Postitusi: 46

Lollide naiste lollid valikud

Postitatud: 22-01-2014 20:06

Miks nii paljud naised jooksevad jalad laiali selliste töllmokkade poole, keda lahutab ahviks olemisest vaid üks tibusamm? No selliste, kes ikka napsu võtavad, suhtes olles võõraid kanne kabistavad, igal pool lapsi teevad, autokummi vilistavad ja vahel tappa ka annavad? Samas kui paljud intelligentsed ja usaldusväärsed mehed on kohe igavad ja nõmedad ja "ei suuda pakkuda kaitset" (wtf?)?
Sellest tulebki pärast see suur töinamine "kõik mehed on nii pahad, ei hooli üldse, panevad kõrvalt, joovad ja norivad tüli, tegid lapse ja näe, läksid minema boo-hoo jne.".
Tegelikult on see ju naise enda süü, kui laseb lapsed mingil saekaatrimehel või soome "ehitusspetsialistil" valmis treida või siis lihtsalt niisama kannatab ja halab ning minema ka ei lähe :D

Postitusi: 6444

Postitatud: 22-01-2014 23:24


Tsiteeritud:

Olen nõus, kuid sama on ka vastupidi (mehed, kes valivad a'la gold diggereid ja siis pärast teevad üllatanud nägu ja on jube kibestunud). Ja fakt on see, et iga inimene üldiselt (läänemaailmas) teeb oma suhtevalikud ise ja peab nende eest ka ise vastust kandma. Ei tasu teiste asjadega nii palju enda pead lihtsalt vaevata.


+1
Postitusi: 4

Postitatud: 22-01-2014 23:35


Kaamost on alati lust lugeda.

Ma muide mõtlesin ka täna just sama asja. Vaatasin ühte sarja, kus naine pidi siis kahe mehe vahel valima. Üks oli ilus, tark, hooliv ja igas mõttes mõistlik. Teine oli ilus, küllaltki vägivaldse olekuga, kergelt üleolev naiste suhtes ja muidu imal (mis väljendab, et temapoolse armastusega pole mingit pistmist ja ütleb kuskilt kuuldud lauseid, mis siis teatud naised jalust lööb).

Õnneks sarjas valiti ikka see tore mees, aga enamus lolle naisi oleks teinud vastupidise valiku, kiidelnud, et tegu on enesekindla mehega ja see on nii KUUM, hea sellise "kaitsva" mehe kaisus olla. (like what?)

Ma saan aru, et kuskil 14-aastasena ei tee vahet enesekindlusel ja töllmoka ülbusel, aga seda juhtub ka vanemate neidudega nii palju, et see on lausa õudne. Sellest saan ka aru, et väga harva võib inimene suhte käigus muutuda, aga kui kohe alguses ei näe, kellega suhtesse astutakse (tegu siis mingi imbetsilliga), siis peab ikka rumal küll olema.
Postitusi: 1546

Postitatud: 22-01-2014 23:40


Enamus "pahade" kuttide plussiks on ärarääkimise oskus, mida üldiselt "head" mehed ei oska. Need mehed oskavad täpselt öelda seda, mida üks naine tõeliselt kuulda tahab.
Teiseks plussiks on neil julgus, mida tavaliselt enamusel pole. Julgus mitte nilbelt ja kohmetult ja taktitundetult ligi tikkuda vaid julgelt löögile asuda - lilli, välja viia jne mis kuulub sinna "ilusa alguse juurde õuduseks muutuvas loos", nad ei pelga ka kinga saada. Tavaline mees heal juhul käib pitsat söömas kuskil pitsa baaris ja siis ka vahib korra sellise näoga otsa "et teeks arve õige pooleks" või räägib ja räägib ja räägib elust-olust senikaua kuniks naine peab kas ise otsustava sammu tegema või loobuma. Kolmandaks "pahadel" kuttidel enamasti on rohkem tegevusi ja plaane ja seiklusi - on huvitavam , kui neil "headel" kuttidel, kes küsivad igapäev kohtudes "mis täna siis välja pakud?" või "mis täna siis teeme" nagu sa oleksid nende meelelahutuskeskus. Neljandaks, ehkki erand, aga need, kes arvavad, et nad on NII HEAD kutid üldse ja ei saa aru mis naistel viga on ,et need ei vahi neid siis jah.. üldiselt on neil seatud oma kõrged (vanemate poolt ehk ära hellitatud ego ja see, kui palju nad ikka väärivad) tasemed naiste valikul - ehkki endal pole õieti välimustki, mis viib mind viienda punktini. "Pahadel" kuttidel on enamasti hea ja hoolitsetud välimus ja kuuendaks, kui igal pool ajakirjas räägitakse, et mehed ei vaata naist välimuse, vaid iseloomu järgi siis kahjuks või õnneks otsivad ka naised siiani oma (ma kujutan ette et ehk..?) ürgsete instinktide järgi meest, kellel on iseloom (ehk munad siis), sest enamus kutte, kes end nii HEAKS peavad, on nagu õrnukestest naised - hädaldavad, vinguvad jne. Kes sellist HEAD meest omale siis tahab? Kui Sa nii HEA oled siis miks oled Sa ikka veel vallaline ja mitte võetud?
Vabandan, kui solvasin enda postitusega, aga enamus mehi, kes vinguvad, et nad on nii head ja naistel on midagi viga, et neid ei vaadata on saamatud.
Ei saa tegelikult üldse vaadata mehi nii, et see on hea ja see on halb. Igale naisele oma. Kelle jaoks üks on halb võib teise jaoks olla maailma parim. Samas põhiline, mis läbi lööb on enesekindlus. Samas kui rääkida enesekindlusest ja manipuleerimisoskusest käsikäes ja lisada veel juurde psühhopaatilise omastamise vajaduse siis võime rääkida pahadest kuttidest ja ilma jutumärkideta.
Postitusi: 803

