Postitusi: 14

Kaksikud

Postitatud: 14-06-2015 16:22

Jagage siia oma kogemusi, kes on kokku puutunud kaksikutega ?
Iseloom,suhtlemine vms....
Postitusi: 125

Postitatud: 17-08-2015 23:39Pealiskaudsed

Kaksik elab omaette eraldi saarel, kus tal on tore ja probleemivaba elada oma unistuste väljamõeldis-elu. Meelsasti võtab vastu külalisi, kuid ärgu keegi neist iial looda saada osaks sellest saarest - tema saarel on üksainus kodanik ja kõik ülejäänud on külalised, kellega on tore aega veeta, kuid kes ilmtingimata õhtul kindlasti koju naasevad ega tüüta teda oma igapäeva elu rutiiniga.

Kui kaksik otsustab saarelt mandrile lahkuda, meeldib talle suure suuga rääkida, kui äge ja high-tech ja kaasaaegne elu tal seal saarel on ja mida veel. Kui hiljem tema käest pärida, et no tavai näita, suudab ta mingil imekombel kõik oma muinasjutud ära unustada. Ja ta siiralt ei mäleta kõiki oma muinasjutte.
Kaksikul on Amburiga palju ühist - näiteks pataloogiline valetamine. Aga kui Ambur valetab, tehes seda äärmiselt teadlikult iseenda huvides, siis Kaksik jääb siiralt uskuma seda jura mida ta suust vatrab ja sa võid kasvõi pea vastu seina lüüa diktofoniga audiot mängides tema iseenda valedest, tema vastu võitlust sa ei võida! Just seepärast ei saa tema peale mitte kunagi loota. Ta kas unustab või siiralt usub, et probleem pole nii hull (sest kui laps vaja haiglasse viia ja naisel on auto olemas, siis pole põhjust hullema peale loota, kõik saab korda).

Samas justkui ei saaks teda maailma hulleimaks tähtmärgiks nimetada, sest ta iseloomult heatahtlik ja armas, tal on äärmiselt hea huumorisoon ja kõigil peol on ta täht.

Kui Sina oled see naine, kes poleks vastu võõra naabrinaise nõmedaid jonnivaid lapsi hoidma ilma mitte mingisuguse vaevatasuta, siis Kaksik on Sinu valik! Good luck.
Postitusi: 125

Postitatud: 17-08-2015 23:46Ahja. Kuna kaksiku emotsionaalne areng on jäänud kuskile lapsepõlve, siis jääb ta väga kergesti kõike ja kõiki uskuma. Ta on siiralt veendunud, et maailm keerleb tema ümber, kuid on teadlik, et inimesed pole täpselt ühel järjel temaga sellel teemal. Seepärast on ta topelt lammas, kui keegi juhuslikult hakkab teda kõigest väest kiidusõnadega katma - kaksik võtab mõtlemata viimse leivaraasu omaenda lapse suust ja annab selle inimesele, kes pani teda pedestaalile. Aga ta ei tee seda pahatahtlikult, sest ta siiralt usub, et pole midagi halba teinud. Sest keegi ju ei surnud?
X