Postitusi: 1

Mööblimasina köögimööbel?

Postitatud: 30-09-2015 13:25

Tervitus!

Otsime korterisse uut köögimööblit juba pikemat aega ja nüüd oleme otsustanud selle ise disainida ning otsime ettevõtet, kes aitaks selle ellu viia.

Praeguseks oleme leidnud ühe ettevõtte kes seda teeks - Mööblimasin. Kas kellelgi on nendega otsest kogemust või kas oskate mõnda alternatiivi pakkuda?

Palun ainult vastata kui teil on Mööblimasina või mõne alternatiiviga praktiline kogemus, ehk olete reaalselt tellinud! :)

Parimat soovides!
Tiina
Postitusi: 2

Postitatud: 04-06-2019 13:53

Ekspressmoobel.ee


Mina olen värske köögimööbli omanik 5 kuud. Enda mööbli tellisin KöögiArt (asuvad Tallinnas) ja kõik on tip-top korras. Olen väga rahuldav... professionaalne teenindus, kvaliteetne köögidmööbel ja adekvaatne hind.https://ekspressmoobel.ee/koogimoobel/
Postitusi: 29396

Postitatud: 10-06-2019 23:37


No kui me köögimööblit ostma läksime, siis me ei jaganud asjast üldse mitte midagi ja müügitädiga koos joonistasime köögi koha peal valmis. Kes eritellimusi teevad, siis täitsa vabalt minge konsultatsioonile oma pildiga. Ma usun, et enamik firmasid võtab hea meelega uusi ideid vastu, kui nad just valmis kööke kuskilt Poolast disainer mööbli nime all ei too sisse. Hinnad on ka ikka päris erinevad. Kes teeb kolme tuhandega valmis ja kes arvab, et sama mööbli eest 9 tuhat küsida on soodushind. Koha peal on mööblil enamasti materjalide näidised kah, mida käega katsuda ja silmaga vaadata saab.
Postitusi: 116

Postitatud: 14-06-2019 18:34


Rae mööbel olen kuulnud teeb head tööd

https://kauneushoitolacare.ee
X