Postitusi: 22

Kuidas olete mehele öelnud, et ootate beebit?

Postitatud: 01-05-2014 20:47

:)
Ja millised on olnud reageeringud?
Postitusi: 13

Postitatud: 22-04-2015 13:00


Läksime mehe ja sõpradega eelmisel aastal Hispaniasse puhkusereisile. Umbes mõni päev pärast sinna saabumist pidid mul algama päevad, aga kuna oli kuidagi nii kiire tempo seal, siis alguses unustasin üldse ära juba mitu päeva üle oli. Kui 6. päev oli juba üle läinud, siis vaatasin, et ahah, okei, et jälle see tsüklihäire, varemgi olnud... Aga kuidagi ei andnud rahu ja juba õhtul mõtlesin, et hommikul kui kõik veel magavad, siis torman esimesse apteeki ja teen testi ära. Mõõeldud-tehtud. Mõtlesin veel, et kui saaksin veel siin reisil teada, et ootan last (kes oli ikka väga-väga oodatud), siis oleks ikka eriline jackpot :) Mäletan, et mees-farmatseut soovis veel õnne kui testi ostsin :D Siis kui apartmenti jõudsin, siis tegin testi ära ja juba esimestel sekunditel ilmus 2 triipu. Ei pea vist ütlemagi kui õnnelik ma olin! Mõtlesin, et millal ja kuidas siis öelda? Sel päeval plaanisime minna kõrgele mäe otsa funikulööriga. Kuna mehel oli veel lisaks sünnipäev ka varsti tulemas, siis ütlesin, et "ma mõtlesin, et võiksin sulle ühe kingituse enne õiget päeva ära teha". Siis näitasin poolsalaja testi, mille kaasa võtsin. Oh see nägu, see oli seda täiega väärt :)
Postitusi: 9

Postitatud: 04-05-2015 14:05


Mehel oli mul juba ammu soov titat saada, aga kuna ma ise olin sel hetkel nii iseseisev ja jäärapäine inimene, siis polnud mul plaaniski lapsega koju jääda. Kuna olin endale terve elu ise raha teeninud, siis tundus et oleksin parasiit. Umbes aasta hiljem hakkas beebipillid tekitama mulle migreene, seega pidin need nkn lõpetama. Ja otsustavaks sai mu õe uudis, kes oli oma teise lapse ootel. Sel hetkel tundsin, et olen valmis ja rääkisin sellest ka mehele. Mehel oli hea meel ja rääkisime sellest pikalt ja laialt. Kuid peale 3 kuud proovimist titat ei olnud tulemas kusagilt. Olin juba mõnes mõttes alla andnud, missest et nii vähe aega oli möödunud. Naljatasime juba, et oleme viljatud :D

Peale naistepäeva aga tundsin ennast kahtlaselt, nagu midagi oleks teisiti, aga kuna päevadevalu oli olemas, siis arvasin, et küll päevad igahetk hakkavad. Aga kuna paari päeva pärast valu oli olemas, aga päevi ei, siis otsustasin, et tuleb ära arvutada, kuna päevad täpsemalt peaks hakkama.

No ei uskunud ma oma silmi ega ka oma arvutamisoskust. Seega kontrollisin vähemalt 4 korda üle. Ja oligi nii. Päevad olid üle 10 päeva hiljaks jäänud endale märkamatta. Noo läksime siis apteeki ja saigi test ostetud.

Pidin testi tegema järgmise päeva hommikul enne mehe tööle minekut. (Mehe suurel soovil muidugi) :D No aga ma oli hommikul lihtsalt rampväsinud ja 7 aeg ärkamine ei tulnud kõneallagi, missest et olin muidu tavaliselt alati mehega koos ärganud. Niisiis põõnasin rahulikult edasi. Alles mitu tundi hiljem sain ennast voodist üles aetud ja wcsse mindud. Test tehtud ja ootasin vastust. Millegipärast ootused kõrgel polnud. Võimalik, et selles olid süüdi varasemad negatiivsed testid ja tsüklihäired peale pillide lõpetamist. Kui aga teisele triibule lisaks ilmus sinna hele triip. Kriips kõrvuni helistasin siis mehele ja esimene asi mis ma talle ütlesin oli, et me polegi vist viljatud :D Kahjuks ei mäleta mehe vastust, kuna ise olin liigaelevil :D Aga mees suhtus igaljuhul positiivselt ja juba samal õhtul viis mind apteeki vitamiine ostma:)
< 1 2 3 4 5 6 7
X