Postitusi: 1

Hingemure ....

Postitatud: 01-09-2014 13:21

Olen õnnelikus suhtes, armastan oma meest kogu südamest! Ka mu mees armastab mind. Kuid mu vanemad pole mu elukaaslast kunagi sallinud. Nad saavad läbi, kuid ei seedi teda siiski. Ühel päeval siis mu ema vestluse käigus soovitas mulle, et ma võiksin oma meest petta, kuna ma noor ja üldse võiksin temast mõneks ajaks lahku minna! Ma tõesti ei osanud midagi öelda selle peale, mul jäi suu lahti ja nii see teema sinnapaika jäigi. Ma pole sellest julgenud ka oma mehele rääkida, kuna ma tean, et siis ta vihastaks tõsiselt. Raskeks teeb selle olukorra ka see, et me elame hetkel koos mu emaga. Ma ei ole absoluutselt selline inimene, kes oma kaaslast petaks, mul pole lihtsalt sellist iseloomu.

Kuidas teie suhtuksite või mida te teeksite, kui teie ema ütleks teile, et petke oma kaaslast ja minge üldse mõneks ajaks lahku, kuna sa oled veel ju noor!?
Postitusi: 3680

Postitatud: 01-09-2014 13:48


Ära tee üldse välja. Ma ise ei teeks küll välja. Ikka sina ise pead vaatama, mis suhe sul mehega on jne.
Ja no pikemas perspektiivis peaksite ikka endale oma pesa leidma. Tõenäoliselt see ninapidi koos olemine rikubki suhteid.
Postitusi: 640

Postitatud: 01-09-2014 13:52


Koliksin ema juurest ära.
Postitusi: 29489

Postitatud: 01-09-2014 14:01


Ma paneksin ema ikka korralikult ja päris kurjalt paika. Mina valin ise keda armastan ja pole kellegi teise asi kobiseda. Eriti, kui on näha, et ma õnnelik olen.
Postitusi: 1

Postitatud: 01-09-2014 14:10


Sellessuhtes, et plaan on välja kolida, aga sellega läheb veidi aega... peab ju leidma omale rahakotisõbraliku korteri jms. Heal juhul selle aasta lõpus, järgimise alguses saaksime minema. Sest tõsi ta on, pidevalt keegi kolmas sekkub meie asjadesse ning see rikub meie omavahelisi suhteid.

Samas on nagu päris nõme ju, kui ema niimoodi ütleb ja kiidab veel petmist heaks. Peaks just nagu hea seisma ju, et laps on korralik... arumaeisaa!
Postitusi: 3680

Postitatud: 01-09-2014 14:33


Ma arvan, et kuna su ema sellise asja välja ütles, siis ega sa teda kuidagi ümber ei veena. Mõned inimesed ongi sellised, natuke küünilised või nii. Sa võid temaga kurjustades jõuda kuidagi moodi selleni, et ta sulle enam näkku ei ütle seda, aga sisimas ta mõtleb ikka edasi nii... Aga võib-olla oli tal lihtsalt s*tt tuju ja paukus niisama. Eks sina ise tead seda kõige paremini.
Postitusi: 2317

Postitatud: 01-09-2014 14:56


Suur hulk emasid ei olegi oma lapse väljavalituga mitte kunagi rahul, ükskõik kui ideaalne see ka poleks ja leiavad pidevalt midagi, mille kallal kiusu ajada või tänitada. Emad ei saa aru, et lastel on ka oma elu ja neid ei vajata enam endisel määral ning sealt see okas hinge tekibki. Nagu näha, on emal kindel plaan teid lahku ajada. Raske on vanematega ühes elamises hakkama saada ja antud juhul ma näen ainsa lahendusena eraldi kolimist võimalikult kiiresti.
Postitusi: 6305

Postitatud: 01-09-2014 15:08


Ainus võimalus jah eraldi kolida kui ta pidevalt teie ellu sekub. Kui siiani pole jutust aru saanud, ei saa ka edaspidi ja emaga rääkimisele ma ei panustaks.
Postitusi: 515

Postitatud: 01-09-2014 16:47


Tsiteeritud:

Ma paneksin ema ikka korralikult ja päris kurjalt paika. Mina valin ise keda armastan ja pole kellegi teise asi kobiseda. Eriti, kui on näha, et ma õnnelik olen.


üldiselt saavad vanemad inimesed aru, kes on normaalne inimene ja kes on pätt

aga edu sulle ja teemaalgatajale
Postitusi: 29489

Postitatud: 01-09-2014 17:21


Ja mõni lapsevanem ei ole nõus lihtsalt oma võsukest seeliku alt välja lubama.
Postitusi: 1

Postitatud: 02-09-2014 08:52


Kusjuures naljakas on see, et alguse poole ning ka umbes aasta tagasi olid mu ema ja elukaaslase suhted täiesti korras, aga nüüd on mu ema nagu üldse peast soojaks läinud kuidagi. Vanadus vist hakkab mõjuma

Aga ega jah, tuleb kiiremas korras otsida omale omaette elamine, siis ehk muutuvad suhted tagasi normaalsemaks! Ja mis puutub paikapanemisse, siis selle kohta ütlen vaid niipalju, et minu ema on nt selline, et kui ma tigedaks saan ja välja pahvatan, mis mulle ei meeldi, siis minu peale solvutakse ja ei räägita oma paar-kolm päeva! Aga noh, ega kahel jääral on ju raske koos eksisteerida :)
X