Postitusi: 14

Aeg koos lapsega- kvaliteetaeg !

Postitatud: 01-05-2009 12:31

Mõnikord tundub, et kohustusi on nii palju ja 24 h mõtleme ainult tööst. Mina isiklikult küll. Ja on päevi, kus tunnen süümepiinu, et saan lapsega koos väga vähe aega veeta. Siis tuleb aga kaks-kolm vaba päeva ( nagu näiteks sel nädalavahetusel ), kus püüan iga hetk olla koos lapsega ja tema mängudest osa saada. Tema naeratusi ja kallistusi nautida.
Mida Teie oma lastega koos teete puhkepäevadel ? Kus on Teie lemmik kohad, kus te lastega vabal ajal käite ? Kiidame parimaid ja lapsesõbralikemaid kohti Eestimaal :)!
Postitusi: 573

Postitatud: 24-07-2010 04:38


suhteliselt palju aega veedan lastega, ja siis teeme kõike seda mis lastele pähe tuleb, üks kord sai puu otsa ka lastega ronitud
Postitusi: 945

Postitatud: 22-08-2010 22:35


Tsiteeritud:

Üks ettepanek.

Maailmapraktikas on kasutatud seda, et näiteks muuseumid on mingitel kellaaegadel tasuta külastuseks avatud või on siis soovituslikud hinnad.

Selge on see, et muuseum ei olegi raha teenimise koht ja eelkõige on oluline, et inimesed neid külastades ennast harivad.

Minu ettepanek on see, et näiteks igal laupäeval oleks kell 12-15 kõikides Eesti muuseumites peredele sissepääs soovitusliku hinnaga. Kes tahab see maksab ja kes ei taha, see ei maksa. Pole mõtet loobuda sellest rahast, mida tahetakse maksta, samas, mõtle, kui hea on, kui Sul on 5 last ja lähed nendega näiteks museumisse tasuta.

Sellised liigutused tõstavad pereväärtused esile....................................................................................
On see idee ideest kaugemale ka jõudnud?Mõttetalgud ju olid, aga ..?
X