Postitusi: 666

Eesti naised olevad kergesti kättesaadavad

Postitatud: 18-08-2018 23:55

Palju on ilmunud artikleid, kus mehed kurdavad, et naised annavad liialt lihtsalt kätte. Kuid mehed ise ei viitsi ka väga üritada, vaid soovivadki ruttu ühele poole saada. Nagu ammu teada vajavad naised romantikat ning mehed mitte. Mida arvate teie?
Postitusi: 237

Postitatud: 19-08-2018 09:44


Kuna mul tuleb välismaalt üks tuttav mõneks ajaks Eestisse elama ja ta reaalselt näeb välja nagu unelmate kutt mingitest seebikatest, siis ma olen siin paar tundi selle eesti naiste lihtsuse peale mõelnud lähtudes reaalsest olukorrast (st mida olen näinud ja mida on mulle räägitud) ja psühholoogilisest küljest ning ma olen jõudnud järeldusele, et Eestis on vast liiga palju naisi, kes tegelikult ei väärtusta end naistena. Ühes teises teemas tulid väga hästi välja need "pick me" naised, feministide grupis ja ka siin foorumis teevad naised meestele jooke välja ja on nõus 50/50 kulude jaotusega ning reaalne kogemus näitab, et klubid ja baarid ongi reaalne lihalett, ainult tule ja vali. Kui tuua paralleele, siis naine võiks olla nagu mingi hinnaline maailmameistrikarikas, mille nimel tuleb vaeva näha, mitte "aitäh, et osalesid" diplom. Selle viimase grupi tõttu aga välismaa mehed usuvadki, et meil on väga lahked neiud-naised, sest neid on lihtsalt rohkem.
Postitusi: 2137

Postitatud: 20-08-2018 07:47


Need artiklid on naeruväärsed! Igapäevaselt ma neid ei loe, sest ei näe sellel mõtet, aga kui mõnda lugeda, jääb mulje, et tegu pole mitte "lugejakirja," vaid uudisteportaali toimetuse omaloominguga, et inimesi provotseerida. Kui vaja, kirjutatakse et naised on piprad ja ei anna kätte; kui vaja, kirjutatakse, et naised on lõdva püksikummiga ja annavad end kätte esimesele meeldiva jutu ja välimusega usaldusväärsele noormehele.

Minul isiklikult lõi pea kohal tulukuse põlema praegu fakt, et teemaalgataja poolt mainitud artiklite sisu, Dropdeadi kommentaar ja iseenda poolt nähtu ja kuuldu langevad kokku. Samas, kas see, et naine mehele joogi välja teeb, 50/50 kulude jagamisega lepib ja väga pikalt mehel pingutada ei lase enam, on tingimata halb? Võibolla on naiste enesekindlus nii palju tõusnud, et nad julgevad ja tahavad ka ise esimese sammu astuda?

Isegi kui ma sain praegu kõigest täiesti valesti aru, tekib küsimus: Kas see on siis nii halb, kui naine lihtsalt lööbki end üles eesmärgiga end õhtul leti äärde sobitada, et seksuaalpartner leida?

Postitusi: 1149

Postitatud: 20-08-2018 11:10


No kes seda väidab, ple vist elus brittidega kokku puutunud.
Postitusi: 666

Postitatud: 22-08-2018 00:06


Ega siin olegi miskit imestada. Vanemad mehed otsivad omale nooremaid. Vastu pakuvad nad auto kõrvalistet ja halba seksi.
Postitusi: 968

Postitatud: 09-09-2018 12:26


ütleks nii, mõnega tutvud, pilt nii enam vähem, jutt hea, aga pole ikkagi miskit erilist, lähen välja, annan võimaluse, et äkki tore mees, leian oma big love'i, aga ei ole seda wow tunnet ikkagi, süda ei värele sees temaga väljads olles, käime ringi, on midagi kena küll temas, ei tõmba nii, ajaga ka ei teki seda suurt iha, käid juba kuu aega väljas, küll seebitab ja sebib, räägib, et armund...

selliseid asju juhtus umbes 5 korda, tutvud, käid ringi, no ei ole kirge, sädet, mehes nagu oleks miskit, aga ei tule see sexi kiisu mus esile, no ei taha isegi musi väga teha, muidu tore väljas käia, tunne, et ma frigiidne....

lõpuks kohtun netis ühe gruusia üliõpilasega, näen kaugel teda tulemas, tekib kohe iha tunded, ise ka imestan, mis toimub, naeratan koguaeg, olen ähmis, tahaks juba kallistada, kõndisime jõime natuke siidrit, õlut, kirg oli 5 tunniga nii suur, et kui ta riivas mu kätt korduvalt, siis käsi kehast surin läbi ja tundsin, kuidas alt märjaks tõmbas, asi lõppes võsas ja suhtlsime edasi veel ja käsime läbi ka edasipidi, kuni ta ära sõitis, selle ajaga sain üle leidsin oma mehe, tagasi tuli soovis jätkata, piiras mitu kuud, aga ma olin juba tavalisse ellu naasnud

võta nüüd näpust, kas eesti naine on frigiine ja tuim nagu aastaid räägitud?
või on hoopis kerge saak ikkagi?
Postitusi: 29325

Postitatud: 10-09-2018 02:35


Kõik tüübid välja arvatud mu oma abikaasa ma pm proovisin esimeste kohtingute/kohtumise juures ära. Mulle ei meeldi lolli mängida. Investeerin oma aega paremini. Noh ühest esimestest üheöö suhetest sai 7 aastat ja peale lahku minekut ma muud ei tahtnudki meestelt, kui ainult seksi. Ehk kõik käis minu piitsa järgi. Ükski neist ei oleks ületanud nagunii latti, mis mul seatud oli. Kuni tuli see üks kes nägi,ütles,võttis. Samas tema tunded olid minu jaoks nii läbi nähtavad, et mul tekkis esimest korda elus tunne, et aga vat mis siis saab, kui ei anna kätte. Kuu aega oli nii ja siiamaani naeran tema teguviisi, kui tal sellest siiber sai
X