Postitusi: 44

Atoopia, teised nahahaigused ja ekseemid ..

Postitatud: 08-11-2010 19:24

Kõik naised/neiud polegi pealtnäha alati nii ilusad, kui paistab. Eks meil kõigil ole oma iluvigu.. Niisiis kõik, kellel on või on olnud mõni nahahaigus või ekseem, siis võiksite jagada oma mõtteid sellest ja anda nõu, millised kreemid on kõige paremad ja milliseid rohtusid kasutasite, et haigusest võitu saada.

Ise olen atoopik. See on nahahaigus, mis esineb enamasti ainult väikestel lastel ja täisealiseks saades enam ei avaldu. Vaid üksikutel inimesel paarisajast esineb see ka täiskasvanueas.
Haigus ise näeb välja selline, et kõik kohad sügelevad(kõige rohkem põlveõnglad, käed ja kaenlaalused). Nahk kuivad ja ketendab. Dušši alt tulles tahaks kohe kreemipurki sukelduda, sest teisiti pole lihtsalt võimalik normaalselt olla.
Õnneks suvel on lihtsam, sest päike parandab naha ruttu (sarnaselt toimib ka solaarium).

Süüa ei tohi: tsitruselisi, punast kala, maasikaid, vaarikaid, kõiki aed-, puu- ja juurvilju, mis on punased. Õlut, siidreid, punast veini ja gaasilisi jooke, samuti apelsinimahla. Ka tahvel šokolaadi on liiast. Ka ei tohi ühe toidukorra ajal süüa koos erinevaid valke (nt piima ja muna; muna ja juustu). Nimekiri on tegelikult pikem..
Postitusi: 407

Postitatud: 11-01-2011 01:17


ma kunagi väiksena käisin ka seal valgusravis,siis vist aitas,aga nüüd ei ole käinud enam,aga ilmselt peaks ikka minema,kuna asi läheb järjest hullemaks:S
aga kas keegi oskab soovitada miskit ,mis nahale määrida?mis tõesti ka aitaks?
Postitusi: 5187

Postitatud: 11-01-2011 02:20


Tsiteeritud:

A mis mul on? :O Ma pean ikka mingi asja külge pookima, et ka tähtsalt vastata. Ma ei saa ju teistest maha jääda ometi! :D


Sellise vastuse puhul ma loodangi, et saad endale midagi vastikut ja ravimatut külge Teistel on elu rikutud ja paha olla, aga sina pead ainult keksima siin!
Postitusi: 5

Postitatud: 13-06-2019 12:51


Dermatiit, ekseem ja psoriaasi raviks kreem - https://psorilax.me Soovitan.
X