Postitusi: 1693

mehed on kõik jobud - lihtsalt tuleb valida üks kelle jobususe sa kannatad ära?

Postitatud: 23-12-2013 00:13

kui nõus olete selle väitega ? ise käies jalutamas, restoranides, loungedis mis iganes kus.. meeldib inimesi huviga jälgida ja võin öelda, et mehed on täitsa värdjad :D pardon minu keelt aga nii on... nad on seal oma naistega koos jube õnnelikud.. pildistavad fb jaoks uusi pilte, samal ajal mees sööb silmadega iga teist naist.. vaatamine pole keelatud, aga vaatamisel ja vaatamisel on vahe.. ma ei saa aru kas need naised ei pane tähele, et samal ajal kui ta salatist järgmist ampsu võtab või kokteili tellib või kallistavad siis meees kõõritab ringi oma silmadega nii et vähe pole .. see ei tähenda, et mees peab silmaklappidega käima, aga ma arvan, et saate aru mis mu point on..
Postitusi: 1693

Postitatud: 23-12-2013 01:12


kui ma oleks suhtes, siis ma vaevalt jah istuks pühapäeval kell 01.00 budus :D

see ei ole pseudeprobleem vastupidi seda kõike on rõve ja ebameeldiv vaadata. Suhet ma veel ei taha, aitäh.

Eks inimesed ole erinevad ja ma olen pigem realist, kui roosas mullis. Aga vabandust, kui mina kibestunud vallaline :D , kellegi maailma nüüd purustasin, kahjuks kõik ei ole ainult lilled ja liblikad..
Postitusi: 2616

Postitatud: 23-12-2013 01:20


Tsiteeritud:

kui sul oleks mees, kes sind armastab, siis vaevalt sa siin mingeid pseudoprobleeme üles krutiks teiste elude kohta.

uus aasta on tulemas, leia endale uued eesmärgid, tee endast inimene ja küll siis mõni mees sind ka märkab.+1
Postitusi: 1693

Postitatud: 23-12-2013 01:22


ma usun seda ja mul on hea meel et nii on ja nii peabki olema :)

tegemist ei ole üldlevinud tõega, vaid tegemist on reaalse eluga. Ma ei väidagi, et kõik mehed on sellised, vaid et enamik on.

Võibolla ma käin valedes restoranides ja valedes kohtades, et kahjuks jah on seda "võltsi" liiga palju..
Postitusi: 172

Postitatud: 23-12-2013 01:30


Mehed on sama võltsid, kui nende naised.

Postitusi: 31784

Postitatud: 23-12-2013 06:34


Naistel on ka meeletult vigu küljes. Pole ainult mehed kõiges süüdi.
Postitusi: 0

Postitatud: 23-12-2013 06:38


Teemaalgataja ja talle kaasakaagutajad on tõesti vist kuu pealt kukkunud. Midagi nii lollakat pole ma küll kuulnud kaua aega. Kahju mehest, kes sinu(suguse) hüsteeriku endale saab. Tegelikult ka.
Postitusi: 3709

Postitatud: 23-12-2013 06:47


Vahel tundub küll nii, aga minu arvates on meestele lihtsalt looduse poolt sisse kodeeritud selline käitumine. Nagu naistel window shopping :D Mina ei paneks sellist käitumist niivõrd pahaks. Kõik ei pea käima naiselike arusaamade järgi ja teiste naiste vaatamine minu arvates küll normaalset tugevat suhet mõjutada ei tohiks.
Postitusi: 1170

Postitatud: 23-12-2013 09:49


Mida te naised lahmite, et kõik mehed on jobud?
Ei ole!
Lihtsalt kõigepealt soovitan Teil naistel oma enda valikud üle vaadata. Kõik mehed ei ole jobud, te lihtsalt otsite neid valedest kohtadest.

Ja kui oled jobu mehega koos, siis kelle süü see on? Su enda valikute süü on see, et oska endale normaalset meest leida.

Postitusi: 4791

Postitatud: 23-12-2013 10:02


Kui mees ütleb sealjuures, et "mul jätkub silmi vaid sinule", siis jah, ta valetab ja valetamine on inetu. Naine võiks ikka ise otsustada, kas ta on päri sellega, et mees neisi jõllitab. Üldiselt ei häiri, kui mees kunstihuviline on ja puhast ilu silmadega mõõdab.

Vahel kipun kätega palju vestlema. Hiljuti meestuttavaga vesteldes oli vaja mul eriefektiks natuke rindasid raputada (dekoltee oli muide kaetud) ja uskumatu - tal korraks ajutegevus katkes, silmad läksid punni ja klaasistusid. See pakkus mulle palju nalja, midagi sellist pole ma varem näinud. Mõni mees ilmselt lihtsalt ei saa sinna midagi parata.
Postitusi: 7344

Postitatud: 23-12-2013 11:13


Kui ma väljas olen, siis lasen ka silmadega üle ruumi ja vaatan, mis teised teevad, vaatan teisi naisi ja mehi. Mis neil seljas on, milline käekott, meik jne. Lihtsalt hea vaadata ilusaid inimesi või mõelda, milliseid riideid veel tahaks vms. Minu mees selline pole ja teda nii palju kellegi välimus ei huvita, kuskil nähtavalt ringi ei vaata. Mõnikord, kui keegi väga ilus silma hakkab, siis näitab mulle ka või ütleb, et näe selline kleit vms võiks sul ka olla. Ma ei mõista ka absoluutselt seda juttu, et kõik mehed jobud on või petavad või kes teab mida veel. Tean väga paljusid väga normaalseid mehi, kes on head mehed oma naistele ja super isad lastele. Jobusid minu tuttavate seas ei ole.

Üks hea ütlus on veel, et kui kõik inimesed ümberringi idioodid (jobud, lollid vms) tunduvad, siis esimese asjana tuleks ikka peeglisse vaadata. Võib-olla normaalsed inimesed mingil põhjusel hoiavad sinust eemale.
X