Kes teile ilus ei tundu?
Postitatud: 23-05-2013 13:21 Jälgi teemat
Kes on see kuulsus (laulja, näitleja, blogija jne), keda paljud ilusaks peavad, aga teie mitte? :D
Minuarust nt Angelina Jolie. Ei oska näha temas seda ilu lihtsalt, kuigi enamustele ta meeldib:D.
Minuarust nt Angelina Jolie. Ei oska näha temas seda ilu lihtsalt, kuigi enamustele ta meeldib:D.
Postitatud: 28-03-2018 09:09
polnud sellist nime kuulnudki, vaatasin kohe järele, a minu meelest on huuled sealt just parim osa. vanadel piltidel, kus veel refilli pole, on selline tavaline küla-Mari.
Postitatud: 28-03-2018 10:28
Mu meelest ta näeb vanem välja kui 24
Postitatud: 28-03-2018 10:49
Mul selle sirelini provokatiivse käitumisega probleeme pole (tglt tal polegi viimasel ajal provokat. pilte olnud), aga justnimelt näojooned ei meeldi. Kuidagi kurjad ja mehelikud on. Keha on ok.
Postitatud: 30-03-2018 12:44
Ma imestan, et Sirelinil on nii vananenud näonahk, ise alles 24 ja peale kõige veel ka kosmeetik. Appi! See on küll olukord, kus kingsepal pole kingi.. Kas tegemist on kõva suitsetajaga?
Postitatud: 30-03-2018 13:47
Tsiteeritud:
Ma imestan, et Sirelinil on nii vananenud näonahk, ise alles 24 ja peale kõige veel ka kosmeetik. Appi! See on küll olukord, kus kingsepal pole kingi.. Kas tegemist on kõva suitsetajaga?Suitsetamist ei oska kommenteerida, aga julgen arvata, et solaarium on oma töö teinud. Enamik naisterahvaid, kes koguaeg grillkanad olnud on, on näonahk ikka palju vanem kui tavakanadel.
Postitatud: 01-04-2018 11:37
dina on üsna inetu oma suurte pommidega. enne oli palju ilusam ja naturaalsem
Postitatud: 03-04-2018 15:17
Tsiteeritud:
dina on üsna inetu oma suurte pommidega. enne oli palju ilusam ja naturaalsemDina oli kunagi hästi armas ja kena tüdruk, just loomulikkuse tõttu. Ega nüüd ka kole ei saa öelda tema kohta (kuidagi ei tahaks üldse teisele nii öelda, üleüldse), aga üks vahe mind nii segasid ta kulmud, no ei sobinud näoga. Aga eks seegi on maitse asi, õnneks saab neid üsna lihtsasti ka muuta. Rinnaopi on ta vist tõesti läbi teinud ja minu meelest täitsa õnnestunult. Ei ole ebaloomulikult suured ja minu meelest ülejäänud kehaga proportsioonis.
Kes aga kentsaka mulje jätab on instas senjoritaadriana. Kena tüdruk, aga on minu arvates iluoppidega natuke liiale läinud. Aga tundub, et inimene ise on rahul, niiet mis see kellegi teise arvamine kuskil ikka loeb
Postitatud: 03-04-2018 15:59
Dinnulisios - hobuse näoga ja kui naeratab, siis eriti imal nägu ees. Pole ta vastu midagi, aga pool ilma kummardab ta ilu, igaüks saaks lubada protseduure ja riideid kui raha on, ega rahaga üles pumbatud eit, kellel tegelt nägu pole ollagi, pole ju mai tea, mis iludus.
Jessikuue - puusatu ja koaalakaru koonuga. Ka rahaga üles pushind end, ple tegelt nii ilus midagi. Aga jälgijaid sadu.
Aniston - mehelik ja kõva junn. See, et vanas eas hea keha, ei tee temast iluduse, merle palmiste ka vanem, aga nägu on tal naiselik.
Ketter Jaani - loppis maanaise näoga moonutab häält koguaeg. Mõttetu õmbleja ja meheröövel.
Senjoriitaadrijaana - suht väikse kanniga, pomm poole võrra suurem kui talle sobiks, hetkel vast g korv, aga sobiks d-dd. Enne oli nägu omapärane, ilus kaardus nina, lõikab otsa maha ja huuled ette, nüüd nagu veider primaat kui küljelt vaadata, huuled veel kannataks ära, aga huvitava nina eemaldamine tegi looma näo talle ette. Huvitav kui rasedaks jääb, siis need udarad lõhkevad otsas ju kui paisuvad ja siis nahk ripub all või rebelenb lõhki ja see pall jääb omale kohale.
Ühesõnaga, võtamine kuskilt külakolkast või linnast mõne ilusa, aga vaese tüdruku ja liidame talle : rinnad 4 tuhhi, huuled 300 sotti, juuksepikendused hästi pikad ja palju, 500, hammaste valgendamine 100, ripsmed 50, kulmutatood, 200, küüned, 30, soll iga kuu 80-100, jõusaal 50 ..... üle viie tuhhi läheb kohe, pluss riided, vb nabarõngas ja tatokad ka.... igakuised kulud jäävad ikka vähemalt 300 ringi + riided, söök, auto jne.... kus raha seal ilu tänapäeval.

