Postitusi: 242

laps räägib, et näeb tonte. Mida teha?

Postitatud: 14-02-2016 13:25

Tere, 3-aastane laps räägib, et näeb tonte meie kodus ringi liikumas. Kuidas testida, kas ta tegelikult ka näeb või on saanud inspiratsiooni multifilmidest ja raamatutest. Nt "Väikese printsessi" raamatus tondilugu on ta lemmiklugu .Samas ta ei tee paanikat, ei nuta ega karda neid, räägib lihtsalt, et mängib nendega koos jne.
Postitusi: 3037

Postitatud: 15-02-2016 11:15


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Ega sa ei saagi testida, kui sa ise neid ei näe. Ma ise ka ei muretseks, seda enam, et ta ei karda. Ja kui need tondid seal ka on, siis ega see olemasolu kinnitus olukorda muuda. Vanuse kasvades läheb see tontidega suhtlemine siiski üle.


Minu poisil ei läinud nt. Juba viiene. Aga samas ma tean ise ka, kui keegi meile tuleb. Füüsiliselt tunnen, aga ise ei näe. Laps näeb. Tuleks kindlaks teha, mis kavatsused neil tontidel on ja nt kas iga kord on samad vms, kuidas nad välja näevad.


Tsiteerisin ka, ei tea, miks ei õnnestnud, aga:
Postitusi: 3037

Postitatud: 15-02-2016 11:18


Vanuse kasvades läheb see tontidega suhtlemine siiski üle.

Tsiteeri

Üldiselt siis, kui vanemad alla suruvad nende nägemist, öeldes, et ei ole seal kedagi, sa ise kujutad ette jne. Seega seda ei tohiks teha.
Postitusi: 30

Postitatud: 15-02-2016 11:55


Tere, Hellymoon,

See, et su laps näeb nn tonte , tähendab seda, et temas on avatud see kanal erinevaid vaimolendeid näha ja tajuda. Areneval noorel (ning täiskasvanutel) kaob see võime näha teise sageduse olendeid, kuna uskumustesüsteemid ja ühiskonna tavad ("vaime ei ole olemas", "teistpoolsust ei ole olemas") suruvad peale nende eiramist. Mida sa saad teha? Ära suru last alla. Kui ta näeb, siis ta näeb. Üldiselt on väikesed inimesed väga targad ning oskavad nendega toime tulla. Rääkimine on ohutu, vale on aga see, kui need vaimenergiad hakkavad lapse eluenergiat võtma (laps muutub kurnatuks, haigeks, väsinuks). Siis tuleb sekkuda (mõne targema teadja naise abiga või paraspetsialistiga). Võimalik, et sinu lapsel on elus mingisugune suurem missioon, miks ta peab teiste sageduset olendeid nägema. Seal ei eksisteeri ainult inimhinged ja vaimud, vaid on ka muud olendid ja maavälised. Toeta last, las ta räägib julgelt sellest (pereringis) mida näeb, mis nad teevad ja kuidas ta tajub. Kuid pead teda kindlasti hoiatama ka selle eest, et ta suure suuga avalikult kuskil koolis või lasteaias sellest ei latraks. Muidu satub kaaslaste pahameele alla ja siis laps hakkab pettumuse tõttu ise nägemist sulgema.
Postitusi: 23565

Postitatud: 15-02-2016 13:51


kutsu tondipüüdjadaga tõsiselt rääkides enamus lapsi mängib nähtamatute sõpradega mingis vanuses
Postitusi: 3709

Postitatud: 15-02-2016 13:57


Minu 3a õepoeg räägib ka, et näeb tonte. Mitte küll otseselt, et "tondid", aga ta on öelnud asju nagu "Näe, onu lendab!" või "Vaata, hirmus tädi seisab seal! Tal on pea katki!"

Minu õel on kõhe küll, aga kui keegi kellelegi liiga ei tee, siis minu meelest on see just pigem põnev kui hirmus ja mina ei teeks midagi :)
Postitusi: 1631

Postitatud: 15-02-2016 14:44


Mul võtaks endal päris jahedaks oleku, kui mul oleks laps, kes sellist asja mainiks. Ferra jt teised, kel kogemusi - kas ja kuidas selline asi igapäevaelu mõjutab?
Postitusi: 8979

Postitatud: 16-02-2016 20:50


Lapselt võiks küsida täpsustavaid küsimusi tontide kohta. Juhul, kui tundub, et asi on tõsine võtaksin ühendust mingi koguduse pastoriga. Nemad juba teavad, mida on vaja teha.
Postitusi: 29489

Postitatud: 17-02-2016 13:12


Tsiteeritud:

Mul võtaks endal päris jahedaks oleku, kui mul oleks laps, kes sellist asja mainiks. Ferra jt teised, kel kogemusi - kas ja kuidas selline asi igapäevaelu mõjutab?


Meil väga negatiivselt. Peale viimast nö kohtumist ma ei tea kas julgengi last oamette tuppa magama panna.
Postitusi: 3736

Postitatud: 17-02-2016 16:55


Tsiteeritud:

Minu 3a õepoeg räägib ka, et näeb tonte. Mitte küll otseselt, et "tondid", aga ta on öelnud asju nagu "Näe, onu lendab!" või "Vaata, hirmus tädi seisab seal! Tal on pea katki!"


Oh hell no! Ma saaks vist krambid, kui enda laps sellist juttu räägiks.
Postitusi: 29489

Postitatud: 17-02-2016 17:10


Minu oma näeb ka mingit naist. Ja see naine piinab teda. Ja mina tunnen ka tema kohalolu. Ja ma olen täiesti kindel, et ta korra hõivas mu lapse. Sest see hetk, kui ma oma energia kokku kogusin ja mõttes ütlesin, et on aeg minu kodu piiridest lahkuda ja laps rahule jätta, tegi magav laps silmad lahti ja vaatas mind täpselt sellise intensiivse ,,possessed´´ pilguga. Mingi 5 sekki ja siis pani silmad kinni jälle. Mul ei lähe see ilmselt väga pikalt meelest. Ta ei ole mind kunagi varem ega peale seda sellise pilguga vaatanud. Täiesti küpse täiskasvanu vihane pilk.
X