Postitusi: 46

Märgatud X linnas (FB grupp) - anonüümsed tutvumissoovid

Postitatud: 26-04-2014 23:26

Mida arvate neist "Märgatud (linna nimi)" (nt märgatud Tallinnas) FB kommunides anonüümseid kuulutusi a la "Kena neiu, kes sa tantsisid oma sõbrannaga eile x peol, naeratasid mulle mitu korda, olin sellise ja sellise välimusega noormees. Soovin sinuga tutvuda, saad mu kontaktid moderaatori käest"

Kes seal gruppides käinud, teavad kindlasti, millest räägin.
Ehk siis - kuskil on nähtud enda jaoks meeldivat inimest - isegi mitte vilksamisi - aga pole mindud juurde tutvuma ja nüüd aetakse neid läbi FB taga.

Kas Sina kui naisterahvas võtkasid sellise äpuga ise ühendust, kel polnud mune, et tulla tere ütlema ja nime küsima ja edasi vestlema? :D
Saan aru, et neiud on sellised ujedamad. Aga mehel võiks siiski rohkem julgust olla, või mis?

Postitusi: 14226

Postitatud: 26-04-2014 23:35


Olen paar korda näinud lihtsalt sedalaadi kuulutusi FBs jagatamas (imelik vorm tuli nüüd? :D) ja olen mõelnud, et äkki mõni vaatas lihtsalt sõbralikult otsa ja üldse ei mõelnudki midagi. Teinekord ikka vaatad inimestele otsa vms. Ja siis mingi üks mõtleb ei tea, mis muinasjuttu välja juba, teine ei pannud tähelegi vms :D Eriti just nendel puhkudel siis, kui kirjelduses on "vaatasime teineteisele silma" või "naeratasid mulle".
Postitusi: 29489

Postitatud: 27-04-2014 00:11


Kui tunneksin ennast ära ja teine pool mulle ka peale läks, siis võtaksin. Puhtalt selle pärast, et ise olen samasugune pussy ja mitmel hommikul olen mõelnud, et oleks võinud head aegast kaugemale minna.
Postitusi: -18

Postitatud: 27-04-2014 00:24


Ma arvan, et kui ma peaksin end ära tundma, siis vaataksin hoolega seda, kuidas see teadaanne on kirjutatud. Kui see slängis ja kuidagimoodivalmiskirjutatud, siis ühendust ei võtaks.

Postitusi: 1211

Postitatud: 27-04-2014 00:40


Klikiks lihtsalt "like", ühendust eraldi võtma ei hakka.
Postitusi: 1170

Postitatud: 27-04-2014 10:37


Tänapäeval ei või enam võhivõõrale ka naeratada, vaadatakse kohe et näe flirdib. Siis on jälle probleem et eesti inimene on nii külm ja ei naerata.

Mulle isiklikult ei meeldiks, et olles peol või kasvõi tänaval kohtudes ja naeratades , mind järgmine päev otsima hakatakse. Big no!
Postitusi: 55268

Postitatud: 27-04-2014 11:04


Tsiteeritud:

Tänapäeval ei või enam võhivõõrale ka naeratada, vaadatakse kohe et näe flirdib. Siis on jälle probleem et eesti inimene on nii külm ja ei naerata.

Mulle isiklikult ei meeldiks, et olles peol või kasvõi tänaval kohtudes ja naeratades , mind järgmine päev otsima hakatakse. Big no!Need natuke naljakad ja, et vaatasin Sulle silma ja Sa vastasid samaga, võta ühendust :D Kogemata kellegiga pilk kohtub ja kohe tehakse teema nagu peaks silmad ainult maas käima. Ise sinna lehele kedagi otsima ei läheks. Eriti häirivad need, kes salaja veel kuskilt pilti teevad, enda pilti küll kuskilt lehelt leida ei tahaks.
Postitusi: 7653

Postitatud: 27-04-2014 11:16


"Sina herr J.J, kes sa oma last lasteaeda viid ja tood, ning keda ma ikka aegajalt samal ajal näen, siis tea, et kui teie teine laps ära sünnib ja naine kodus vinguviiuliks muutub, siis võid mu numbrit küsida, saame kokku ja ma pakun sulle lõõgastust."

Ei tea, kas selline kuulutus on aktsepteeritav?
Postitusi: 46

Postitatud: 27-04-2014 11:16


Tsiteeritud:

Üldiselt on see aga minu arvates koomiline...

Vingutakse, et inimesed on vingus ja halvas tujus kogu aeg; nüüd kui inimesed naeratavad ja on heatujulised, siis kohe flirtimine ja nii edasi...


Eeem..., küsimus polnudki selles, vaid selles, et mees hakkab tüdrukut taga ajama läbi FB, tahtes, et tüdruk temaga ise ühendust võtaks, samas kui ise passis eemal, piss püksis ja ei julgenud tutvuma minna. Et nüüd siis nagu tüdruk peaks ise jooksma sellise argpüksi järele. Oleks poiss 14 aastane, aga kui täiskasvand isend, siis selliseid asju lugedes tuleb 1 Bloodhound Gangi lugu meelde alati - "All in all you're just another dick with no balls"
Postitusi: 6305

Postitatud: 27-04-2014 11:33


Mina jälgin Pärnu oma. Elaks Tallinnas, siis vist ei viitsiks jälgida, aga Pärnus on see, et enamus teavad enamusi ja siis huvitavam. Mind aga häirib see, et (vähemalt Pärnus) pildistatakse inimesi, autosid jms ja pannakse numbrimärkidega üles. Enam ei julge autoga sõitagi, äkki pargin ka paar cm üle joone ja kohe pilt üleval. See lehe moderaator võiks ka natuke vaadata, mida ta üles postitab, mulle ei meeldiks kui keegi kuskil bussis minust pilti teeks ja siis selle sinna üles paneks.
Postitusi: 240

Postitatud: 27-04-2014 12:04


Ei võtaks ühendust. Ka minu arust on see meeste poolt väga labane ja argpükslik käitumine.

Alguses, kui mingi 1-2 inimest selliseid "otsimiskuulutusi" vahel FBi postitasid (siis ei olnud veel eraldi kommuuni loodud), tundus see isegi armas. Aga kui seda hakati massiliselt tegema ja loodi lausa eraldi kommuunid, siis... No ebaoriginaalsem annab olla!
X