Postitusi: 358

Teismeline rahaboss

Postitatud: 06-05-2015 21:34

Jäi täna telekas tv3 peale, kus esilinastus antud sari. Mul jäi ausalt öeldes suu lahti kõige selle peale. Jessukene, tulgu tibin maa peale. Tudub, et ema-isa on samasugused edvistajad.

Mis värk nende MK kelladega on, kõik tahavad neid endale, jubedad kamakad ju :D

Kommentaare sarjale?!
Postitusi: 10

Postitatud: 07-05-2015 22:18


Tsiteeritud:

Üsna piinlik oli vaadata seda tsirkust:D Tundub selline pere kelle rahalised võimalused on üleöö kasvanud, kuid raha eest paraku klassi ja väljapeetust osta ei saa.
Minu meelest oli see nii humoorikas kuidas kaltsukad ohkima ajasid, samas vaadates neiu enda välimuse üldpilti.. kui ikka maitset ei ole, siis ei ole, vahet ei ole kus kohast sa oma riided saad:D

Aga noh, tegemist on showga, kahtlemata on liialdatud ja üritatud mingile teatud muljele rõhuda. Tibi ise on ka seni mingis roosas mullis elanud, ju elu õpetab.

Rohkem seda saadet küll ei vaata hehe


Mida sa siis eeldasid sellest saatest, et nüüd tähtsalt kuulutad kuidas sa seda saadet rohkem ei vaata? Minumeelest täpselt see mis välja kuulutati, eesti konnatiigile vastav - klatsi ja kõmu inimeste arvelt kes tehakse oskuslikult telekaameraga lollimaks kui nad tegelikult on. Keegi peab ju hiljem kommenteerima ja saatele raha sisse tooma.
Postitusi: 12769

Postitatud: 07-05-2015 22:39


Tsiteeritud:

Keegi peab ju hiljem kommenteerima ja saatele raha sisse tooma.


kuidas nt siin kommenteerimine toob saatele raha sisse?
Postitusi: 15746

Postitatud: 07-05-2015 23:40


Pidin ikkagi täna järgi vaatma. Ma nüüd kahtlen, et seal kedagi väga palju lollimaks tehti, ikkagi olidki lollid. Noh, kokku annab muidugi monteerida, aga mitte päris nii, et see kuu on raha minu päralt, muu pere enamvähem käigu peesse... A noh, eks näha kust see suhtumine tuleb, et kui osta pigem pea 200euri kallim tolmuimejagi pm ainult seepärast, et on sobivamat värvi... Pereisast isegi natukene kahju, tundus kõige normaalsem. Mitte, et ma nüüd vägivaldne inimene oleks, aga peretütar vajaks küll korralikult maapeale toomist. Reaalselt elukauge, mis sellest, et väiksena näiteks arveid ei maksnud teadsin ikka kui palju korter, elekter ja muud kulud kokku lähevad ja palju perel elamist on, nii 16 aastaselt juba majandasin 3-aastat pm üksi. Muidugi saan aru, et kõigil ei peagi seda kogemust vms olema, aga no nii naiivne ja eluvõõras ka ei tohiks olla, et tahan tahan ja tahan, et lihtsalt ma ei tea kellele-millele meelejärgi olla. Raha pole häbiasi, aga laulda, et iphone6 meeletult vaja kuigi iphone 5 olemas + MK käekell kohe essal võimalusel osta, pole ka just eriliselt kirgas kriit.
Postitusi: 4791

Postitatud: 07-05-2015 23:53


Eks võttemeeskond nägi ka vaeva, et antud perekonda vaataja jaoks võimalikult ühemõõtmeliseks teha. Lihtsam ahhetada. Küll aga emapoolne passiiv-agressiivsus ja manipuleerimine tegi küll olemise natuke ebamugavaks.

Rääkides riietest, siis täiesti tavalised riided olid. Ei saaks küll rõhutada, et erakordelt maitsetu. Iroonia on selles, et täiesti vabalt oleks saanud kaltsukas samamoodi riidesse.Postitusi: 942

Postitatud: 08-05-2015 01:06


Mind häiris see, et kõik 16 aastased, keda seal näha oli, olid korralikud rasvarullid. Selline järelkasv siis - pirukad, saiad, Kellukesed, burgerid jne
Postitusi: 8420

Postitatud: 08-05-2015 01:08


Kui ma selle kordust nägin, jäi mulje, et asja hinnal on samuti oma tähtsus, kui ta tõi välja, et ta ema ostab ehteid vaid allahindlusega ja rõhutas, kuidas ta ostis oma kella ikka täishinnaga välja mitte mingi soodukaga.
Postitusi: 1374

Postitatud: 08-05-2015 12:22


Tsiteeritud:

Mind häiris see, et kõik 16aastased, keda seal näha oli, olid korralikud rasvarullid. Selline järelkasv siis - pirukad, saiad, Kellukesed, burgerid jne


Panin ka seda tähele. Mõnes mõttes mõistan, miks nad sõbranjed on. Mul endal ka parimad sõbrannad umbes samas suuruses kui mina. Selliseid teemasid nagu trenn, tervis, kaal, riided ja jalanõud on palju lihtsam arutada. Aga see ei ole reegel.

Aga kui ma nüüd tänavapildile mõtlen, nende noorte kaalu osas, siis ise märkan pigem äärmusi - kas on liiga peenikesed või liiga paksud.
Postitusi: 3427

Postitatud: 08-05-2015 16:33


Minu tutvusringkonnas on ainult mõni ülekaalus teismeline... samas alakaalulisi on kordades rohkem. Seega ei tasu nüüd ühe saate põhjal küll järeldusi teha. (normaalkaalulisi on ka, nt ma ise:D)
Postitusi: 2825

Postitatud: 08-05-2015 18:59


millest ma ilma jäin? D:
Postitusi: 2616

Postitatud: 08-05-2015 22:26


Millest ilma jäid. Keeni alevis olevatest Tetrede tünastjast ühe ära hellitatud tütre- tütre seiklustest.
Terve nende suur suguvõsa on kõik sellised eputised.
X