Postitusi: 4

Elukaaslase leidmine mehel

Postitatud: 15-07-2017 12:42

Tere,
Mõtlesin, et küsin siit natuke nõu. Läksin lahku pikajalisest suhtest. Lahkuminek oli minu jaoks väga raske. Nüüd olen otsustanud eluga edasi minna ning küljeluu järgi vaatama hakata.
Seni olen kasutanud erinevaid tutvumisportaale. Sealt selgus tõsiasi, et kuna ma pole eriline ilueedi siis on väga keeruline üldse jutulegi saada.
Mis moel siinne naisseltskond soovitaks minusugusel küljeluud otsima hakata?
Endast: 45, lapsed suured, töö, elamine ja auto on olemas. Iseloomult koduhoidlik, tagasihoidlik ja heasüdamlik. Elukohaks Pärnu.
Ei saa ju tänaval inimese juurde minna ja küsida, kas ta on vaba.
Endal hakkab mõistus otsa saama.

Postitatud: 15-07-2017 15:38


Aga miks mitte tänaval, kohvikus, teatris, kinos juurde astuda? Mitte niimoodi, et ah kas olete vaba, vaid üldse suvalise temaatilise teemaga alustada ja vaikselt suhtlust aretada. Ega ise peab ka ju kaaslast tundma õppima.
Postitusi: 4

Postitatud: 15-07-2017 15:47


Noh, Pärnu on piisavalt väike linn selleks, et sellist inimest hakatakse natuke lolliks pidama. Neid kordi, kui tegu on hõivatud naisterahvaga, on ilmselt päris palju kuna valik on ju üsna suvaline.
Vaba naisterahvast ei oska ma ju ära tunda. Või on seal mõned tunnused :)

Postitatud: 15-07-2017 16:53


Vaata, kuna sa oled juba vähemalt korra suhtes olnud, siis järelikult sa naistele ikka meeldid. Mõnedele vähemalt. Jama oleks siis, kui sa oleksid 45 ja mitte kunagi elus suhtes või abielus olnud. See tähendaks, et sul on mingi tõsine puudus, mille pärast naised sind ei taha. Ning samuti ei oskaks sa sel juhul ka võimaluse tekkides suhet arendada ja pidada ilmselt.
Kui keegi naine sinuga tõsiselt lähemalt tutvuda soovib, siis ta tuleb ise sinu juurde. Vägisi sundida sellist asja ei saa. Küll aga saad pidudel ja üritustel käia ning inimestega suhelda. Niimoodi suurendad võimaluste tekkimise tõenäosust kohe kõvasti. Netis tutvumiseks soovitan panna viisakas ja põhjalik kuulutus Delfi Naisteka foorumisse, seal liigub palju üksikuid naisi.
Postitusi: 4

Postitatud: 15-07-2017 17:18


Delfi Naistekasse panin kuulutuse, vaata üle, kas on passlik.
Oma olemuselt olen ma kogu elu olnud üsna üksildane hunt, üksi üritusel ringi konnata ... ma ei oska seal eriti midagi pihta hakata. Ega eks ma proovi.
Kui kellelgi on veel hüva nõu anda siis pakkude lahkesti.
Postitusi: 238

Postitatud: 16-07-2017 11:53


Saab küll tänaval inimese juurde minna ja temaga rääkima hakata (aga kohe tema suhtestaatust küsima hakata oleks küll veider). Samas see eeldab enesekindlust ja sotsiaalseid oskuseid. Kaks võimalust on üldiselt -- kas minna inimese juurde ja kohe küsida, et kas ta soovib tutvuda, või teha n-ö soojendust ka (st küsimused, small-talk, komplimendid jne) ja siis jõuda pointini.

Aga kui väljas tutvumise enda jaoks välistad, siis võid hakata läbi lappama mingeid Facebooke, VKsid jne, sest seal ka tahetakse vahel niisama tutvuda. Facebooki puhul veel see hea, et kui oled liitunud mõne sind huvitava grupiga ja seal aktiivne olnud, siis esiteks jääd ise loodetavasti positiivselt silma ja teiseks võib-olla märkad kedagi, kellega vaated klapivad ja edasi privaatsemalt tahaks suhelda.