Postitatud: 23-01-2014 00:05


why do nice guys finish last :***(((((((
Postitusi: 5220

Postitatud: 23-01-2014 00:09


Igale potile kohane kaas.
Postitusi: 46

Postitatud: 23-01-2014 00:43OMFG kui lolli jauramist ma just lugesin selle bangbang666 poolt. Ma reaalselt ei suuda seda uskuda, et keegi sellist juttu ajab. Oled ikka täisealine ning puutunud kokku ka pärismeestega, mitte mingite kolkaküla kangelastega?
Aga ma siis võtan ka selle pika asja siin ükshaaval kokku

A) "Enamus "pahade" kuttide plussiks on ärarääkimise oskus, mida üldiselt "head" mehed ei oska. Need mehed oskavad täpselt öelda seda, mida üks naine tõeliselt kuulda tahab."

Kas see "pluss" pole mitte miinus? Iga normaalne naine saab aru, et mingite libekaladega pole end mõtet siduda. Ilusat juttu ja s...a ajada oskab tõepoolest iga villuparvet ning kui natuke eeltööd teha, siis saab tõepoolest öelda asju, mida "naine tõeliselt tahab". Ise asi, kas see ongi mõeldud vaid naise ärarääkimiseks või kas ilusad asjad tulevad tõesti südamest. Mehi selle järgi vaadata, kuidas nad oskavad ajada juttu "mida naine tahab" ongi üks esimesi ilminguid saada endale mingi libe töll

B) Teiseks plussiks on neil julgus, mida tavaliselt enamusel pole. Julgus mitte nilbelt ja kohmetult ja taktitundetult ligi tikkuda vaid julgelt löögile asuda - lilli, välja viia jne mis kuulub sinna "ilusa alguse juurde õuduseks muutuvas loos", nad ei pelga ka kinga saada. Tavaline mees heal juhul käib pitsat söömas kuskil pitsa baaris ja siis ka vahib korra sellise näoga otsa "et teeks arve õige pooleks" või räägib ja räägib ja räägib elust-olust senikaua kuniks naine peab kas ise otsustava sammu tegema või loobuma.


emm... mis on su ettekujutus "erilisest" ning mis "tavalisest" mehest? Leian, et suurem osa meestest viivad oma naisele lilli. Eriti, kui naine on andnud signaale, et see on oluline. Arvad, et need "erilised" toovad ka lilli seetõttu, et nende meelest on lilled ühe hiiglama ilusad asjad? :D See punkt on täiesti ajuvaba. Kuna ma tõin ise võrdluseks ossmehed ja intelligentsed mehed, siis väidad, et need intelligentsed ja beibede skaala järgi "igavad" siis käivad pitsabaaris ja tahavad arve pooleks teha ning räägivad "elust-olust" (sealjuures maailmaasjadest rääkimine on jah nii fucking igav, sest nad ei veagi kohe naist kuskile baarinurka ega ürita taha panna ). Tegelikult - see sinu võrdlus oli nii lollakas, et seda ei oskagi mingi nurga alt kommenteerida.


