Postitusi: 37

Kuidas võitlete psoriaasiga?

Postitatud: 08-03-2010 10:24

Mõndadel laigud peas, käsivartel, jalgadel..kuidas teil ja millega ravite?
Postitusi: 374

Postitatud: 16-01-2013 16:26


Isal on see ülekeha, käis kuskil ravil ning tal seda megalt vähemaks läinud

Kutil on ka veits seda ning vanaemal ka
Postitusi: 2015

Postitatud: 16-01-2013 16:49


On olemas spetsiaalsed lambid, millega laike päevitada.

Tuleb ka üle vaadata oma toitumist. Mõni aine soodustab psoriaasi tekkimist.

Ära joo alkoholi.

Väldi stressi ja närvitsemist.

Arsti juures saad retseptiga spetsiaalse kreemi.
Postitusi: 33

Postitatud: 21-01-2013 22:09


Mina olen 20. aastane ning olen psoriaasi põdenud alates 7ndast eluaastast. Lõi välja siis kui läksin kooli. Umbes 10nda eluaastani oli terve keha suuri laike täis. Mäletan üli hästi kuidas pidin igal õhtul väikeses vannikeses meresoola vees ligunema ning sellele järgnes tüütu tund, kus ema mind igasuguste erinevate salvidega kokku möksis. Mõnikord hiilisin peale vanniskäiku tuttu, sest see oli tol ajal meeletult vastik ning igav tegevus. Sel hetkel ma veel ei jaganud eriti seda asja.

Teismeliseiga möödus väga piinarikkalt, sest tegelikult olen ma väga seltsiv ning sotsiaalne inimene, aga ma kardsin end avada, just tänu psoriaasile sulgusin ma endasse ning ei lasknud mitte kedagi enda lähedusse. Stress inimeste arvamuse pärast oli meeletult suur! Ma ei julgenud oma klassikaaslastega suhelda, kehalise tundides käisin pikkade riietega, et oma keha varjata. Põdesin seda kõike väga. Hoidsin ise teadlikult eemale, et ära hoida eakaaslaste mõnitavaid pilke ning küsimusi "Issand, mis see veel on?" Kujutasin alati ette kuidas minust saab klassi naeraualne. Põhikooli lõpuaastatel nii see ka läks, arvatavasti aitasin sellele ise ka kaasa, kuna hoidsin eemale. Mind hakati narrima, kutsuti "kõõmaks" jne, sest pea oli paksult psoriaasi täis ning see ju sügeles :S

Gümnaasiumisse minnes tegin ühe raske sammu, lubasin endale, et nüüdsest saab mis saab, aga ma hakkan suhtlema ning omale sõpru leidma. See oli meeletult raske, aga õnneks suve möödudes oli mu nahk enam-vähem korras. Ainult küünarnukkidel olid laigud. Kui küsiti selle kohta, siis ütlesin alati, et kukkusin ning nahk paraneb. Kuigi ma suutsin end natukene avada ei olnud see piisav. Jäin siiski selleks inimeseks, kellega suheldi, kuid keda ei kutsutud ühistele pidudele ja istumisele.

Nüüdseks hakkan vaikselt iseseivaks muutuma, elan koos elukaaslasega ning üritame omadega hakkama saada. Kuna meil on rahalisi raskusi nagu enamus noortel, kes alles hakkavad koos elama, on mu psoriaas jälle tagasi selles staadiumis, mis see oli 10 aastat tagasi, ehk siis mu keha on paksult tilgakujulisi laike täis. Seksuaalelu on väga emotsionaalne, sest ma ei luba oma mehel mitte kunagi käsi oma särgi alla panna ning alasti näeb ta mind ainult siis, kui mu keha on puhas, aga seda juhtub heal juhul nädal iga 3-4 kuu tagant. Oleme tülitsenud selle pärast tihti, aga ma lihtsalt ei suuda.

