Postitusi: 46

Ilus naine sinuga samas seltskonnas

Postitatud: 28-03-2014 17:17

Kas tunned end ebamugavalt, ärritunult vms. kui sinuga samas seltskonnas / ruumis on keegi väga kaunis naine?
Kui su mees ka seal seltskonnas/ruumis oleks - siis tunneksid? Tunneksid mingit konkurentsi?
Postitusi: 1110

Postitatud: 18-05-2014 22:53


Üksinda või sõbrannadega on kama3. Mehega koos olles aga on hoopis teine lugu...
Ei tea isegi, miks. Enesehinnanguga otseseid probleeme muidu pole, aga vast siis ikka kadeduseuss närib kui mõnda endast säravamat naisolendit enda kõrval näen :D
Postitusi: 3641

Postitatud: 01-08-2014 02:16


ei tee sellest probleemi :) harjunud vist ilusate inimeste seltskonnaga
koi
Postitusi: 7792

Postitatud: 01-08-2014 09:51


konkurents parema välimuse pärast? mitte kunagi

Postitusi: 5343

Postitatud: 01-08-2014 10:00


Tsiteeritud:

Oleneb täiesti, kui ta oleks kõigi imetluseks ja mina jääks täiesti tahaplaanile siis oleks natuke pahasti küll jah:D
Postitusi: 763

Postitatud: 01-08-2014 10:05


Konkurents on ainult hea, hoiab värskena.
Postitusi: 7043

Postitatud: 01-08-2014 13:46


Pubekana sai küll olla kade mõne sõbranna või tuttava peale, kellel olid ägedamad riided ja pikemad juuksed jnejne. Siis oli ju kuttide arvamus mega tähtis ka.
Nüüd pean tunnistama, et tõepoolest ei ole kellegi vastu kadedust tekkinud, pigem hea meel, et on olemas meie ümber ikka väga ilusaid naisterahvaid- motiveerib ennastki pingutama rohkem. Alati imetlen neid. Mehega olles pole ka halba tunnet tekkinud. Mul pole ilusate inimeste vaatamise vastu midagi. Ja usun, et ka mehed võivad tunda ebakindlust, kui seltskonnas on musklites mees ja oma naine. Niiet ei ole ainult nii, et naised on kadeduseussid. Nad näitavad seda paremini välja lihtsalt. Mehed on kinnisemad lihtsalt. Rohkem enesekindlust, naised! Alati on siin ilmas keegi sinust ägedam. Selle vastu juba ei võitle ja pole mõtet end halva energiaga üle valada. Kõik inimesed on ilusad ja head.
Postitusi: -2

Postitatud: 01-08-2014 18:00


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

sama vastus mis eelnevaltgi, et vaataksin ise ka ta ilu. Ükskord olime mehega väljas sööma ja minumeelest oli seal piltilus naine, ütlesin mehele on ju ilus tema ütles sellepeale, et mis tema siis sinujaoks nii mega ilusat on... tema nägi et on kena aga mittemidagi üliilusat.


You funny :D Selge see, et mees midagi sellist sulle ütleb :p


Irw tõesti:D Ega siis suhtes olles ei pea olema kohe kõik teised ilusaid inimesed kadunud. Mu kallim selle koha pealt väga aus ja otsekohene, tihti ütleb, kas tema jaoks naine (ükskõik kas siis telekas või tänaval või kus iganes) on väga ilus, tavaline või mitte midagi erilist, meie maitsed naiste suhtes on vahepeal päris erinevad, et kui tema nt ütleb et on päris kena või ilus siis mul on, et daa fakk, et pole midgai erilist ja siis jälle vastupidi, et kui ma ütlen, et täiega ilus naine, et mulle meeldib, siis ta jälle ütleb, et tema maitse pole:D Täiesti siuke teoreetiline sõbralik kommenteerimine, avaldan ka arvamust meeste välimuse kohta.

Ja see, et kui seltskonnas on mingi ilus naine, siis ei näe põhjust miks peaks see mind häirima, kuna olen ise ka ilus naine ja tean, et olen oma kallima jaoks kõige ilusam ja parem:) Mulle tundub, et kui selline asi häirib, siis peab sellel inimesel olema mingid enesehinnangu probleemid ja ta pole oma kaaslases päris kindel.
X