Postitusi: 131

blablabla... jeesus kristus puu all istus..

Postitatud: 31-05-2013 18:04

Naudin rahulikult murul oma kohvi ja suitsu.. värskelt niidetud heina lõhn ja põrnitsen neid tohutuid vahtrapuid! Ja siis saabuvad hoovile Jehoovakad.. jälle.. Nohisevad seal, võtavad oma ajakirjad "Vahitorn" ja muud peldikupaberit autost ning uisutavad tasakesi minuni! Istun murul oma tanksaabastes, armee pükstes ja musta värvi pentagrammiga teesärgis! Rüüpan kohvi ja vägisi kisub suule irwe! Mees kõnetab mind; "Kas teie usute.. " - katkestan selle selge ja kõlava EI'ga! Samas ei suuda ma irveldamist lõpetada! Ja ta küsib uuesti nagu neile kohane..
.. ; "Mis te arvate kuidas maailm tek.." PLAKSTI!! --damn.. Ma lõin kõvasti plaksu kätega.. ja viskasin kohe käe sirgu, näidates näpuga värava poole.. põrnitsedes altkulmu neid tegelasi.. Sooviti head päeva mulle vaid väriseval häälel ja longiti minema.. õnneks.. no on uudud ma ei saa aru! :D See on juba mitmes kord samamoodi, algul küsivad kas usun ja kui ei usu, siis hakatakse nokkima, et miks, mis arvate küll kuidas maailm tekkis jne.. õõhh.. Nagu täna ma aru sain, ka mu tänane omapärane riietus ei takistanud neid! Palju neid jehoovakaid siin lõuna eestis liigub.. Ma loodan, et igaüks neist saab mind omal nahal tunda ja jätavad lõpuks rahule! :(
Postitusi: 131

Postitatud: 16-06-2013 17:17


Tsiteeritud:

Ma tean ühte mustlastüdruk, kes lõpetanud edukalt kutsekooli ning on sellega esimene mustlane eestis, kellel on kesk/kutseharidus. Ta käis eelnevalt tavalises keskkoolis kuid teda tümitati pidevalt igasuguste eelarvamustega nii õpilaste kui õpetajate poolt(a'la sinult ei ole mõtet midagi küsida, sest sa nagu nii ei tea kui sa meil selline oled). See mõjus talle nii halvasti, et ta hinded tõesti kukkusid ning tal tuli kirjutada avaldus, mis pidi põhiliselt välja vabandama, et ta paari kahega üle viidaks ning et ta on võimeline läbima vaid lihtsustatud õppekava. Kui ta kooli vahetas, sai tema õpetaja alles poole aasta pärast sellest avaldusest teada ning sinna maani ei olnud tema küll tähendanud, et tal mingisugused õpiraskused oleksid olnud. Talle on isegi tulevikuks sinna kooli õpetaja kohta pakutud.
Väga tore tüdruk on.
Isegi minul on üks tore mustlastüdruk tutvusringkonnas.. Ei panegi kõiki ühte patta! ;)
Postitusi: 3

Postitatud: 26-06-2013 02:01


Tsiteeritud:

õnneks pole mul veel selliste tüütustega kokkupuudet olnud v.a mustlastest ennustajatega.


sa mõtled neid, kes peost ennustavad joonte järgi vms.. ?:D
Postitusi: 20

Postitatud: 14-07-2013 16:25


Christianity

The belief that a Cosmic Jewish Zombie, who is his own Father, can make you live forever, if you symbolically eat his flesh and drink his blood, while telepathically telling him that you accept him as your Master, so that he can remove an evil force from your soul, which is present in all humanity because a woman made out of one rib bone and a mound of dirt was tricked into eating fruit from a magical tree by a talking snake. Yeah. Makes perfect sense to me!

Vana, aga hea!
Postitusi: 131

Postitatud: 21-08-2013 17:27


nägin just poe juures tegelasi!! :S
Postitusi: 4118

Postitatud: 21-08-2013 17:30


Jumal tänatud,et neid mulle enam ukse taha ilmunud pole. Aga ega siis pikka juttu pole nendega.
Postitusi: 131

Postitatud: 28-09-2013 16:54
Postitusi: 6422

Postitatud: 30-09-2013 23:03


Tsiteeritud:

nii hea
Postitusi: 2825

Postitatud: 30-10-2015 00:12


sattusin siia tagasi, silmad märjaks itsitanud siin seda algusest peale lugedes!

Huvitaval kombel pole enam kokkupuudet olnud..

Postitusi: 2825

Postitatud: 09-04-2016 01:57


On keegi juba kevadel tegelasi näinud? :)
Postitusi: 6963

Postitatud: 26-08-2019 20:19


Jehhoova tunnistajad on äärmuslik usuline sekt, kes nende õnge lähevad, neist on kahju.

Veega ristimine näitab ainult seda, et tunnistad avalikult teistele oma usku, see sind millestki ära ei päästa. - Seetõttu sind ka mitte keegi sunniviisiliselt ristima ei tule.
Miks gospelit püütakse avalikult õpetada ja levitada, on seetõttu, et iga inimene seda kuuleks ja et igal inimesel oleks võimalus end päästa. Jh, lõpetatud töö ristil on tehtud, sellest hoolimata ei tähenda see, et oma tehtud patte ei peaks kahetsema ja kui oled mõistmisele jõudnud, et Jumal on olemas, siis rohkem mitte patte sooritama. Eks paljudele see mõistmine kohale ei jõuagi, sellest on kahju. Küsiks lihtsalt lõpetuseks, kas Piiblis välja toodud käsud, on tõesti nii halvad? - Austa oma vanemaid, ära valeta, ära varasta, ära tapa, ära ihalda oma ligimese naist.

Wesker, või kes iganes sa siin mitme nime all oled...ma ei imesta kui sa ise juba reptiil-inimeseks pole muutunud.
X