Kuigi ausalt öeldes, kui ma oleksin 45-aastane mees, kes suhelda kardab, siis ma kõige tõenäolisemalt küsiksin pigem Perekooli foorumist, et kas on Pärnu linnas mõnda meeldivat naisterahvast, kes sooviks kirju vahetada või lihtsalt koos kohvikusse, teatrisse, kinno või kuhu iganes minna. Mingit konkreetset kuulutust ei paneks (vanust, materiaalset poolt ja hiljutist pikast suhtest lahkuminekut vast mainiks väga lühidalt). Sa tahad ju tutvuda, mitte a'la koera ära anda.
Postitusi: 4

Postitatud: 16-07-2017 12:09


Ooo, ma tänan. Perekool on täitsa hea mõte :)
Postitusi: 1802

Postitatud: 17-07-2017 16:35


Raadios Elmar on mõnikord see Tutvumusaade näiteks :)
Postitusi: 47

Postitatud: 23-08-2017 20:51

hm


Kuidas inimesed on tuttavaks saanud? Mees - lihtsalt meessoost tuttav, kes tutvus. Naine - lihtsalt naissoost tuttav kes tutvus.
1) mehele tundus üks teenindaja (infoletis töötab) väga sümpaatne, hakkas käima ainult tema letis. Algul - tere ja palun, pärast- kuidas läheb, kus pühad veetsid jne jne. No ei lennanud peale ja mingi aeg kutsus lihtsalt kohvile
2) töökoha kaudu - kontori inimestel ühised üritustel käidi ja kui vihma sadas pakkus, et viib koju jne (logistikud).
Autojuht, kes viis kaupa, sattus kassapidajaga suhtlema ja pidevalt, mingil hetkel kutsus välja.
3) mõnel kursusel-koolitusel saadakse tuttavaks
4) mõnel peol lähed võtad meeldiva naise tantsima, kui jutt klapib võid ju numbrit vahetada.
5) mõnel tuttaval on keegi tuttav vallaline ja normaalne, teete mingi ühisürituse ntx mõnele kontserdile, etendusele (Kentukis on etendused ju ja sinna saab laua bronnida ja niksi näksi lauale, need on suht vaba olekuga, vaheajal saate suhelda jne)
6) lähed mõnele reisile (bussi reis) seal on ka üksikuid, võib juhtuda, et tutvud.
7) tutvumisportaal
8) Instagramm - ligid pilte panned kommentaare, hiljem saab privas suhelda ja võid ju ka teatud ajal kutsuda välja, kui huvid klapivad.
9) nn vabatahtlikud tegevused kogukonnaga, seal saab ka inimestega tuttavaks.
Postitusi: 956

Postitatud: 23-08-2017 23:34


Üks võimalus oleks hobide kaudu küljeluud leida. Näiteks segakoor on hea koht selleks, kus võimalus tutvumiseks. Muidugi see harrastus peab endale meeldima ja ei tohi endast lantija muljet jätta.
Samuti on hea koht mõni tööots, mis eeldab suhtlemist. Näiteks turul-laadal kauplemine vms.
Valmidus tohutuks suhtlemiseks peab olema. End tuleks kuskil nö eksponeerida.
Soovitan enne hoolikalt läbi mõelda millist tüüpi naine sobib su kõrvale ja mis see ühisosa teil olema saab. Siis on lihtsam selgusele jõuda, millistel kandidaatidel pikemalt peatuda.
Postitusi: 47

Postitatud: 25-08-2017 02:22


Tegelikult on rahvatants ka selline koht, kus näkata võib või näitering (no need isetegevuslikud). Rahvatantsus on pidevalt ju häda, et mehi puudu ja see on päris trenni eest ka:)
Ma mõtlesin seda ilueedi asja... Vb sul on lihtsalt mingid täiega ebaõnnestunud pildid või sa pole fotogeeniline... Ma ei mõtlegi, et sa peaks nüüd kukkuma ennast Photoshopima, aga vb oleks kasu kergest tuuningust? Kerge stiili muutus - soeng, riided, keha hoiak?
Mõni näitleja ei ole ka ei tea, mis ilueedi, aga temas on mingi jõuline šharm ja mõne foto peal näeb ta vägagi sümpaatne.
X