Postitusi: 1

Anastasia Beverly Hills

Postitatud: 20-02-2016 10:46

Kus ja kas leiaks Eestist selle brändi tooteid, eelkõige kontuurimispaletti? Kes kasutab ja kuidas muljed on? :)
Postitusi: 1803

Postitatud: 20-02-2016 11:51


Leidsin midagi sealt lehelt : http://lovenyc.ee/uus/anastasia-beverly-hills-contour-kit-light-to-medium
Postitusi: 1

Postitatud: 20-02-2016 13:06


Tsiteeritud:

Leidsin midagi sealt lehelt : http://lovenyc.ee/uus/anastasia-beverly-hills-contour-kit-light-to-medium


Nägin ka ükspäev seal, aga suht rets tundub maksta 65, kui tegelik hind 40 u. Eks Eestis ongi sellised asjad kallimad. :)
Postitusi: 3427

Postitatud: 20-02-2016 13:34


glowmakeup.ee. Aga seal ka mega juurdehindlus, telli nt beauytybayst, postikulu tasuta.
Postitusi: 1

Postitatud: 20-02-2016 13:51


Tsiteeritud:

glowmakeup.ee. Aga seal ka mega juurdehindlus, telli nt beauytybayst, postikulu tasuta.


Issand, kui õnnelik ma nüüd olen, aitäh sulle! :)
Postitusi: 1631

Postitatud: 22-02-2016 22:19


Ma tahaks muljeid kuulda, on siis nii hea kui kogu see haip laseb arvata?
Postitusi: 14891

Postitatud: 23-02-2016 21:36


Tsiteeritud:

Ma tahaks muljeid kuulda, on siis nii hea kui kogu see haip laseb arvata?


ausalt öeldes mul on mingi suvakas ebay kontuurimispalett ka, mis minu arvates sama okei. iseasi muidugi, mis sellesse ebay omasse sisse on pandud, aga kuna selle tellisin niisama prooviks ja igapäevaselt nagunii ei kontuuri, ei ole minu jaoks vahet. samas huuleläiked mulle küll väga meeldivad, mitte ühegi teise firma omad ei ole siiamaani meeldinud, isegi mitte dior jne.
Postitusi: 77

Postitatud: 26-02-2016 15:32


Kui keegi tellib, võiks teada anda, huuletoodete osas vbla isegi ühineks, saaks tolli ja saatekulu jagada. Kontuurimispaletti endal ei ole, hullult tahaks aga kuna igapäevaselt ei meigi siis kestab mul see ilmselt elu lõpuni. Samas kuulsin kuskilt, et isegi light toonid pidid suht tumedad olema ja külma nahatooniga põhjamaisele ei sobigi...
Postitusi: 85

Postitatud: 26-02-2016 17:14


Minul on kollakas(soe) nahatoon, aga eestlasele omaselt üsna hele. Anastasia Beverly Hills kontuurpalett on mulle täpselt õige tonaalsusega ja light/medium sobib tumeduse astmelt hästi. Kõige tumedam toon sobib hästi juuksepiiril varjutamiseks, teistega saab rohkem näo keskosa poole liikuda. Seal on tegelikult 3 tooni kontuurimiseks. Üks on kergelt roosakas, keskmine on kollakam ja parempoolne on bronzeri tooni. Kõik on üsna heledad ja päevitunud jumele ilmselt sobib neist vaid parempoolsem. Neid palette on erineva tumeduastmega.. light/medium, medium/dark jne.

pilte näeb siin:
http://www.sincerelybitter.com/2016/02/my-make-up-routine.html

Kui Anastasia Beverly Hills paletti osta ei raatsi, siis soovitan proovida Makeup Geek kontuurpuudreid. Beautybayst saab 10€ ühe tooni kätte. Müüakse ilma karbita. Oleksin isegi tellinud, aga topelt ei ole mõtet. Makeup Geekil on nii külmad kui ka soojad toonid, mis on hea. Kokku vist oli 6-8 eri tooni. Sama firma lauvärvid ja põsepunad on väga pehmed ja kergesti hajutatavad ja kujutan ette, et kontuurpuudrid võivad isegi olla paremad kui ABH omad :)
Postitusi: 640

Postitatud: 26-02-2016 22:39


Mul on olemas mõlemad kontuurimispaletid (puudri ning nn kreemi kujul), DipBrow pomade, kulmupintsel, 1 liquid lipstick, illuminator... ja hetkel vist kõik. Palettidest eelistan pigem cream contouri oma. Palju intensiivsem ning meeldib rohkem. DipBrow pomade on lemmik kulmuvärv, plaanis osta ka pliiatsiversioonis toode. Pintsli oleks kindlasti analoogsena saanud eBayst ning palju odavamalt, aga mõtlesin, et kui juba, siis juba, lisan tellimusse (on väga hea kusjuures - peenike, teeb oma töö hästi ära). Huulepulk ei ole mu lemmik, sest kuivab huultel üsna kiirelt koledaks. Võib-olla on asi minus, aga mul ta ilus ei jää. Kasutan siiski tihti, aga pidevalt peab vaatama, kas on ikka okei. Plaanis teiste firmade omi proovida, sest liquid lipsticki mõte iseenesest on suurepärane (Jeffree Stari soovitan vaadata, kiidetakse palju). Illuminator on supertoode. Nii palju, kui uurinud olen, siis parim omasuguste seas. Jääb väga intensiivne ning ilus.

Saab tellida UK lehtedelt, kus pole tappev juurdehindlus. Näiteks Norras on nendel toodetel kohati kahekordsed hinnad. Esimese tellimuse tegin nende USA saidilt, aga kuna tellisin Soome, siis tuli juurde tollimaks - 40 eurot. Sügavalt kahetsesin, et Eestisse ei tellinud. Oleks ehk pääsenud selle maksmisest. Ühesõnaga - soovitan UK lehti. :)
X