C) Kolmandaks "pahadel" kuttidel enamasti on rohkem tegevusi ja plaane ja seiklusi - on huvitavam , kui neil "headel" kuttidel, kes küsivad igapäev kohtudes "mis täna siis välja pakud?" või "mis täna siis teeme" nagu sa oleksid nende meelelahutuskeskus.

kust kurat selline asi nüüd tuli? Mõtlesid ise välja midagi sellist? Taaskord ehe näide, et ossid on lahedad. Neil on ikka hobid! Jõusaal, autod, peod ja naised! Samas nn "tavalised" on nõmedad - nad küsivad, mida naine teha tahaks(appi!) ja parema meelega mängiks sinu meelest ka ise kodus arvutimänge, eksole

Ma ülejäänud juttu ei viitsi siin tegelt kirjutama hakatagi. See on lihtsalt ajuvaba kui hale.

Kokkuvõtteks siis saab öelda, et sinu meelest on sellised mitteossid igavad (tahavad rääkida elust-olust!), koledad, arad jne.

Üks sõna selle peale - ooookeiii
Postitusi: -4

Postitatud: 23-01-2014 01:04


Kaamosel ei saa vanust rohkem olla, kui 15.
Postitusi: 13

Postitatud: 23-01-2014 01:10


Pigem vastupidi, enamus eided siin on 15 aastased oma mõistuse poolest ja valikute poolest. Sest tüüpilise ossitari ajumaht ei ole küps vaid põhineb teismelise väärtustele :O
Postitusi: 29489

Postitatud: 23-01-2014 01:14


Vot selle niisama halamise ja minema mitte minemisega olen ma nõus. Aga krt no mõnele mehele kohe peab au andma. Oskavad seda röhitsevat poolt varjata nii kaua, kuni naisele on suudetud titetegu pähe määrida.
Postitusi: 4

Postitatud: 23-01-2014 01:32


1. Oss-lahe-enesekindel-paha-poiss: "Sa oled ikka kõige kuumem tükk. Imeline keha ja üldse kõige seksikam oled. Saaks ma su endale, siis ei tahaks enam kedagi teist. Kõik su kõrval krõõdad nagunii. Ei tea, kuidas sa nii hea välja oled kukkunud. Sinuga võiks abielluda lausa."

Loll naine: "OMGGGGGGG, ta tahab mind igaveseks ja talle ei meeldi ükski teine naine maailmas ja ta ei vaata pornot ka iialgi!"

2. Oss-lahe-enesekindel-paha-poiss: "Ma panin meile aja kinni sinna kallisse paika, lähme teeme veidi romantikat seal. Pärast minu juurde veini jooma ka. Mul muidu sulle üks kingitus kah" Järgneb silmapilgutus ja ülbe irve, restoranis naerab teenindajate üle.

Loll naine: "OMG ta armastab mind ja on enesekindel! Ja kingitus ka! Ta mõtleb minu peale isegi kui me koos pole! Juba!"

3. Oss-lahe-enesekindel-paha-poiss: "Kus ma ikka panin masinale hoo sisse. Vägev oli. Ostan uue ja veel parema auto kohe kui papp arvele laekub. Igav on, raisk. Tahaks midagi eluohtlikku teha. Näe, vaata, seal see raamatukogu on, kõik tuupurid käivad seal, mis nad loodavad targaks saad või? Üks eit ilgem kui teine."

Loll naine: "Millised hobid ja kui ekstreemne ja julge! Pole mingi targutaja ka, ikka tegutseja mees pigem. Loebki haritus, mitte haridus! Teisi naisi teeb ka jälle minuga võrreldes maha. Armastus!"

4. Naisele läheneb väljas võõras mees, kes on vaid veidi aega rääkinud.

Normaalne mees kõnnib ligi, seisab naise juures. Võõras mees kohkub. Naine saab võimaluse ISE suu lahti teha ja öelda, et ta nüüd läheb või pole huvitatud või mida iganes ja lähevad mehega koos minema.

Oss-lahe-enesekindel-paha-poiss tuleb rämeda kiirusega ligi, jõllitab vihaselt võõrale mehele silma, vaatab enda kaaslast kerge põlgusega ja sisiseb: "Mis toimub?" Seejärel paneb käe naise õlale, toetab end sinna ülbelt (mitte ei kallista niisama oma naist naise pärast) ja ütleb võõrale: "Hakka astuma parem, aru ei saa või! Pärast möliseb naisega veel terve õhtu, et miks ta liburiideid kannab ja mehi provotseerib. Siis kodus nutab lahinal, et ta naine ei armasta teda ja otsib juba uusi.


Rohkem ei viitsi.
X