Postitusi: 1

mure

Postitatud: 17-02-2014 19:46

Palun mitte kirjtada ebameeldivaid kommentaare. Tean, et selliseid teemasi on terve internet täis aga mida rohkem seda parem.
Minu mure on nimelt minu juustes, ma olen kõik võimalik foorumid ja teemad läbi lugenud ja kuna mu mõistus on juba väga sassi otsustasingi uue teema teha.
Nimelt olen ma enda juukseid väga palju värvinud ja sirgendanud, ilmselge, et mu juuksed on katki, ei kasva enam. Viimased kuud olen sirgendanud vaid paar üksikut korda ja proovin võimalikult hästi hooldada+tervislikult toituda. Lasin ka lõigata, kuid päris poisipeaks ei tahaks kuid ilma lõikamiseta ka midagi ei saavuta.
Niisiis äkki keegi oskab aidata, kuidas oleks kõige parem viis oma juustele taas elu sisse lüüa niiet ei peaks kohe ühekorraga tervet pead kiilakaks ajama! :)

Postitusi: 4126

Postitatud: 17-02-2014 19:53


Pane pilt ja räägi täpsemalt, kui kaua oled nö parandustöödega tegelenud. Üks on kindel, et liiga varakult ei tasu tulemusi loota.
Postitusi: 6052

Postitatud: 17-02-2014 19:54


Põhiravim on aeg. Kui loobud sirgendamisest, hakkavad ajapikku ise taastuma. Sirgendasin ka oma juuksed tõeliseks rotisabaks ja pmst päevapealt lõpetasin selle triikimise ja lõikasin juuksed päris lühikeseks. Nüüd on möödas 2,5 aastat, juuksed palju paremas seisukorras. On igasuguseid "imevahended" jne, mis sai kõik läbi proovitud aga ei aidanud siiski mitte miski.
Postitusi: 1

Postitatud: 17-02-2014 20:09


Hetkel pilti lisada ei ole kuid umbes kaks kuud tagasi proovisin juukseid blondeerida, kuna väga kole kukkus välja siis kohe lähipäevil värvisin tagasi tumedaks.(Õige juuksevärv kartulipruun) Siis võtsingi kätte ja lõpetasin sirgendamise.
Kõige hullem on peale pesemist. Kui juuksed on ära kuivanud siis on ikka paras pahmakas peas. Selline ''karvane'' kohe arusaada, et juuksed katki. Olen teinud juukseõlisi ja maske, mis peaksid niisutama juukseid rohkem, kuna mul veel loomulikud lokid ka. Kui teised leiavad endale toote, mis neil VAU-effekti tekitavad siis minu jaoks on kõik üks ja sama, ei näe erilist vahet. Kogu aeg juuksed samasugused nördinud.
Ainuke võimalus vist ongi päris lühikeseks lõigata.
Postitusi: 7653

Postitatud: 17-02-2014 20:31


Reegel nr 1 loomulike lokkide juures: Lõpeta igasugune juuste vägistamine. Lokkis juuksed niigi hapramad kui sirged juuksed, nii et pole mõtet juurde kahjustada. Igasugused blondeerimised unusta ka ära. Üldjuhul on brünettidel tervemad juuksed kui blondidel.
Postitusi: 640

Postitatud: 17-02-2014 20:39


Kõigepealt tee juuksed korda, siis hakka vau-efektile lootma. Siinjuures aitab hästi kookosõli - paned terveks päevaks pähe, õhtul pesed maha ning pärast paari korda on juba vahet näha. Ise keerasin samamoodi hiljaaegu juuksed tuksi, kookos oli see, mis aitas. Muidugi pärast pesemist-kammimist ka juukseõli! ;)
Postitusi: 1

Postitatud: 17-02-2014 21:31


Loomulikult ma tean, et see blondeerimine oli suurim viga. Eks ma nüüd siis vaikselt kasvatan oma juuksed välja, kasutan edasipidi niisutamiseks neid õlisi(riitsinus,kookus jms) ja ei jäägi muud üle kui iga kuuaja tagant umbes lõigata. Aega võtab aga loodan, et saab asja ka
Postitusi: 1

Postitatud: 17-02-2014 21:33


Üks küsimus veel, et mina kui panen juukseõli pähe(pähe jäetava) siis jäid juuksed ka õliseks ja päris õlise peaga ju ei taha kuhugi minna ka. Milles probleem? Liiga palju äkki?
Postitusi: 6305

Postitatud: 17-02-2014 21:37


Minul oli sama jama, aga nüüd ma värvin väga harva, sest tegin salgud ja nende väljakasvu ei ole eriti nähagi ja sirgendan ka vähem, sisuliselt ainult kui peole või kuskile minek, ehk siis 1-2 korda nädalas või harvemgi. Ja nüüd ükspäev avastasin, et juuksed on palju pikemaks kasvanud ja sõbranna ütles ka, et issand sul juuksed tõesti pikaks kasvanud.
Ma ei teagi mis täpselt mõjutas, aga hakkasin kasutama Macadamia šampooni ja palsamit, juuksed on ilusamad ja läikivamad kui kunagi varem. Lisaks peale pesu Macadamia õlispreid ja otstesse Garnier Goodbye Damage seerumit. Kahused on veits ikka, aga mitte nii nagu varem. Loomulik lokk ongi kahune üldiselt.

Õli pannakse ainult juusteotstesse, kui pealae peale paned, siis jäävadki rasvased. Seda õlispreid, mida ma kasutan, lasen küll üles poole ka aga vähe.

Lisaks veel seda, et kuu aja tagant lõigata on liiga palju kui kasvatada tahad. Mul juuksur kunagi ütles, et kuu ajaga ei jõua see maha lõigatud osa tagasigi kasvada, kuskil 2-3 kuu tagant otsi lõigata ka täitsa ok.
Postitusi: 5484

Postitatud: 17-02-2014 21:39


mul taoline mure. kuigi ma ei blondeerinud ega ka sirgendanud enda juukseid. kasutasin lihtsalt kogemata vale šampooni ja palsamit. ilusad ja terved juuksed muutusid kahuseks ja katki, lõikasin kuni õlgadeni maha. läks paar nädalat mööda ja otsad nii 10-15 muutusid samasuguseks. sellest on nüüd aastaid juba möödas ja olen proovinud ka erinevaid asju aga miski enam ei mõju. ikka otsad katki ja kuivad
Postitusi: 4791

Postitatud: 17-02-2014 21:43


Tsiteeritud:

Üks küsimus veel, et mina kui panen juukseõli pähe(pähe jäetava) siis jäid juuksed ka õliseks ja päris õlise peaga ju ei taha kuhugi minna ka. Milles probleem? Liiga palju äkki?


1 pumbatäis juusteotstesse, rohkem pole vaja. Kui aga õliMASKI teed, siis jäta paariks tunniks pähe, pärast šampoonitad juukseid kogu pikkuses.

Kui šampoon teeb juuksed takuseks, siis vaheta šampooni! Hoolimata sellest, et juuksed on kahjustatud, ei tohi šampoon juukseid takuseks jätta. Juukseid säästev pesemine: kammi juukseid enne pesu. šampoonita õrnalt masseerides vaid juuksejuuri. Palsam või mahapestav mask kammi ettevaatlikult juustesse laia piidega kammi (Macadamia sarjas on näiteks) või Tangle Teezer tüüpi harjaga. Juukseid kuivatades keera õrnalt turbanisse paariks minutiks ning lase õhu käes kuivada, ära hõõru juukseid rätikuga.
X