Postitusi: 84

Postitatud: 06-09-2015 16:13


mõnes maximas on tõesti jube kehv klienditeenindus :)
aga on ka normaalseid teenindajaid .. ja no antud teemal ma ei saa aru kui sellele inimesele ei meeldinud see teenindus seal poes siis miks ta sinna korduvalt ronis, saan aru ,et kodupood jne , aaga no kui ikka räigelt hinge situb siis ei peaks ju oma närve kulutamas käima :)
Postitusi: 3427

Postitatud: 06-09-2015 16:15


Tartus on kõige etem Narva mnt. Maxima, teistes on pidevalt mingi korralagedus.

Aga teemasse, siis - ma arvan, et see klient peab ise ka konfliktne olema, kui nii mitu korda ülisita teeninduse otsa satub.
Postitusi: 29489

Postitatud: 06-09-2015 22:41


Ma juba ise põhimõtte pärast ütlen tere ja ilusat päeva jne poes. Sest näost näha, kui raske kassapidajatel on. Mõni kohe nagu võpatab unest üles sellise käitumise peale. Üks kord unustasin suitsupaki letti ja kassapidaja ütles, et neiu maha jätsite. Kui ma ütlesin, et oi aitäh tegite mu päeva just palju ilusamaks, siis kassapidaja naeratas veel tükk aega peale seda, kui järgmise kliendi asju piikustas. :D Leian, et kui võimalik, siis võiks ju kliendina ka natuke rõõmsameelsem olla.
Postitusi: 2825

Postitatud: 06-09-2015 23:00


Põltsus andis üks neiu mulle ühe pakki suitsu rohkem, viisin selle tagasi, sest ise kaasa lugedes, kui ta kotti ladus neid, tekkis kahtlus.. õues vaatasin üle ja pakk üleliigne, uisutasin tagasi ja oootasin, kuni ta kliendiga lõpetas, siis muuseas ulatasin, et näe üks sai rohkem.. naeratus jäi pidama, kui lahkusin
Postitusi: 1694

Postitatud: 06-09-2015 23:17


Maxima kodupood mul. Sõimata pole saanud, kuigi müüjad vahel mornid, kuid see arusaadav ja järjekorrad on vahel pikad. Paar korda on ka toode topelt läbi löödud. Ise olen viisakas.. ütlen tere/aitäh ja vajutan rohelist nuppu. Üldiselt närvi ei lähe, kui poes apsakas juhtub. :)
Postitusi: 14891

Postitatud: 13-09-2015 19:19


Tsiteeritud:

Tartus on kõige etem Narva mnt. Maxima, teistes on pidevalt mingi korralagedus.

Aga teemasse, siis - ma arvan, et see klient peab ise ka konfliktne olema, kui nii mitu korda ülisita teeninduse otsa satub.


see on jah ainus normaalne maxima, kus ma kunagi käinud olen :D
Postitusi: 238

Postitatud: 13-09-2015 19:45


Mulle tundub, et nende poodide puhul on juhatajatel korralduse poole pealt suur sõnaõigus, sest imo on iga pood erinev. Näiteks mu eelmises kodu-Maximas töötas maksimaalselt 3 kassat viiest, värske kraam oli aga enamasti ikka värske (inimesed samas kassapidajatele laike ei pannud). Praeguses kodu-Maximas on enamasti järjekorrad (mitte küll ilgelt pikad), aga kõik kassad töötavad - väike pood lihtsalt. Täna märkasin, et muust gemüüsest eraldi oli pandud "värske", mis sobib kompostihunniku elavdamiseks vms. Seal poes aga panevad enamus külastajaid kassapidajale laigi ära.
Postitusi: 55268

Postitatud: 13-09-2015 19:55


Tsiteeritud:

Mu täiesti lemmik pood on Stroomi keskuse Maxima. valik on super ja hinnad on ka odavad. Siiamaani pole pidanud kassas ka kaua passima. Aga muud Maximad on küll alla arvestuse.


Esimest korda seal käies hakkas ühest kutist kahju, korduvalt üritas kassapidajale (noorele neiule) seletada,et soovib Zeni laadimiskaarti, kuid neiu ei saanud kohe kuidagi aru. Lõpuks õnneks kassajärjekorras üks ostleja aitas, aga Maximate tüüpiline viga-keegi aru ei saa,mida sa soovid, isegi ei üritata. Pigem hoian antud poest eemale.
Postitusi: 55268

Postitatud: 13-09-2015 19:57


Tsiteeritud:

Ma juba ise põhimõtte pärast ütlen tere ja ilusat päeva jne poes. Sest näost näha, kui raske kassapidajatel on. Mõni kohe nagu võpatab unest üles sellise käitumise peale. Üks kord unustasin suitsupaki letti ja kassapidaja ütles, et neiu maha jätsite. Kui ma ütlesin, et oi aitäh tegite mu päeva just palju ilusamaks, siis kassapidaja naeratas veel tükk aega peale seda, kui järgmise kliendi asju piikustas. :D Leian, et kui võimalik, siis võiks ju kliendina ka natuke rõõmsameelsem olla.Väga õige, mina üritan ka alati ise positiivne ja tänulik olla. Tean omast käest kui raske see töö on ja eriti kui veel kliendid ka ebaviisakad on.
Postitusi: 3558

Postitatud: 14-09-2015 21:46


Mina elan Tallinnast väljas Harjumaal ja käin ka pidevalt maximas, sest kodule lähedal. ei saa küll teendiduse koha pealt midagi halba öelda. peaaegu kõik, kes kassas töötavad, on eestlased ja isegi need paar venelast, kes on, saavad niipalju aru, et probleeme ei teki. mina vajutan alati rohelist nuppu, sest kujutan ette, mis ajude komposteerimine neil käib iga päev juhatuse poolt. siiski tundub, et mu kodulinnas on normaalsed inimesed, kes ei lähe kohe närvi, kui veidi pikem järjekord on ja pole kordagi näinud, et keegi müüjate peale karjuks. eks see ole väikese koha asi ka, paljud tunnevad üksteist ja mida sa ikka tuttava peale karjud. Tallinnas satun ainult ühte maximasse, mis asub Kristiines. seal on päris tihti pikad järjekorrad, mõnikord on eriti mossis müüja kassas, aga no mis seal ikka. mõned müüjad siiski ka pingutavad, teretavad ja ütlevad palun/head-aega.
X