Postitusi: 152

Erialase väljaõppega lapsehoidja(PÄRNUS)

Postitatud: 20-08-2011 19:08

19 aastane. Erialase väljaõppega lapsehoidja(PÄRNUS)
Olen 19 aastane tütarlaps, Lastehoiu eriala omandamisel,kolmandal kursusel kaugõppes. olen hoidnud kahte last umbes 4 aastat - poiss oli 3a , tüdruk 2a. (nädalavahetustel, peale kooli,vaheaegadel.), oma õdesi olen hoidnud sünnist saadik,kuna ema käib enamjaolt koguaeg tööl.sugulaste lapsi olen hoidnud nädalavahetustel 1a , 4a ja 8a. Ja ka sõbrannade laste hoidmisega olen väga hästi hakkama saanud .

Lastega koos olles käiksin nendega mänguväljakutel,jalutamas,ujumas,talvel kelgutamas,suusatamas, uisutamas, joonistaksin,värviksin ja meisterdaksin koos nendega,mängiksin. Kõike mis lapsele huvi pakub ja mida ise oskan .

Mulle meeldivad tohutult lapsed ja ma veedaksin meeleldi oma päeva koos teie lapsega mängides ja teie kodu korras hoides. Ma õpin kodumajandust ,ja minu erialasse kuulub kõik mis on kodutöödega seotud,kuid põhiliselt lastehoid.

Need lapsevanemad kelle juures ma olen töötanud on mulle öelnud et mulle sobib see töö ja ma ise tunnen ka seda ,sellepärast suundusingi seda eriala õppima täpsemalt.(Olen läbinud ka esmaabi koolituse ja on olemas tervisetõend)

Huvi korral võiksime lapsehoidmisest lähemalt rääkida juba telefoni või e-maili vahendusel. Hetkel kindlaid iganädalasi (alati samal päeval ja kellaajal) hoiuaegu lubada ei saa,kuna käin ka kuus paar korda koolis kaugõppe järelvastamises.


tel:56783890 e-mail: k2tu001@hot.ee

Postitatud: 14-06-2019 21:52

Erialase väljaõppega lapsehoidjast on saanud petis


Nimelt mu ema tellis lôhna ja müüa oli kogemata pannud paki valele mob. Numbrile. Teie saite sms-i ka läksite lôhnale järgi mida pole tellinud ja nüüd ei vasta ka numbrile. Palun tagastage pakk mis teile ei kuulu
X