Postitusi: 1096

Juuste kasvamine kolme kuuga?

Postitatud: 14-02-2015 18:23

Tere! Mitu cm umbes kolme kuuga teie juuksed pikemaks kasvavad või normaalne oleks?
Postitusi: 15746

Postitatud: 29-03-2015 11:02


Mida keegi üldse saab võtta kehakarvade "metsiku" vohamisena? Otseloomulikult ei ole nii, et päevaga järsku kasvavad muud karvad sentimeetri vms. Oleneb sellest, mis puudu on - kui niisama vitamiine, siis ei pruugi ka mingit erilist muutust näha. Kui võtta biotiini, ei pruugi samuti keegi muutust märgata - ega see nüüd nii suur ka pole, aga eks ta samuti stimuleeri muid karvanääpse ja võimalik, et ka mujal tärkavad mõned uinunud või siis kasvavad nädalas millimeeter-kaks rohkem kui muidu. AGA see kõik oleneb täiesti inimestest, nt "heleda- vs tumedakarvalised" jne. Mõnel püsib raseerides niisama sääred kaks-kolm päeva siledad, teisel juba hakkab nii 12h pärast torkima. Seega kõik on täiesti suhteline. Üldiselt, aga mõjub siiski kõikjale - kas ja kuidas see välja paistab on iseasi. Lisaks mängib rolli ka siisi see, et kui palju varasem puudujääk oli ja kui palju tekib nö ülejääki. Kas vajadused saadakse nt 0 või tekib nt tarbitakse lõpuks nt 50% päevasest vajadusest üle.

Krt, mul ei tule meelde, mis kiilaspäisuse vedeliku nimi oli, mida kasutati... Igatahes sellel on lausa pudelil kirjas, et mõjutab (eriti ületarbimisel) karvakasvu üle kogu keha, kuigi kantakse ainult peanahale. Teistpidi nt kofeiini-piparmünti sisaldavaid tooteid peanahale kandes mõjutab see pm siiski sealset vereringet ja stimuleerib karvakasvu peanahas.

Kuid otseloomulikult hakkab ilu seestpoolt ja kui ikka ongi vitamiinide-mineraalide puudus vms siis on ju arusaadav, et mingi šampooni kasutamine seda ei muuda ju.
Postitusi: 8

Postitatud: 29-03-2015 12:27


Samuti 5-6 cm. Oleneb kindlasti paljuski ka toitumisest, vastavast perioodist- stressirohke või mitte ja kõikidest muudest teguritest.
Kasutan palju ka juuksekasvu soodustavaid abimehi nagu näiteks vaala platsenta ja kookosõli. Mõlemad tooted on minu juustele kindlasti ainult head teinud :)
Postitusi: 67

Postitatud: 29-03-2015 13:09


minul ei olnud otseselt sellist probleemi nagu enamusel on ( värvitakse palju, sirgendamine, föönitamine jne) mul oli toitumisega probleeme, ma ei saanud kõiki vitamiine kätte ja mu juuksed olid kuivad, katkised, ei kasvanud ja neid halbu sõnu oleks veelgi, ma olin juba alla andnud kui lõpuks neid vitamiine sain, ma soovitaksin neid just nendele inimestele kellel on söömisega raskusi, nii nagu oli minul , kui sa ei taha sellist asja nagu oli mul, et ärkan hommikul üles ja padi on su juukseid täis.. ja samuti ka teistele, kes tahavad et juuksed kasvaksid, muidugi ei kasva nad kohe, vaid läheb aega:) ja loomulikult ma saan aru, et need šampoonid jms ei aita kui on vitamiine puudu, kuid minule ei teinud nad üldse mitte midagi ja mul sai tohutu raha magama pandud nende alla, ma pigem raiskan iga kuu see 30 euri ja saan kõik vajalikud ained kätte, mida mu juustele vaja on:) ma lihtsalt soovitan, sest kõikidel minu tuttavatel ja mul on see aidanud. Ja tõesti ma ei saaks väita mingit karvkatte kiiremat kasvu, kuid muidugi ei saa ma ka seda garanteerida, et teistel seda ei tule, sest inimesed on ju erinevad:)
Postitusi: 859

Postitatud: 29-03-2015 17:08


umbes 5 cm
Postitusi: 2

Postitatud: 29-03-2015 17:54


Cattwoman kas sa sõid neid vitamiine üle aasta aja ja iga kuu?

Mina tegin kolme kuulise ravikuuri, mille tulemusel juuste väljalangemine lõppes. Küüned olid ka tugevamad!
X