Postitusi: 3

Armunud õppejõudu. Palun nõu :D

Postitatud: 15-12-2016 15:42

Tere,

Pole kunagi murega foorumi pöördunud, kuid proovime siis. Mure selline, et olen sisse võetud enda õppejõust. Meeletult. Mehed ütlevad, et olen atraktiivne ja välja kutsutakse tihti, kuid mitte üksi pole mulle huvi pakkunud. Kuid selle mehega on teistmoodi. Nüüdseks on saanud aine läbi ja ei tea mida edasi teha. Imelik on ju minna ise välja kutsuma...kuidagi kohatu või mis teie arvate?
Aga samas nagu vanasõna ütleb, et magava kassi suhu hiir ei jookse ja ise oled oma õnne sepp. Pole sellise asjaga kohe üldse kogemust...pole kunagi mõelnudki sellise asja peale, et astun ise esimene sammu. Kas see on meeste jaoks eemaletõukav või vastupidi?
Kuidas sellise delikaatse teemaga nüüd edasi minna. Tahaks teada kas ka tema oleks huvitatud. Loengus vaatab mind tihti ja naeratab, aga samas ta ongi võib-olla väga sümpaatne ja sõbralik inimene, see ei pruugi midagi kohe tähendada. Naistel on ju elav kujutlusvõime :D. Ehk keegi, kes on samas situatsioonis olnud oskab nõu anda. Vanusevahe meil umbes 6 aastat.

PS. Kuna tõesti kõik mehed jätavad mind külmaks, siis ei tahaks asja lihtsalt jätta.


Tervitustega,
Sheryl
Postitusi: 1641

Postitatud: 20-12-2016 21:33


Käis teemaalgataja kohtingul ära juba?
Postitusi: 242

Postitatud: 20-12-2016 23:41


kui on eetline õppejõud ja tüüpiline eesti mees, siis arvatavasti ei julge ta ise ka läheneda, Naine ikka võiks huvi üles näidata aga mees peaks sellele reageerima.
Postitusi: 14891

Postitatud: 23-12-2016 16:53


Tsiteeritud:

Kui tegu on kenamapoolse vms õppejõuga siis ilmselt on ehk päris mitmeid kursusel, kes õppejõudu kutsikasilmadega vaatavad. Minu arust on õppejõu poolt ebaprofessionaalne käitumine huvi väljanäitamise algatajaks oleks tema.
Erialase kirjanduse küsimine on hea teema, et üldse jutule saada - kui huvi on olemas, siis ilmselt õppejõul ka endal paras valik kirjandust kodus, mida ehk ka raatsib välja laenata - sealt maalt tuleb ka raamat tagasi anda jne.

Minuga on pärast aine lõppemist ühendust võetud, väääga otsekohese pakkumisega. Mis sest, et ma enam seal koolis polnud on minu jaoks selline kontaktivõtmine vääga rõve. Teine asi ongi see kui lihtsalt saada jutule, kui aine huvi pakub on ka vestlusteemasid, läheb jutt edasi, kui ka mehe poolt huvi on küll ta hoolitseb, et juttu jätkuks.


minule ka kunagi meeldis üks õpetaja, kellega paar aastat hiljem juhuslikult lähemalt tuttavaks saime. tunnistas, et mina meeldisin talle ka, aga juba enne tööle tulemist lubas endale, et mingeid selliseid suhteid ei teki. nii et mõnel võib lausa põhimõtteline küsimus olla kuigi õpetajal ja õppejõul on vahe sees.
Postitusi: 6444

Postitatud: 10-01-2017 17:30


Tsiteeritud:

..oled muidu tausta tööd teinud, on ta vaba ja vallaline?..kui jah, siis ma küll üritaks kuidagi..


+1
Postitusi: 29489

Postitatud: 10-01-2017 23:47


A mis sai siis?
Postitusi: 3368

Postitatud: 12-01-2017 04:27


Tsiteeritud:

A mis sai siis?


Tahaks ka teada
Postitusi: 46

Postitatud: 12-01-2017 20:58


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

A mis sai siis?


Tahaks ka teada


Tahaks kaa :D
Postitusi: 2502

Postitatud: 16-01-2017 01:10


Pole küll sellesse samasse teemasse, aga mul oli sõbrannal nii, et käis gümmaasiumis ning seal üks meesõpetaja pani silma peale talle. Hästi tore õpetaja muidugi. Oma hea õpetamise poolest väga hea mainega. Nad hakkasid suhtlema, aga üks päev sai sõbranna temalt pikapika armastuskirja :D No see mees oli mingi üle 40 ja mu sõbranna 18 äkki. Rääkis kõik oma eraelulised asjad detailselt ära ja sõbrants oli püsti hädas, ei tahtnud nagu kurjalt ka ära öelda, sest ikkagi oma õps ja varem oli tore läbisaamine..kuni selle armastuskirjani.. :D Lõpuks ikka õnneks vaibus ära see, aga kestis ikka vist terve gümnaasiumi aja see kammajaa
< 1 2 3 4 5 6
X