Postitusi: 4

HelpHand omaalgatusprojekt abivajajatele

Postitatud: 17-04-2016 17:51

Tere,

Alustame omaalgatusprojekti „Help Hand“.Kuna raskustes perede olukord üha halveneb ja järjest rohkem tekkib juurde peresid, kelle olukord on allpool igasugust toimetuleku piiri, siis otsustasime asja suuremalt ette võtta ning sihtrühmana aidata kõiki abivajajaid, kes seda tõesti vajavad.

Siinkohal kutsume Teid meile teada andma, kes võiks abi vajada , andke palun märku. Eelistatud sihtrühmaks on lastega pered ja üksivanemad. Kirjeldada tuleks, et kus abivajaja asub, mis abi vajab ja miks on tekkinud selline olukord. Kindlasti peab abivajaja olema päriselt raskustes, kes vajab konkreetset abi, mitte mõtteviisiga, et kui jagatakse, et siis tuleb ka kindlasti küsida. Seepärast tahamegi teada abivajaja tausta.
Kõik abistajad ja abivajajad saavad endast märku anda mailiaadressil
helphand.eesti@gmail.com

Samuti kutsume kõiki üles aitama, kellel on midagi ära anda, mida ise enam ei vaja ja mis võiks teie arvates olla vajalik mõnele raskustes olevale perele. Olgu need siis toiduained, riided, jalatsid, koolitarbed või midagi muud. Pakkuda võib ka kodumasinaid, sest siiani on peresid, kus pesu pesemine toimub käsitsi või sööki hoitakse akna taga, kuna pole külmkappi. Tähtis on, et esemed oleksid puhtad ja korras, mitte kasutuskõlbmatud, mis tuleb teispidi otse prügikasti saata. Abistajatelt soovime teada, et mida nad soovivad ära anda ja kus asuvad. Rahalisi annetusi ei kogu ja ei vahenda!

Logistika korraldamisel vaatame, et kas saab esemed käest kätte toimetada või postiga. Hetkel teeme ka koostööd Smartpostiga kes toimetab pakid tasuta kohale ning samuti saavad abistajad oma paki tasuta saata.

Üritame leida võimalikult palju lahendusi, et erinevaid abivajajaid aidata. Projekti käigust ning konkreetsetest soovidest ja pakkumistest anname edaspidi facebooki vahendusel teada.Kaunist kevadet soovides,
-HelpHand-
helphand.eesti@gmail.com
Facebook: HelpHand Eesti
Postitusi: 14891

Postitatud: 25-04-2016 00:25


minu arvates väga positiivne, et ei koguta rahalisi annetusi, sest võimatu jälgida, kuhu see raha tegelikult läheb.
Postitusi: 1162

Postitatud: 26-04-2016 20:00


Väga tore algatus! :)

Küsiksin ühte asja, et kas parem ei oleks Facebookis teha n.ö fännileht, kasutaja asemel? Praegu peab selle kasutaja sõbraks lisama, aga ma arvan, et paljud paneksid pigem lihtsalt lehele "Meeldib" ja saaksid ka teavitusi.
X