Postitusi: 3136

Millistel tingimustel ûtleksite tööst ära?

Postitatud: 31-08-2018 09:40

Kuidas teil on, kas oleksite nõus loobuma tööst, kus on töökohas küll rahulik pingetevaba õhkkond, hea palk, hea asukoht, ilus vaade, paindlikud tööajad.. kuid sassis töökeskkond, igavad tööülesanded, vanad ebamugavad tööprogrammid?

Kui palju mõjutab ja (de)motiveerib teid töötama keskkond just välimuslikus mõttes?
Postitusi: 1161

Postitatud: 31-08-2018 09:52


Ma olen liiga vana selleks, et töötada koos inimestega, kes mulle ei meeldi. Kes on aeglased ja flegmad, räpased või lihtsalt vaidlevad liiga palju ja loovad halba õhku.
Ja ütlen täiesti ausalt, et olen väga palju töölisi ka seepärast lahti lasknud, et nad inimestena on mulle vastukarva olnud, olgugi et nad oma töös on olnud head. Pigem panen oma energia keskpärasesse, aga iseloomult ägedasse töölisesse.
Postitusi: 29474

Postitatud: 01-09-2018 03:56


Mind on üritatud päris mitu korda üle osta. Ja ikka oluliselt parema palga numbriga, aga ma olen nüüd juba nii vana ja nii kogenud, et ma tean mida vaadata. Kui suhted töötajate ja ülemusega ei ole head, siis ei saa olla ka tööl tore,rahulik jne. Mul on praegu üli tore ülemus ja ägedad töökaaslased. Kui kellegi midagi juhtub, siis me püüame asja parandada. Kellelgi ei ole nii, et äh mul pohhui ma ei pea seda nagunii tegema. Me oleme ühtne tiim. Kui kuskil on probleem, siis läheb küll nagu teopost, aga mingi hetk ikka asja parandatakse. Mulle nt just ei meeldi, et me uue süsteemi peale üle läheme. Ma ei saa aru, miks ülemused sellest nii vaimustuses olid,

Postitatud: 01-09-2018 06:23


MerkaMersu maksab.
Postitusi: 3929

Postitatud: 01-09-2018 07:56


Minu jaoks on kõige olulisem normaalsed kolleegid, intrigante absoluutselt ei kannata. Hetkel olengi jäänud pidama sellesse ettevõttesse, kuna kolleegid on hästi toredad.
Kontor võiks ka ikka uuemapoolne olla ja vaade peaks hea olema seal kus istun :)
Postitusi: 955

Postitatud: 01-09-2018 11:29


Pole veel kuulnud, et kuskil ei lubataks oma töölaua ümbrust oma äranägemise järgi korrastada.
Kunagi sattusin talvel tööle kontorisse, kus aknalaual vedelesid surnud kärbsed. Ilmselgelt poldud seal pikalt koristatud. Samas boss ise oli selline üleslöödud tibin ja jahuti feng shuiga kontorikeskkonna parandamisest Inimesed on erinevad.
Tööülesannetega on nii, et mingi aja jooksul muutub iga töö rutiinseks. Mind motiveerib tööle töötasu ja olen arvestanud selle rutiiniga.
Alati pole põhjendatud programmide, veebide jne uuendamine. Samas eelmise sajandi programmidega ka et taha töötada.
Töö puhul kõige tähtsamad on inimesed, kellega suhtlema pead ja tasu, mis selle eest makstakse. Kõik muu on kohandatav enda käe järgi. Miljonivaade pole oluline.
Postitusi: 637

Postitatud: 01-09-2018 16:04


Olulised on meeldivad kolleegid, hea tööaeg ja palk.
Postitusi: 238

Postitatud: 01-09-2018 16:26


Noore inimesena mõtle, kas see annab sulle midagi juurde, kui sa töötad vanade ebamugavate tööprogrammidega igavate tööülesannete kallal? Millised on sinu edasised karjääriplaanid, st kas see koht aitaks sul edasi areneda v lihtsalt pakuks mõneks ajaks sooja koha?

Ise ei valiks midagi sellist, mis on igav.
Postitusi: 676

Postitatud: 02-09-2018 00:46


Välimus ikka mõjutab, samuti keskkond. Kindlasti arened ka rohkem, kui on uuem värk.
Postitusi: 16806

Postitatud: 02-09-2018 17:48


Kui tööl on pingevaba keskkond, palk on hea ja ka muidu mulle seal meeldib, siis sassis töökeskkond küll mind ei häiri. Mul kusjuures oligi mingi aeg nii, et inimesed tööl olid väga normaalsed ja läksin hea meelega tööle, kuigi ala mingid töövahendid olid vanad või kontor sassis. Ühel hetkel aga olukord muutus ning ülesmus hakkas näägutama iga väikese asja kallal, töökaaslased olid närvis, tundsin et see töökoht sööb mind seestpoolt ja minu närvid ei pidanud sellele vastu ning tulin tulema. Parim otsus mu elus. Tööl veedame suure osa ajast oma elust ja seal käimine ei tohiks olla vastumeelne.
Postitusi: 3136

Postitatud: 02-09-2018 17:50


Tsiteeritud:

Noore inimesena mõtle, kas see annab sulle midagi juurde, kui sa töötad vanade ebamugavate tööprogrammidega igavate tööülesannete kallal? Millised on sinu edasised karjääriplaanid, st kas see koht aitaks sul edasi areneda v lihtsalt pakuks mõneks ajaks sooja koha?

Ise ei valiks midagi sellist, mis on igav.

Minul kõik ok, seekord tahan teiste kohta teada.
X