Postitusi: 14888

mehe eks paksem/koledam kui sina?

Postitatud: 09-01-2017 21:12

Hiljuti rääkis üks sõbranna, et vaatas kõik mehe eksid üle ning on rahul, et need on koledamad või paksemad kui tema. Olevat isegi requestinud kinniseid instagrami kontosid Ausalt öeldes on tegu väga ilusa naisega, kes meestelt muidu saab alati palju tähelepanu, aga selline väide tõmbas minu silmis tema latti küll alla. Milleks end võrrelda kellegi sellisega, kellega mees oli koos ammu enne seda kui tuttavaks saite? Mis siis saaks, kui see naine oleks hoopis ilusam? Kas teie olete välja uurinud, millised on teie meeste eksid ja miks?
Postitusi: 1653

Postitatud: 13-01-2017 20:16


tema on peenem, aga mina kõvasti ilusam, seega mul poogen :D ainuke sarnane joon on tumedad juuksed ja hästi ilusad silmad, vb see siis bf tüüp
mina arvan, et võrdlemine on täiesti loomulik tegevus. võrdled ju kogu aeg midagi. kas teed kolleegist kiiremini/paremat tööd, kas kellegi toit parem kui sinu või whatever. Ei usu neid kes siin ütlevad, et kunagi pole võrrelnud. Samas ei tähenda seda, et ma sellest tüdrukust midagi halvasti arvaks.
Postitusi: 4791

Postitatud: 13-01-2017 21:33


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Sest see näitab (vähemalt minu arvates) mehe üldist taset. Samas.. khm, ma olen ise teinud elus ses osas õige "grandioosseid" valikuid, aga anname andeks, ma olin 15 :D ja nüüd poleks ta ikka üldse minu tase.

Ma mõtlen ka, et ühest küljest võiks ju arvata, et näitab mehe taset ja maitset, aga teisest küljest on ju normaane, et inimese valikud ja maitse muutuvad läbi aja aina paremaks, inimene ise targemaks, seega selle loogika järgi võiks iga järgnev olla parem kui eelmine.


See aina paremate valikute tegemine tuleneb sellest, et esimesed suhted on teismeeas, kui me kõik oleme paraja ajukahjustusega impulsiivsed närvipuntrad. Mitte partnerid ei muutu paremaks, vaid ka me ise küpseme ja õpime.
Postitusi: 3137

Postitatud: 13-01-2017 21:55


No ma ütlesingi ju, et ise muutume küpsemaks ja targemaks, mitte kaaslased paremaks. Ja lisaks teismeeale tehakse ikka täiskasvanueas ka väga lolle valikuid.
Postitusi: 389

Postitatud: 14-01-2017 18:51


Me elame samas linnas. Mina kolisin siia, mehe eks on kohalik.
Hull eit on. Nad läksid 10 aastat tagasi lahku ja ikka kui linnas kokku trehvame, käib süüdistamas, kuidas ma ta mehe üle lõin ja bla-bla-bla.
Ma temast 10 aastat noorem, äkki häirib see teda. Hakkab teine juba 40-le lähenema, aga ikka üksi ja lasteta
Postitusi: 3929

Postitatud: 15-01-2017 10:48


Üldiselt ma arvan, mida vähem tean seda parem. Ei tunne väga huvi mehe ekside vastu. Samas kuidagi on ikka juhtunud, et olen näinud neid. Ei oska isegi võrrelda. Samas halvasti ennast küll ei tunne
Postitusi: 7653

Postitatud: 15-01-2017 12:24


Minu eksmehe eks oli küll rähmakas. Ta oli temaga suhtes 2000a. alguses ka. Sel ajal ei saanudki midagi ilusat olla.

Tema praegune naine on ka kole. Ta ise tunnistas ka, et naine on paks, aga neeleb hästi.
Mulle ütles, et kas paneme oma pusletükid kokku tagasi.

Minu pareguse variandi eksnaine on ka paks ja tundub piltidelt, et ega ta väga enda eest ei hoolits. Selline tüüpiline täiskohaga emme.
Postitusi: 3137

Postitatud: 15-01-2017 12:48


Tsiteeritud:

Minu eksmehe eks oli küll rähmakas. Ta oli temaga suhtes 2000a. alguses ka. Sel ajal ei saanudki midagi ilusat olla.

Tema praegune naine on ka kole. Ta ise tunnistas ka, et naine on paks, aga neeleb hästi.
Mulle ütles, et kas paneme oma pusletükid kokku tagasi.

Minu pareguse variandi eksnaine on ka paks ja tundub piltidelt, et ega ta väga enda eest ei hoolits. Selline tüüpiline täiskohaga emme.

Tavaliselt mehed (naised ka) vaatavad üht ja sama tüüpi naisi. Seega miks sa arvad, et sa ise neist kõigist naistest parem oled? Äkki oled ka oma välimust üle hinnanud.
Postitusi: 7653

Postitatud: 15-01-2017 13:17


Sellepärast, et esiteks ma ei ole paks. Väike päästerõngas on, aga otseselt paks ma ei ole.
Eksi praeguse naise näonahk on kole. Aga ta on kõvasti ka narkootikume kasutanud. Väidetavalt praegu on narkost puhas. Alkot ja suitsu tegi ka kõvasti. Naine ei ole tal selline tüüpiline vene naine, kes end ehib jne ja enda eest kõvasti hoolitseks. Seega ei saa ju nägu ilus olla, narkootikumid ikka rikuvad näonahka. Sellest peaks ju hinnangu andmisest piisama.

Minu praeguse tüübi eks, on tõesti paks. Meiki ta vist ei kasuta üldse, neil piltidel mida ma fb näinud olen, pole meigi grammigi. Meik polegi oluline muidu, aga kui see pisut ilusamaks teeks, siis ei ole kosmeetika kasutamine halb mõte. Kulmud ka võssa kasvanud. Piltidel tundub nägu ka nö rasvane/läikiv. No ta terve elu maal ka elanud, seega maakad ikka suht rähmakad. Ja kui fb "tööinfo" on täiskohaga emme, siis mis sellest veel rääkida.

Ja muidugi, ma ei kirjutanud kordagi, et ma neist parem olen või ilusam. Rääkisin lihtsalt millised nad välja näevad.
Postitusi: 45161

Postitatud: 15-01-2017 13:57


Noo kurat,mina ei ole saanud ilma võrdlemata.Tema pikim suhe oli modelliga,kellest ennast ilusamaks ei pea, tõesti ilus naine, mitmekordne ema, aga nii hoolitsetud ja kaunis ja töòkas. Eelmisest naisest pean ennast tõesti ilusamaks. Mees on igatseda samal arvamusel.
Modell mind ei häiri, aga teist ei salli.
Tegelt on see võrdlemine nii jabur.
Postitusi: 3744

Postitatud: 15-01-2017 14:25


Kuna mina olen kõige ilusam elevandipoeg maailmas....siis tehke ise omad järeldused Tegelikult on ta endised naised ka kõik kenad omamoodi, keegi pole kole ega paks. Kadedust ja võrdlusmomenti ei tunne, sest mul on piisavalt suur ego, et see kräpp juba eos lämmatada.
X