Postitusi: 102

Millised mähkmed on parimad?

Postitatud: 13-10-2009 10:25

Tere,

Küsimus titade "omanikele":
Millised mähkmed on head? Libero, Pampers, jne
Olen kuulnud, et Pampers pidavat läbi laskma, kui beebi veidike suurema häda teeb. Ootan kommentaare ja soovitusi.
Postitusi: 67

Postitatud: 28-02-2017 11:43


Pampers püksmähkmed on meie lemmikud. Olen proovinud teipmähkmetest Pampersit, Liberot, Brittonit, Huggiseid, Muumisi. Püksmähkmetest olen proovinud Pampers, Huggies.

Postitatud: 18-03-2017 00:40

Huggies


Huggies mähkmed on uskumatult hea imavusega ja pole meil kordagi læni lasknud.
Postitusi: 3

Postitatud: 22-09-2017 09:08

Happy


Mu pisike proovis vist kõik erinevad mähkmed ära enne kui selle õige leidsime. Happy mähkmed sobivad meile kõige paremini, ei mingit lekkimist ega haisu ning mis kõige olulisem - ei mingit löövet. Pampers, Huggies ja Libero tegid kohe tagumiku täpiliseks. Kõigil kellel on lööbega probleemi soovitan kindlasti Happy'i mähkmeid proovida. Kuskilt kaubanduskeskusest ei saa vist, vähemalt Tartus ei ole näinud, aga e-poodidest saab (Vivax, 1a, jne).
Postitusi: 37

Postitatud: 02-10-2017 17:50

Osta reaalseid passi, juhiluba, ID-kaarte, viisa, USA rohelist kaarti, võltsitud raha.


Meie ettevõttel on aastatepikkune kogemus passide ja muude isikut tõendavate dokumentide tootmiseks. Võltsitud passide tootmiseks kasutame kvaliteetseid seadmeid ja materjale. Tõeliste passide kõik salajased tunnused on meie võltsitud dokumentide puhul hoolikalt dubleeritud. Oleme parim kvaliteetdokumentide tootja. Üle 3 miljoni meie dokumentide üle kogu maailma. Pakume ainult originaalseid kvaliteetseid passi, juhilubasid, ID-kaarte, templite ja muid tooteid paljudes riikides: USA, Austraalia, Belgia, Brasiilia, Kanada, Itaalia, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Iisrael, Mehhiko, Holland Lõuna-Aafrika, Hispaania, Ühendkuningriik. Dubai (emiraadid) ja palju muud.


Me trükime ja müüme täiuslikku klassi üle 52 valuuta võltsitud pangatähti. Siin on teie võimalus olla miljonär. Meie raha on suurepäraselt paljundatud kõigi turvafunktsioonidega. Iga silma, hologrammide ja kõigi turvaelementide erisuguste järjenumbriliste numbritega autentsed märkekirved. Meil ​​on juba graveeritud paberid (põhimik), mis on kujundatud iga nimiväärtuse erinevate valuutade ees ja taga.

Pakume uusimaid musta märkmeid, valgeid märkmeid, automaatset ssd-lahendust, kiiret puhastamist vedelikku (helepruun värv) ja kiiret puhastuspulbrit (musta värvi), Excantine de Oxeyde R5 pulbrilist lahust (tumedat pruuni värvitooni pulber) Väljas valge värv Pulber, mikrofilmide vääringud, Vectrol Paste, Lactima Base 98%, mikrotektiin ja Tebi-Matonic, ssd puhastusmasinad, universaalsed kemikaalid, vektrooli pasta, mustad ja valged märkmed, aktiveerivad pulbrid ja spetsialiseerunud puhastamiseks igasuguste kahjustatud märkmete must märgib, valge märgib anti-breeze, tembeldatud, märgistatud või värvitud valuuta. Sulanud ja taasaktiveerime külmutatud kemikaalid ja pakume 100% puhastust arveid, nagu dollar, euro, nael ja värvi ülekandmine kasutatud märkmest uutele valgetele arvetele.

Tootja: genuinneproducts@programmer.net

Skype..nicolas.persey

WhatsApp .. + 447424923734
Postitusi: 77

Postitatud: 15-11-2017 21:28


Mina kasutan päeval korduvkasutatais mähkmeid ja öösel on brittonid, brittoniga rahul ja hind on ka ok
Postitusi: 989

Postitatud: 31-08-2019 19:22


Huggies
Postitusi: 9382

Postitatud: 04-09-2019 09:31


Huggies ja Helen Harper on minumeelest kõige parema hinna-kvaliteedi suhtega mähkmed.
X