Postitusi: 88

Mustlasest ennustaja

Postitatud: 07-08-2015 20:23

Täna linnas olles tuli meie juurde üks väike mustlasnaine ja pakkus ennustamist. Sõbranna heitis kohe pilgu maha aga mina vaatasin talle silma sisse täiesti juhuslikult. Räägitakse, et neile ei tohi silma vaadata, et võivad needuse, või jumal teab mille, sulle peale panna. Usute te sellisesse uskumusse? Ja kas endal olnud nendega kokkupuuteid?
Postitusi: 2616

Postitatud: 06-11-2015 00:47


Ei usus needusesse ja tavaliselt vaatan neile nii kaua silma kui nad ise oma pilgu maha pööravad. :D
Postitusi: 8979

Postitatud: 10-11-2015 17:34


Teavitan, et võin talle ise ennustada, sest eestlased on ristirahvas ning selle peale mustlane lahkub ise.
Postitusi: 183

Postitatud: 10-11-2015 18:06


Pigem on nende "hüpnotiseerimisoskus" see, mida kartma peaks. Ja küll nemad juba teavad, keda ohvriks valida.
Postitusi: 281

Postitatud: 06-12-2015 01:36


Ei usu seda needuse teemat aga pigem nendega tegemist ei teeks. Igaks juhuks.
Postitusi: 478

Postitatud: 06-12-2015 09:28


Mina töötan ühes infoletis klienditeenindajana. Kaastöötaja on mitu korda "needust" peale saanud, sest on neid mustlaseid korrale kutsunud. Kahe aasta jooksul pole veel midagi juhtunud :P. Ise olen ka mitu korda ähvardusi saanud, et ükski mees ei hakka mind kunagi tahtma :D. Ebameeldivad inimesed.
Postitusi: 23565

Postitatud: 06-12-2015 16:21


terve tartu neid täis ja ikka iga kuu korra kaks ka üritavad ennustama tulla just kesklinna piirkonnas ja eedeni lähedal
Postitusi: 382

Postitatud: 06-12-2015 18:07


Vahepeal ikka bussijaamas tulevad juurde, üritan ignoreerida. Meeldejäävaim oli: "annan sulle 3 soovi aga mine võta mulle pangaautomaadist raha välja" ..
Postitusi: 1631

Postitatud: 06-12-2015 18:27


Mul oli aastaid tagasi selline juhus, kus ohvriks ei langenud mitte mina, vaid mu vanaema, kes käis linnas poes. Mustlane lähenes talle toidupoe ajaleheletis, kus ta hakkas alguses viisakalt rääkima (tundus keskmisest sümpaatsem ja mitte nii visuaalselt ''mustlase välimusega'') small talki. Seejärel muutus kerge jutt tõsisemaks ning ta hakkas täiesti tühja koha pealt küsima minu kohta (kust ta teadis, et mu vanaemal on tütretütar, on mõistatus). Igaljuhul ta väitis, et ma olen neetud ja suren teatud kuu teatud kuupäeval (eriti mõjus mu vanaemale see, et pakutud kuupäeval oli ammu õnnetuse läbi surnud ka minu sugulane) ning paarisaja euro eest on ta valmis needuse minult ära võtma. Lisaks sellele mainiti veel detaile, mis täppi läksid ning koos detailidega oli ka emotsionaalselt laetud jutt, mis muidugist mõista mõjub inimestele sügavalt liigutavana.

See, et detailid täppi läksid, on tegelikult puhas tõenäosusteooria ning mainitud asjad on loogiliselt võttes paljude inimeste kohta käivad, kuid paanikas ning häiritud inimene ei suuda nii praktiliselt kahjuks mõelda.

Samuti väitis mustlane mu vanaemale ka, et mulle ei tasu asjast rääkida ja nõu küsida, sest ma pidavat olema väga sõltumatu ja kangekaelne ning käskis kogu asja saladuses hoida. Õnneks polnud mu vanaemal hetkel palju raha kaasas ning ta võttis numbri ja lubas kodus käia raha järel. Mina sain asjast teada siis, kui vanaema oli juba poolel teel koju ja paanikas helistas ning löristas nuttes loo ette. Sain ta ümber veendud ning lisaks mulle rääkisid ka mitmed teised lähedased kui absurdse asjaga on tegu, kuid situatsioon mõjutas emotsionaalselt mu vanaema nii väga, et aastaid hiljemgi ei tahtnud ta, et ma sel kuupäeval kusagile lennuki või laevaga reisiksin.

Lühidalt - need, kes tänaval teile lähenevad, on üks asi, kuid osavamaid manipulaatoreid, kes kasutavad emotsionaalset väljapressivimist, on samuti liikvel.
Postitusi: 1231

Postitatud: 06-12-2015 19:16


Usun, et kindlasti on olemas neid, kellel on tõesti mingeid paravõimeid vms.. aga kindlasti ei ole need, kes kuskil tänaval sellega inimestelt raha üritavad välja petta ja siis needust peale panna kui ei saavuta oma tahtmist.
X