa, ei ma ei ole kuri ega üks nendest. lihtsalt avaldan oma arvamust, et sellisel saatel ei saa ju mingitnormaalset pointi olla ei muud ;)
Postitusi: 656

Postitatud: 21-11-2013 22:04


WTF, mis on selle saate konseptsioon??? :D
Postitusi: 640

Postitatud: 21-11-2013 22:05


Tsiteeritud:

Ma ei tea üldse, millest räägitakse.

Vaata TV3 siis. :D
Postitusi: -143

Postitatud: 21-11-2013 22:06


Mõh? Mis seal siis on? Sry, ei viitsi TV3 peale panna, keegi andku lühiülevaade. :D
Postitusi: 1508

Postitatud: 21-11-2013 22:06


Eesti linnade näkke näidatakse ja tutvustatakse :D
Postitusi: 640

Postitatud: 21-11-2013 22:07


Tsiteeritud:

Mõh? Mis seal siis on? Sry, ei viitsi TV3 peale panna, keegi andku lühiülevaade. :D

Raske sõnadesse panna... Räägib seitsmest Eestimaa näkist, ehk siis seitsmest noorest naisest. Juurde käib mingi ajuvaba jutt näkkide päevakavast. No ma tõesti ei oska seletada seda. :D
Postitusi: 12769

Postitatud: 21-11-2013 22:07


KolmeDok: Eesti näkkide välimääraja

Universumi näkitabelis kindlat liidrikohta hoidvad Eesti Näkid, keda vanasti võis kohata harvemini kui suvisel pööripäeval sõnajalaõit, on tänaseks kinni püütud tervelt seitse. Tõenäoliselt on igaüks käinud vähemalt ühes Näkilinnas. Kui te seni ei ole osanud Näkki oma silmaga tuvastada, siis peale saadet olete läbinud Näkkide välimääraja baaskursuse ning suudate vaevata palja silmaga Näki teiste seast ära tunda. Heidame pilgu peale seitsmele Eesti näkitüübile ning jälgmie nende igapäevaelu ning -tegemisi.

Tallinna Näkk - Glamuurnäkk, kes käivitub kaua, kuid kord juba käima saades, on teda pea võimatu pidurdada. Pidevad Facebook’i sissekirjutused vastavatud lounge’i, instagram ja kõik muu, mis särab kui kuld, on meie glamuurnäkile must have .

Tartu Näkk - Armastatud boheemnäkk, kes lausa peletab lolli eemale ja imab endasse kõiksugu teadmisi nagu švamm, teab , et on sexy…and she knows it…
Kultuurnäkk, kellel on kindlad põhimõtted- proovi ära võtta õlu ja Toomemägi ning näed koheselt hambaid. Käitu kui inellektuaal ning ta nurrub sul süles, kui Tartu parim kiisu…

Kurassaare Näkk – Kena õ-ja tõõnäkk, ei karda teha tööd, sest mingi mees ütles, et siis tuleb ka armastus - ei teagi, mis mees see oli, aga mandrimehe moodi ta välja nägi. Kuna meesisenditega külvatud hoovused käivad Saaremaal soojal aastaajal, siis ülejäänud osa aastast käib kibe ettevalmistus. Nii, et mehemürakad, olge valmis, nii mõnigi teist suvisel ajal Saaremaad külastades avastab end hommikul näkilõksust.

Pärnu Näkk – Alohanäkk armastab merd ja kõike seda millega merepeal liikuda saab. Hipiks oleks teda palju nimetada, kuid üks chill chick on ta kahtlemata.
Sarnaselt Glamuurnäkile meeldib ka Alohanäkile flirt, kuid tehnika on kardinaalselt teine. Vaadates tema riietusstiili, meiki ja jalanõusid tuleb kohe meelde fraas less is more… seega, kellele meeldib vaadata ilusaid kalu, kuid süüa neid ei julge, siis Pärnu on selleks õige koht, enne aga tuleb näkk vest kätte saada.

Rakvere Näkk - Diskonäkk, kes elab ilusas mullis oma ilusat elu koos oma ilusate sõpradega… EI huvita ega mõjuta teda kuidagi mis pealinnas toimub. Aastad 1995-1996 olid Diskonäki jaoks murrangulised, just siis Maarja oli Ilus ja Code One oli äsja alustanud oma tegevust…Esimesed suvetuurid jõudsid otsapidi Rakverre ja tundub, et ole ole siiani lahkunud. Näkile meeldib laulda ja kui Diskonäkk suu lahti teeb, on ka kõige kärarikkamad mehehakatised paugust vait. Ta on väga siiras, armas ja lahke.

Kärdla Näkk - Parvnäkid on teistest julgemad ja seda väga loomulikul põhjusel - koos on alati julgem. Nad on viisakad, ei tikku ise peale, kuid sellegipoolest on oma hurmava iseloomuga purustanud miljoneid südameid. Näkid säravad eredamalt, kui Kõpu tuletorn, unistavad rohkem, kui Martin Luther King ise kuid lasevad meesisenditel omapäi tegutseda. Näkid on ehk liigagi usaldavad, seega püüdke tema usaldust mitte kuritarvitada, muidu on Näkid valmis võitlema.

Võru Näkk – Pommnäkk, kes on truu perenaine ja teab, mis mees maksab, palju neid Võrus on ja mis nendega peale hakata. Käitub nagu daam tänaval, veohobune põllul ja metskass voodis. Ta pigem remondib katust või vahetab purunenud autorehvi, kui istub internetis ja lööb aega surnuks. Pommnäkk on midagi sellist, mida juba naljalt Tallinnas ei kohta!
Postitusi: 14226

Postitatud: 21-11-2013 22:07


Kunagi oli Enn Vetemaal vms taoline raamat "Eesti näkiliste Välimääraja", ei tea kas selle eeskujul tehtud? Ilmselt, et jälle odavalt TV3 reitingut tõsta.
Postitusi: 29489

Postitatud: 21-11-2013 22:13


No aga mõjub ju :D pool buduaari vaatab seda :D
X