Mandliopp.
Postitatud: 22-03-2011 19:04 Jälgi teemat
Mida süüa peale oppi ,jäätist ja jogurtit ka ainult ei taha :P
Tahaks midagi toitvamat :D
Palun aidake :):D
Tahaks midagi toitvamat :D
Palun aidake :):D
Postitatud: 22-03-2011 19:30
Tsiteeritud:
ma istusin täitsa terve selle paranemise aja voodis ja hoidsin kahe käega kõrvadest kinni kuna kõrvad valutasid ja pea ja kurk ja kõik oli nii valulik. :D esimesel nädalal mahtus huulte vahele ainult väike näpp, suud rohkem lahti teha ei saanud. Vahepeal mõtlesin, et ma ei saagi enam kunagi süüa, aga nii nagu need kilod kadusid , nii nad tulid ka tagasi :DMul on suht sama :S
eile oli opp :D
Pole kunagi veel niimoodi süüa tahtnud :D
Postitatud: 22-03-2011 19:32
aga, kartul ja liha kõik ära püreestada, peaks kõhu täis küll saama kui sul nii suur ind süüa on :D
Postitatud: 22-03-2011 19:34
Tsiteeritud:
ma istusin täitsa terve selle paranemise aja voodis ja hoidsin kahe käega kõrvadest kinni kuna kõrvad valutasid ja pea ja kurk ja kõik oli nii valulik. :D esimesel nädalal mahtus huulte vahele ainult väike näpp, suud rohkem lahti teha ei saanud. Vahepeal mõtlesin, et ma ei saagi enam kunagi süüa, aga nii nagu need kilod kadusid , nii nad tulid ka tagasi :DMul oli sama lugu:D
See kõrva valu oli kõige hullem:S
Aga mida süüa peale opi võiks on ikka jah jäätis ja jogurtid.Kartulipuder ja mannapuder ka jahtunult.
Postitatud: 22-03-2011 19:43
Vett tuleb juua palju ja väikeste lonksudega. Jäätist tuleb ka süüa, kuid mina ei söönud. Pudingud, kisellid ilma tükkideta jne.
Kuna endal hakkas halb magusast, siis tegin omale puljongi kuubiku, jahutasin ära ja kurnasin läbi peenikese sõela, et neid maitseaine tükke sisse ei jääks. Kui kurk kannatas veidi tahkemat toitu, siis pressisin lusikaga supi läbi sõela, et oli püree ja see oli tol hetkel mu jaoks maailma parim maitse üldse.
Postitatud: 22-03-2011 19:49
Mina kaotasin 5-kg, sõin kolme päeva jooksul kaks topsi jogurtit, sooja ei saa süüa ega muud kui jahedat ja kummelit suus hoida.

