Postitusi: 36

Kihutavad ülbed jalgratturid=?

Postitatud: 29-07-2013 21:34

Ajavad teid närvi koomikutest jalgratturid,kes sõidavad omastarust jalgratastega,nagu autoga nagu kiirendavad kõnniteedel ja kihutavad suurel kiirusel,mis ei tundu eriti suur,et suht koomiline ja vihaleajav ju:??

Postitatud: 11-07-2018 18:42


Mina olen jalgrattur liigun rattaga igapäevaselt kuna ei viitsi jalksi kõndida.

Sõidan rattaga paremal pool pool kergliiklustee ääres, kui näen, et vastu tulevad ratturid ja nad sõidavad kõrvuti siis tuli mõte, et võtaks enda ruumi neilt ära. Sai tehtud ja pärast külapealt jutud, et mida nemad teinud on.

Sõidan rattaga paremal pool pool kergliiklustee ääres, kui näen, et vastu tulevad ratturid ja nad sõidavad kõrvuti. Nähes mind üks jääb ühele poole teed ja teine läheb teisele poole teed. Eest ta mul enam ei jõudnud ära sõitta ja pidin nende vahelt sõittma. Ütlesin, et nii ei sõideta siis hakkas ta seal midagi karjuma, kuid ei suutnud aru saada.

Kaks pakksu naist kõnnivad maanteel kõrvuti nähes mind tõmbavad vahe vahele, et sealt läbi sõidaksin. Eirasin seda ja tegin mõõdasõidu õigesti õeldes, et keset teed ei kõnnita. Kõndisid samamoodi edasi karjusin veel,et aru ei saanud. Siis vahtisid mõlemad lolli näoga otsa ja jätkasid.

Sõidan teepeal parempoolse jutti paremal pool. Jõutsin järgi ratturile kes puterdas pikalt parempoolse juti paremal ja vasakul pool. Sooritasin mõõdasõidu aga ei viitsinud midagi selle peale õelda.

Sõidan kergliiklusteel, kui sõber on teel jalgrattaga risti ja ootab seal tüdrukuid.

Sõidan kruusadeel ühistu auto on teega risti pargitud.

Kergliiklusteel tuleb vastu grupp telefonisolijaid keegi mulle ruumi ei teinud ja tüdruk kes ei olnud aru saanud, et keegi vastu tuleb oleks peaaegu pihta saanud, kuid skillide tõttu sain mõõda nabilt kraavi libisedes.

Sõitsin kiiresti linnas kergliiklusteel, kui nägin ristuvalt teelt autod tulemas. Seal ei olnud annateedmärkki ega ülekäigurada ta lasi mu üle lehvitasin talle ja ta naeratas mulle. Aitäh!

Kunagine kogemus on selline, et õpetaja liigub kergliiklusteel ning, kui kella lasen saan temalt sõimata, et miks ma talle kella lasen.

Sõitsin kiirelt parklas parkivate autode tagant sõidutee parempoolse juti paremale poole teadsin, et selja taga on beez auto võttis minu kiiruse ja lasi signaali. Tema alale ma ei läinud, kuid võibolla oli talle see muutus suur, et autode tagant tulin.Vabandust!

Julgen tunnistada, et suunda ma ei näitta, kui auto on minust kaugel siis keeran, kui auto on lähedal siis lasen mõõda ja sooritas põõrde.

Ärge alahinnake kõikki jalgrattureid nende skillide poolest, kuid hoiduda neist on tark tegu.

Jalgratta kella minu rattal ei ole: 1. (originaali) kella lõhkus minu ratast parandav isik ära 2. Politsei pandud kella suutis ta ka ära lõhkuda. Üks asi on mis minu rattal terve ei seisa (kell) juba teada kes ära lõhub, kui uus peale panna.


< 1 2 3 4 5 6
X