Postitusi: 726

Kuidas leinast üle saada?

Postitatud: 27-03-2009 14:05

st mure selline et mu kasuisa kes oli mulle väga tähtis inimene suri pool aastat tagasi ära...siiani on pidev paanika et kõik mu lähedased võivad lihtsalt kohe ära surra...ma arvan et hirm on tingitud sellest et kasuisa oli väga noor ja tugev mees...kuni haigus (neerupuudulikus) ta suhteliselt ootamatult maha niitis...see oli nagu välk selgest taevast kui surmateada minuni jõudis...palve oleks siis selline et kirjutaksite kas teil ka peale lähedase surma-järgne paanika on olnud ja kuidas sellest võitu olete saanud?:/

Postitatud: 22-09-2017 12:03


Mälestusi lähedasest ei tohi unustada! Kui sul pole tast ühtegi malestust siis ei saa temast häid asju mäletada, mis ei tee asja paremaks. Tuleb mõeda kuidas ilma temata elada sulle jäävad alati mälestused kuigi uusi ei saa luua. Minu soovitus võtke aeg maha ja tehke ainult neid asju mida tahate see ei tähenda elu seiskamist vaid võttad endale aega et eluga edasi minna.
Minu vanaema suri hiljuti kes oli mulle üks tähtsamaid inimesi siin ilmas
Postitusi: 90

Postitatud: 22-09-2017 12:56


Tahaksin isegi teada kuidas üle saada. Päris üle vist ei saagi. Minu noorem vend hukkus autoõnnetuses. Ta oli vaid 21. Sõber sõitis ta surnuks. Sellest on möödas juba varsti 4 aastat, aga tunne on endine..
Postitusi: 14889

Postitatud: 23-09-2017 20:01


leinaperioodil on nii ilmselt raske mõelda ja võib-olla kõlab kuidagi nõmedalt, aga surm paraku on elu osa, keegi meist ei ela igavesti.
Postitusi: 1199

Postitatud: 27-09-2017 13:07


Kui kaotad lähedase läheb sellega tegelt 2-4 aastat et täielikult leppida. :( aga ma usun et ei tohi sellele mõelda et kuidas ma sellest ruttu üle saan jne. Tuleb mõelda kui hea inimene ta oli ja mõelda headest mälestustest. Ning muidugi minna eluga samamoodi edasi, kui oli töö või kool. Aeg parandab kõik haavad. Ma usun seda et kui lähedane sureb siis ta ei tahaks et ma oleksin mases ja nutaksin, see nutmis periood on 3-6 kuud ning on muidugi vajalik, aga leinad 2-4 aastat.
Postitusi: 6422

Postitatud: 27-09-2017 15:45


Tsiteeritud:

leinaperioodil on nii ilmselt raske mõelda ja võib-olla kõlab kuidagi nõmedalt, aga surm paraku on elu osa, keegi meist ei ela igavesti.


See on minu arvamus samuti
Postitusi: 90

Postitatud: 28-09-2017 10:03


Asi on selles, et ma pole nutnud ja see valu on endiselt väga suur...
Postitusi: 14224

Postitatud: 28-09-2017 10:09


Hmmm. Ei tea. Suurem valu ikkagi kaob aga mingi piisk ikka sisse j22b. Paratamatus.
Postitusi: 1199

Postitatud: 28-09-2017 15:11


Tsiteeritud:

Asi on selles, et ma pole nutnud ja see valu on endiselt väga suur...


Kui sa pole nutnud siis äkki su alateadvusse pole see veel kohale jõudnud, et inimest pole enam su kõrval ja teda ei tule enam tagasi. Väike shoki seisund. Tean et mulle ei jõudnud vanaisa surm kohale, sain sellest teada ja ei osanud lihtsalt kuidagi olla, imelik oli ka et ei nutnud, valus oli ju muidugi. Aga siis kuidagi tasapisi jõudis kohale et ta on minu rutiinis kadunud, et iga nv lähme maale ja teda pole seal jne.
Postitusi: 37

Postitatud: 02-10-2017 16:16

Osta reaalseid passi, juhiluba, ID-kaarte, viisa, USA rohelist kaarti, võltsitud raha.


Meie ettevõttel on aastatepikkune kogemus passide ja muude isikut tõendavate dokumentide tootmiseks. Võltsitud passide tootmiseks kasutame kvaliteetseid seadmeid ja materjale. Tõeliste passide kõik salajased tunnused on meie võltsitud dokumentide puhul hoolikalt dubleeritud. Oleme parim kvaliteetdokumentide tootja. Üle 3 miljoni meie dokumentide üle kogu maailma. Pakume ainult originaalseid kvaliteetseid passi, juhilubasid, ID-kaarte, templite ja muid tooteid paljudes riikides: USA, Austraalia, Belgia, Brasiilia, Kanada, Itaalia, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Iisrael, Mehhiko, Holland Lõuna-Aafrika, Hispaania, Ühendkuningriik. Dubai (emiraadid) ja palju muud.


Me trükime ja müüme täiuslikku klassi üle 52 valuuta võltsitud pangatähti. Siin on teie võimalus olla miljonär. Meie raha on suurepäraselt paljundatud kõigi turvafunktsioonidega. Iga silma, hologrammide ja kõigi turvaelementide erisuguste järjenumbriliste numbritega autentsed märkekirved. Meil ​​on juba graveeritud paberid (põhimik), mis on kujundatud iga nimiväärtuse erinevate valuutade ees ja taga.

Pakume uusimaid musta märkmeid, valgeid märkmeid, automaatset ssd-lahendust, kiiret puhastamist vedelikku (helepruun värv) ja kiiret puhastuspulbrit (musta värvi), Excantine de Oxeyde R5 pulbrilist lahust (tumedat pruuni värvitooni pulber) Väljas valge värv Pulber, mikrofilmide vääringud, Vectrol Paste, Lactima Base 98%, mikrotektiin ja Tebi-Matonic, ssd puhastusmasinad, universaalsed kemikaalid, vektrooli pasta, mustad ja valged märkmed, aktiveerivad pulbrid ja spetsialiseerunud puhastamiseks igasuguste kahjustatud märkmete must märgib, valge märgib anti-breeze, tembeldatud, märgistatud või värvitud valuuta. Sulanud ja taasaktiveerime külmutatud kemikaalid ja pakume 100% puhastust arveid, nagu dollar, euro, nael ja värvi ülekandmine kasutatud märkmest uutele valgetele arvetele.

Tootja: genuinneproducts@programmer.net

Skype..nicolas.persey

WhatsApp .. + 447424923734
Postitusi: 3709

Postitatud: 13-12-2017 16:16


Minu ema suri vähki, kui olin 17. Sellest on nüüdseks möödas 10 aastat ja kui minult on küsitud, kuidas ma sellest üle sain, siis olen ikka ühtviisi vastanud: Sellisest asjast ei saagi üle. Sa lihtsalt õpid sellega elama ja kohaned. Oma vanema surm... kahtlen, et keegi kunagi sellest päriselt üle saab. Kui suhted vanematega on olematud, halvad, puudulikud, siis on muidugi teine asi, aga tõelises armastavas vanema-lapse suhtes... ei saagi päriselt kunagi üle, minu arvates. Leina etapid tuleb kõik läbi teha. Kui tunned, et ise ei saa, tuleb pöörduda nt psühholoogi poole.
X