Postitusi: 30

müstilised lood/juhtumid?

Postitatud: 26-01-2008 16:50

soov siis olex kuulda selliseid mõnevaid/müstilisi/kummalisi jutte..

minul vanaema ja ema rääkisid kunagi üsna tihti lugusi kus keegi oli vaime näinud jne..

üks lugu oli selline et kui mina alles väga väike(imik)olin siis juhtus üsna tihti nii(mõnikord mitu ööd järjest) et ma hakkasin öösel täpselt kell 2 nutma ja üsna hüsteeriliselt..ema ei oskand midagi sellest arvata esialgu.me elasime maal,vana talu jne ja siis vanaema rääkis emale et kunagi ammu ammu oli seal olnud surnuaed kuhu maeti sõdureid ja hiljem siis maja peale ehitatud ja kuna imikud pidid nägema vaime siis sellest see minu nutmine kah oli..nn. võõrad inimesed olid minu ümber..iga kord täpselt kell 02.00

teine lugu oli kuidas ema kutsus kunagi sõbrannaga vaime välja,ise muidugi itsitasid ja tegid nalja selle üle niikaua kuni kuulsid samme trepist alla tulemas aga teema oli selles et maja oli ühekorruseline ja trepid puudusid!
Postitusi: 3413

Postitatud: 28-01-2008 08:11


Jah.. Ma loen tavaliselt Saladuses müstilisi lugusid. Päris huvitavad on! :)

Hetkel ei tule kahjuks endal meelde midagi taolist. Mäletan, et kooli ajal sai sellistest asjadest palju räägitud. :)
Postitusi: 231

Postitatud: 28-01-2008 10:22


olen isegi kummalisi asju kogenud. mäletan, et olin väiksena maal vanavanemate juures ning jäin seal haigeks (võisin olla vast 5 aastane). mäletan, et ei saanud öösel valutava kurgu tõttu magama jääda. vähkresin siis voodis, kui järsku märkasin üht helendavat kogu oma voodi juures, kummardus minu kohale ning silitas pead. kuna ei teadnud tol ajal vaimudest ja muust säärasest midagi, siis karta ma teda ei osanud. hommikul rääkisin ka vanaemale seda, aga ta oli kindel, et nägin unes. samas mina selles nii kindel pole. arvan, et see oli mu kaitseingel. ma üsna veendunud, et ta on mul olemas. kord tööle minnes hakkasin teed ületama, kui keegi järsult mind tagasi tõmbas. oleksin astunud otse suure auto ette. tal poleks olnud võimlust isegi pidurdada. pöördusin ümber, et oma elupäästjat tänada, kuid olin täiesti üksi. eks olin veel unine ja mõtted hajevil, tavaliselt teed ületades hoolsam. neid kordi on veel, kui olen tundnud ta kohalolekut:)
plx
Postitusi: 4127

Postitatud: 28-01-2008 10:55


Tsiteeritud:olen isegi kummalisi asju kogenud. mäletan, et olin väiksena maal vanavanemate juures ning jäin seal haigeks (võisin olla vast 5 aastane). mäletan, et ei saanud öösel valutava kurgu tõttu magama jääda. vähkresin siis voodis, kui järsku märkasin üht helendavat kogu oma voodi juures, kummardus minu kohale ning silitas pead. kuna ei teadnud tol ajal vaimudest ja muust säärasest midagi, siis karta ma teda ei osanud. hommikul rääkisin ka vanaemale seda, aga ta oli kindel, et nägin unes. samas mina selles nii kindel pole. arvan, et see oli mu kaitseingel. ma üsna veendunud, et ta on mul olemas. kord tööle minnes hakkasin teed ületama, kui keegi järsult mind tagasi tõmbas. oleksin astunud otse suure auto ette. tal poleks olnud võimlust isegi pidurdada. pöördusin ümber, et oma elupäästjat tänada, kuid olin täiesti üksi. eks olin veel unine ja mõtted hajevil, tavaliselt teed ületades hoolsam. neid kordi on veel, kui olen tundnud ta kohalolekut:)

ma olen ka kindel, et mul on kaitseingel... oleksin ka kunagi otse rongi ette astunud( millehgipärast ei kuulnud rongi, olin oma mõtetes vist) aga miski pidurdas mind sammupealt. jubejube. ja kaks korda olen nii auto eest pääsenud... brr
Postitusi: 1150

Postitatud: 28-01-2008 11:51


õudsad jutud:S

kodus niigi üksi mulle olla ei meeldi, kui need kõik läbi lugeda, siis ma ei jää enam kunagi üksi koju:D

aga neid lugusid ikka on olnud:)

tuttaval öösiti nagu keegi koputks vastu seina iga öö samal ajal, sein ja kõik pooleldi lahti lammutatud, et uurida, mis see võiks olla, aga tolku ei midagi, ikka sama koputamine. aga siis saadi jah teada, et seal vanaproua ära surnud...