Peale pesu peegli ees alasti seistes nutan peaaegu iga kord, sest tunnen, et olen justkui lõksus, sest ma ei saa olla nii avatud ja seltskondlik inimene nagu ma tegelikult tahan olla. Psoriaas on nagu müüriks mul ees, mida ma ei suuda ületada. Tunnen end nagu mingi friik. Kuigi tean, on aeg endaga leppida, olen nagu olen ning ma ei saa seda muuta. Isegi elukaaslane on mulle korduvalt öelnud, et ta armastab mind sellisena nagu ma olen ja teda ei häiri mitte midagi minu juures, isegi mitte psoriaas. Aga siiski on mul seda natuke raske uskuda. Pidevalt keerlevad mõtted peas, et ta ütleb seda ainult selleks, et mul hea oleks olla.

Postitusi:

Postitatud: 28-05-2013 18:20

tõhus ravim


tere.kui keegi on huvitatud siis mul on pakkuda psoriaasi vastu kõige tõhusamat ravimit DIPROFOS(ON SÜSTITAV JA NEID ON MUL 9 AMPULLI .1 AMPULL TOIMIB VÄHEMALT 3 KUUD)kellel on huvi siis helistage 53711127
Postitusi:

Postitatud: 24-08-2013 16:57

hea ravim


on olemas hea ravim süstide kujul.paljud on toonud seda ravimit araabia emiraatidest kus on see vaba müügis(eestist seda ei saa).olemas on 9 ampulli ja 1 ampull pidi karanteerima miinimum 3 kuud puhas olekut.kaasas on ka iga ampulli juures juhend.nimi on sellel rohul DIPROFOS.kõik 9 ampulli müün 25 euriga.kui on huvi siis helistage 53711127
Postitusi: 23563

Postitatud: 24-08-2013 17:16


saan iga kuu ühe süsti ja juba aastaid puhas
tegu siis mingi bioloogilise ravimiga kahjuks nime ei mäleta
Postitusi: 229

Postitatud: 24-08-2013 17:57


Kusjuures.. ma kuskil netis ringi kolades avastasin et seesamune haigus on seotud nisujahu/gluteeniga.. ühesõnaga saiatoodetega.
Ma muidugi ei tea sest' haigusest suurt miskit aga mulle tundub üsna loogiline seos teatud põhjustel.
Paljudel inimestel on veel kätel-jalgadel (või siis kuskil mujal) siuksed pisikesed punased täpikesed.. hästi palju, phmt iga karvanääpsu juures - ka see pidavat olema seotud nende toodete tarbimisega.

Ma usun, et kelleliganes see ebameeldiv haigus on, proovige mingiks (miinimum oli vist kuu aega) ajaks gluteen, nisujahu, jms enda menüüst TÄIELIKULT eemaldada ning vaadake, kas tunnete erinevust.
Täielikult seepärast, et kui veidi ikkagi miskit tarbid, siis võid samahästi edasi tarbida, nii nagu varem - see lihtsalt ei aita. Su keha ei tohiks üldse seda saada.
See tegelikult on päris keeruline ülesanne ka vaadates seda, mida meie ''toidupoodides'' hetkel müüakse, peaaegu igal pool nisu ja nisu... aga ma usun, et kui see veidikenegi seda seisundit leevendab, on see seda igati väärt! :)
Postitusi: 2467

Postitatud: 24-08-2013 18:14


Minu noormehel on see haigus. Õnneks on tal ainult jalgadel ja kätel teatud kohtades, ei midagi kohutavat ning paljud ei pane tähelegi/ ei oska vaadata. Ma ei tea kuidas teistel on, aga just talvel läheb see haigus tal hullemaks. Siis peab tal koguaeg kreemipurk ligidal olema. Vahapeal tulevad isegi lõhed.. Aga nüüd vanaema tõi kuskilt talle mingisugust meresoola(nime kahjuks ei mäleta) mida vannis käies kasutada ja see võttis neid laike ikka väga hästi ära. Seega soovitan looduspoodides ringi vaadata ja uurida.
Postitusi: 2252

Postitatud: 25-08-2013 15:46


Põhirõhk toiduseledeli muutusel ja lisaks looduslikud kehahooldustooted.
Postitusi: 5

Postitatud: 13-06-2019 12:49


Dermatiit, ekseem ja psoriaasi raviks kreem - https://psorilax.me Soovitan.
< 1 2 3 4 5 6
X