SDH

Postitusi: 1527

Solaarium-kreem

Postitatud: 11-08-2014 23:34

Käisin täna esimest korda solaariumis. Olen hästi heleda nahaga ja tahaks ruttu saada jume peale, et ei peaks liiga tihti ja pikalt käima(sünnimärgid). Vaatasin, et solaariumikreemid on ikka ropult kallid, ise ostsin esimeseks katsetamiseks mingi 7 eurose Kaubamajast, kuid need intensiivistajatega on palju kallimad. Tekkis küsimus, et kui mul on tavaline päikesekaitse kreem hoopis selline, mis ergutab nahas melaniini tootmist ehk siis peaks kiiremini jume peale tekitama, kas siis solaariumis ei toimiks see asi samamoodi? :D
Jutt, et pole vaja käia jne, seda ärge rääkige- tean isegi, et pole vaja, aga spordiala huvides on veidi jumet kasulik+ isepruunistaja tuleb trennides ikka väga ruttu maha.
Postitusi: 6840

Postitatud: 13-08-2014 11:43


Tsiteeritud:

Ma ei tea kuidas Sinfully Black'ga on, aga see mis ma lisasin püsib üpris kaua peal. Hetkel võrdlen ühe teise kreemiga millel pruunistajad sees olid, see oli küll täielik mõttetus. Kui peale päevitamist nt järgmine päev jalgu raseerisin, siis oli päevitus ka läinud. Pro Tan omaga püsib ilusti peal suhteliselt pikalt.


Ma olen neid Pro Tane enamikke kasutanud ja tõesti suht ok kvaliteet.
Postitusi: 240

Postitatud: 13-08-2014 12:06


Viimane, kuivõli, on solaariumiskasutamiseks ja on müügil ka solaariumites.

Et päevitus kaua püsiks, peaks enne ennast koorima ning ka pärast päevitamist pidevalt niisutama ennast. Sellisel moel püsib jume kaua.
Postitusi: 240

Postitatud: 13-08-2014 12:10


Sinfully Black sobib just neile, kellel nahk hele ja kes alles proovivad jumekamaks saada. Peal püsib ta väga ilusti, pole kordagi nurisenud. Ja kui oma paras jume on kätte saadud, saab kasutada juba rohkemate pruunistajatega kreeme. Sinfully Black on vaid 15x pruunistajatega. Jumekatele sobivad juba Hardcore Black ja Deviously Black, mis on siis vastavalt 30x ja 45x pruunistajatega. Kui me siin püsime AG kreemide juures.

Iga nahk on erinev ja mis sobib ühele ei pruugi teisele sobida. Selle pärast ongi targem esialgu proovida väikeste testridega ja selle abil leida endale sobiv kreem.
X