Postitusi: 12

Uus Viru kirbukas Estonia pst-l? Kogemusi?

Postitatud: 05-05-2019 18:27

Olen lugenud siin kirbukate kommentaare ja saan aru, et müüjad ikkagi kipuvad nulli või isegi miinusesse jääma. Mulle ostjana on lemmikud olnud Sarapuu, Telliskivi või Kalamaja Basaar. Ma olen superhäid leide leidnud. Nüüd taas plaaniks müüki. Olen müünud ise vabaõhu kirbukatel sh Telliskivi ja plussi jäänud, samas seal läksid müügiks pigem plaadid, raamatud, nõud ja mingi imelik träna mitte niivõrd nt korralikud riided. Käisin just avatud Viru kirbukas Kaubamaja vastas Estonia pst, väga ilus ja avar müügisaal, puhtad boksid, müügil oli tõesti häid brände (Hugo Boss, Cos, French Connection, Gant), ülihea asukoht, kuid… see kirbukas oli kogu selle aja jooksul täiesti tühi… st mitte ühtegi ostjat…?! Oli see halb ilm või imelik päev, ei saa aru. Kas minna ikkagi Telliskivisse (või Sarapuusse), seal on alati 10-20 ostjat, samas ka vargused ja asjade kadumine või võtta risk ja viia Virusse…? Vabaõhu kirbukatega on see eelis, et olematu rent, kuid samas see asjade pakkimine, tassimine, ilmastik jne. Oehhh. Mis kirbukatega teil veel häid kogemusi…?
Postitusi: 3001

Postitatud: 06-05-2019 15:10


Kõige suurem kasum tuleb mul ikkagi Telliskivi kirbuturult (see, mis toimub laupäeviti Telliskivi loomelinnakus). Seal liigub ikka selle üheainsa päeva jooksul sadades külastajaid, viimasel ajal turiste ka. Pluss muidugi poolsada müüjat kammivad ka turu läbi ja on potentsiaalsed ostjad. Kui ei viitsi kaupa kodus kokku-lahti pakkida, siis tasub äkki osta kahele-kolmele järjestikusele kirbuturule pilet, las see pakitud kott siis vedeleb mõnda aega kapis ootel. Pärast viimast kirbukat võib siis selle kodus lahti pakkida või viia Uuskasutuskeskusesse/ annetada.
Postitusi: 134

Postitatud: 14-05-2019 20:34Mina käin ka Telliskivis. Päris kenasti ostetakse. Kui midagi jääb üle, siis viin taaskasutuskeskusesse.

http://kauneushoitolacare.ee
Postitusi: 1146

Postitatud: 14-05-2019 22:42


Mina olen Sarapuus müünud 2x aasta jooksul, mõlemal korral kasum olnud 300+eur. Esimene kord võtsin 5 nädalat ning teine kord 4 nädalat. Kaduma või varastatud pole midagi olnud ning siiani pole ka midagi ära määritud või katki tehtud. Olen just sinna viinud, kuna rahvast liigub palju. Teistes pole ise käinud.
X