Postitusi: 90

Ripsmepikendused esmakordselt

Postitatud: 20-01-2014 12:04

On plaan lasta ripsmepikendused panna. Kuna meigi kasutamine on viimase 1.5 aastaga harvemaks jäänud, siis silmad enam ei kannata ripsmetuśśi. Esimesed paar tundi vesistan ja silmad punased. Lõpuks küll harjub ära, aga häirib ikka.

Salongis ilmselt ka saaks vajaliku infot, aga tahan olla ettevalmistunud. Ei ole nendega varem kokkupuudet olnud.
Mis on need asjad mida peaks kindlasti teadma? Mis mind ees ootab? Kuidas kõige paremini neid hooldada, et need püsiksid korralikud jne..


Info palvega võhik.:D
Postitusi: 133

Postitatud: 20-01-2014 12:24


arvan et kõigehullem asi mis saab juhtuda on see, et sa oled liimile allergiline. aga kui kõik korras siis peab kindlasti korralik ripsmekamm olema , hõõruda ei tohi, õliste vahenditega silmi puhastada, 24h peale paigaldust märjaks teha, korrapäraselt hoolduses käima. Muidugi on ka vägaoluline endale hea tehnik leida , sest neid kes arvavad, et teevad head tööd on palju aga ripsmed näevad välja nagu mingi soperdis.
Postitusi: 6305

Postitatud: 20-01-2014 12:47


Eelmine ütles kõik ära, aga lisaksin siis selle, et kui sul silmad ei kannata isegi ripsmetušši, siis ei pruugi nad seda liimi ka kannatada ja võib tekkida sellest silmapõletik.
Peamised asjad jah, ära hõõru, vähemalt 24 tundi peale hooldust/paigaldust ei tohi nad niiskust(!) saada (piisab ka niiskusest, ei peagi otseselt märjaks saama) ja õli baasil näopuhastusvahendeid enam ei tohi kasutada, mis võiksid siis ripsmete juurde sattuda. Samuti öösel pead jälgima, et ripsmed ei oleks vastu patja kuidagi. Hoolduses käi vastavalt vajadusele, aga päris kuuajaseid vahesid ei soovita teha, sest isegi kui nad püsivad sul ilusti peal, siis kasvavad välja ikka ja survestavad oma karva rohkem.

Alguses on kindlasti harjumatu ja tahaks kogu aeg silmi hõõruda, aga varsti harjub sellega ära. Mul olid natuke üle aasta peal ja lõpuks isegi enam ei mõelnud silmade hõõrumise peale. :)
Postitusi: 6052

Postitatud: 20-01-2014 13:03


Natuke kahtlane kui sul silmad ei kannata ripsmetušši... Ripsmetega võid samamoodi vesistama hakata.
Postitusi: 90

Postitatud: 20-01-2014 13:31


Ma arvan ja loodan, et asi harjumuses. Paar aastat tagasi ei olnud üldse probleemi kui igapäev sai kasutatud tuśśi. Nüüd ehk kord kuus kasutan.
Pikendustega harjuks ehk kiiremini ära kui lihtsalt harjutamise pärast igapäev tuśśi kasutama hakata.
Postitusi: 4791

Postitatud: 20-01-2014 14:04


Tušš äkki vana sul? Igatahes tundlike silmadele ripsmepikendusi pannes arvestaks kõige hullema stsenaariumiga - silmapõletik. Ehk on võimalik sul enne pikendusi panema hakates kuidagi "testida" liimi, lihtsalt lasta seda silma lähedal hoida ja tajuda, kas ärritab. Ma testin niimoodi ripsmetušše - ei peagi värvima, et aru saada, kas ärritab.
Postitusi: 6305

Postitatud: 20-01-2014 14:10


Mõnel võib ka korra allergia või ärritus välja lüüa. Nt ma käisin kogu aeg sama tehniku juures ja üks kord paar päeva peale hooldust lõi ühte silma ilge põletiku sisse. Ei teagi tegelikult kas oli ripsmetest, aga suure tõenäosusega oli. Mingit suurt numbrit sellest ei teinud, sest möödus ühe-kahe päevaga ja hoidsin ripsmeid edasi. Isegi ei hakanud tehnikult küsima, kas ta vahepeal ehk kasutas mingit teist liimi vms. Rohkem mingeid probleeme ei esinenud.
Postitusi: 90

Postitatud: 20-01-2014 14:12


Olen katsetanud erinevaid tuśśe poole aasta jooksul. Kõiki uutena.
Eks ma uurin seda testimise varjanti. (:
Postitusi: 217

Postitatud: 20-01-2014 16:52


Minumeelest hästi mugavad. Suvel olid ka esimest korda mul. Hommikul pesin ikka veega ja geeliga nägu. Kammisin ka. Eriti ettevaatlik küll magades polnud, aga ega ma polegi eriline nägu padjas magaja.
Ma ei tea miks, aga üks imelik asi mul nendega oli. Nimelt mingi korra päevas mul üks hetk järsku hakkasid silmad meeeeletult kipitama ja vesistama, lahti üldse hoida ei saanud. Kestis paar minutit ja siis läks üle. Pärast olid silmad sellised, nagu oleks nutnud. Ma ei teagi, kas see oli ripsmepikendustest(liimist) või silmad olid lihtsalt väsinud, siis kestsid mu tööpäevad 13 tundi. Samas ilma ripsmeteta mul sellist asja pole olnud. Aga kuna see kestis kõigest paar minutit, siis polnud väga hullu. Muidu on plaanis tagasi panna küll millalgi pikendused, annavad ilmele palju juurde. :)
Postitusi: 177

Postitatud: 20-01-2014 17:48


Ütle tehnikule, et sul tundlikud silmad ja ei kannata ripsmetušši, siis ta peaks tegema sellest lähtuvalt ka liimi valiku.
Postitusi: 1361

Postitatud: 20-01-2014 17:57


Minu juures käid ka ripsmeid panemas üks vanem naisterahvas kellel ka silmad päris tundlikud ja punetasid igapäevasest värvimisest. Tahtsin talle esialgu lihtsalt mõlemale silmale paar lühikest karva prooviks panna, kuna minul ei ole spets liimi allergikutele ka. Tema aga ei viitsinud jamada nii ja panime siis ära ripsmed, hoolduse ajal ei häirinud liimiaurud ega midagi ja kõik sobis, silmad enam ei puneta ka tänu ripsmetele nii palju kui ripsmetuššiga ja nüüd jäigi pikendustele truuks :)
X