Postitusi: 1007

Probleem COKA´ga! /edited: kopp ees

Postitatud: 26-11-2015 10:59

Tere! Jutt käib siis ühest Eesti noordisainerist ehk COKA´st. Kas keegi on temalt tellinud ja mäletab kasvõi umbes, et kaua sellega aega läks? Mulle tundub, et olen juba liiga kauaks ootama jäetud ja kui talle kirjutan, siis ta ei vasta ja kui vastab, siis annab mingeid umbmääraseid aegu vastuseks ja siis ma jälle pean ootama. Palun jagage infot, kas kellelgi on veel olnud selline kogemus temaga!
Postitusi: 154

Postitatud: 11-07-2019 12:47


sitt maitse sul siis:)

Postitatud: 26-09-2019 21:24

Unga


Kirjutan oma kogemusest COKA-ga. Tean ,et petta saajaid on olnud ja olen ka neid postitusi lugenud, kuid kahjuks juba liiga hilja, kui tellimus oli tehtud .Nimelt tellisin veebruaris perele(ema, isa ja laps) ühesugused kevad/sügis parkad ESTONIA trükisega varrukal ja siis see meeletu ootamine hakkas ,mis on veninud siiani. Kirjavahetus temaga on olnud tihe ja kummaline. Vabandustest puudus ei tulnud. Lõpuks siis 8. juulil kauaoodatud parkad saabusid ja üllatus, üllatus….hoopis teistsugused, kui tellisin(trükis oli tehtud hoopis seljale).Saatsin parkad kenasti tagasi ja kirjavahetus jätkus .Lubati seljat eemaldada ja teha käisele. Küsisin ,kas seljal eemaldatud trükis näha ei jää….vastati et üldiselt ei jää…mis mõttes. Lõpuks kannatus katkes ja tühistasin tellimuse ja soovisin raha tagasi. Nüüd tuli uus üllatus….joped pandi fb müüki ja endiselt need mittesoovitud trükised seljapeal(mida polnud suudetud 2.5 kuuga eemaldada).Sellest võib järeldada, et ma olekski neid ootama jäänud. Tark õpib teiste vigadest ,loll enda vigadest. Kes veel oma tellimusi ootavad, siis ei pea te kaua ootama…KÕIGEST 7 KUUD. Jään nüüd kenasti raha ootama.

Postitatud: 24-10-2019 13:56

Pettur


Ei tea kuidas ta üldse julgeb sedasi elada. Alates juuli kuust ootan jopet. Lubadused, lubadused, lubadused. Võtsin ühendust politseiga ja kuna on tegemist väärteoga siis võiksid kõik pettasaajad teha kelmuse kohta avalduse politseisse. Kui tuleb välja, et on tegemist süstemaatilise petmisega - on asjad halvasti. Edu kõikidele kannatajatele!

Postitatud: 31-10-2019 15:11


Mina tellisin ka temalt kaks parkat juba kevadel eesmärgiga septembris kätte saada. Ütles veel, et väga õige aegtlida, siis on kindel, et jõuab septembriks valmis. Raha võttis lahkelt vastu, aga mida pole on parkad. Tagasi kandis ainult ühe parka raha, kuna väidab, et tal rahad otsas jne. Ütles ka, et lõpetab tegevuse. Tegin ka avalduse politseisse.
Postitusi: 6680

Postitatud: 02-11-2019 21:01


Saatsin selle teema hoiatuseks ühele töökaaslasele...jäi üks inimene lolliks tegemata.
Postitusi: 29445

Postitatud: 03-11-2019 03:07


Aga nii, kui paned, et oh nii tore parka vms kommentaariks kirjutab ta kolme sekundiga sulle reaalselt messengeri, et kas soovid tellida. Ise ei saa reaalseid tellimusigi täidetud.
< 1 2 3 4 5 6 7
X