üldse on teada, et enne kolimist tuleb alati uurida maja/korteri minevikku, kuhu ehitatud (näit. mõned ehitatud vanade surnuaedade peale, seal kummitavat ka)
Postitusi: 531

Postitatud: 28-01-2008 14:14


minu lugu juhtus 6 aastat tagasi.vanaema jäi haigeks ja viidi haiglasse,seal ta langes kooma.öösel nägin unes ,et istusin vanaema voodil ja nutsin..siis ta ärkas koomast üles ja kallistas mind ning ütles,eet hoolitseksin teiste eest ja et enam ei saa ma tema jaoks midagi teha.ärkasin selle kallistuse peale üles, sest mulle tundus,et keegi päriselt kallistas mind..vaatasin kella ja jäin uuesti magama.hommikul sain teada,et täpselt sama kellaaeg oli märgitud mu vanaema surma ajaks......usun siiani,et ta tuli minuga hüvasti jätma
Postitusi: 110

Postitatud: 28-01-2008 17:52


Meil oli kord ka vot selline lugu. Kui mu emal uus mees tekkis, siis me elasime alles linnas, aga kuna teatavatel põhjustel ei saanud tema seal olla, siis ta tuli maale, suvilasse, kus me praegu elame. Just sel ajal suutis ta haigeks jääda, sai päris hullu kõripõletiku, nii et suisa hingata oli raske. Kartis ka elu pärast, aga kellelegi helistada ei saanud, sest Tele2 levi oli kohutavalt kehv. Nii ta siis põdes, kui ühel ööl kuulis järsku koputust vastu akent, voodi oli just akna all. Välja vaadates aga ei näinud midagi. Me tulime emaga järgmisel päeval. Kui ta rääkis, mis juhtus, läksin vaatama, kas jälgi on, aga polnud mitte ühtki, ka looma oma mitte. Paks lumi oli maas, nii et oleks kohe näha olnud. Siis mõtlesime, et äkki oli jääpurikas, mis murdus ja kukkus vastu akent, aga kõik olid terved ja jääpurikas tegi vastu klaasi ka hoopis teistsugust häält. Ta arvab siiani, et Surm koputas, tahtis talle järgi tulla, nii pidi vist kohati olema. Ja ta on absoluutselt kindel, et ta ei näinud seda unes.
Postitusi: 30

Postitatud: 28-01-2008 17:59


mul vanaema on ka selliseid asju rääkinud..enne tädi surma oli ka vanaema uksele koputatud ja vanaema oli ukse lahti teinud aga kedagi seal ei olnud..ja siis sai aru et oli vikatimehele ukse avanud..tädi suri 2 nädalat hiljem.

Postitusi: 46

Postitatud: 28-01-2008 18:40


Mul sõbranna kuti maakohas oli tööl üks mees. Sõitis traktoriga ja tegi laudas mingeid töid. Aga siis millalgi ta tappis ennast ära. Ja nüüd kui üksi seal väljas käija õhtu poole siis oma inimesed pidid teda traktoris istumas nägema. Selle kohta öeldakse et inimesel jäid tööd pooleli ja ei saa siit ilmast lahkuda. Ja siis selle sama sõbrantsi ühel tuttaval pidi ka mingi talu olema ksukile vana maja peale ehitatud ja tal kummitab seal üks naine. Näiteks ta magab öösel ja kui silmad lahti teeb siis on tema kohal ja vahib talle näkku mingi jubeda näoga vana naine. Ja see pidi iga öö olema nii. Ta on lausa vahest selle peale ülesse ärganud et on tundnud nagu keegi katsuks teda ja siis on silmad lahti teinud ja see sama naine seisab tal voodi kõrval ja passib teda. Jubbbeeee.
Postitusi: 602

Postitatud: 01-02-2008 21:41


minu ema on mulle rääkinud kuidas tema ja ta õde kutsusid vaime välja ja esitasid küsimusi. Küsisid siis oma tulevase mehe eesnime esimest tähte. kõigepealt küsis õde ja nool läks A peale. siis küsis mu ema ja nool läks B peale. Nad mõtlesid, et mingi lollus, et hakkab tähestiku lugema ja lõpetasid ära sellega... nüüd on sellest ca 20 aastat möödas ja mu tädi mehe nimi on Aareld ja mu isa nimi on Boris.:D
Postitusi: 257

Postitatud: 25-08-2010 23:14


Minuga on ka väga kummalisi asju juhtunud, maamajas kummitas(vanavanaisa ootas vanavanaema). Olen kuulnud, et puit on elus asi ja hoiab seepärast vanu asju väga hästi ja kaua kinni. Kortermajades näiteks ei hoia need paneelid midagi eriti.
Huvitav on teada, et kuskil on midagi veel..:)
X