Postitusi: 1007

Probleem COKA´ga! /edited: kopp ees

Postitatud: 26-11-2015 10:59

Tere! Jutt käib siis ühest Eesti noordisainerist ehk COKA´st. Kas keegi on temalt tellinud ja mäletab kasvõi umbes, et kaua sellega aega läks? Mulle tundub, et olen juba liiga kauaks ootama jäetud ja kui talle kirjutan, siis ta ei vasta ja kui vastab, siis annab mingeid umbmääraseid aegu vastuseks ja siis ma jälle pean ootama. Palun jagage infot, kas kellelgi on veel olnud selline kogemus temaga!

Postitatud: 21-09-2018 13:06

50/50


Minu saaga lõppes nüüd COKA'ga. ehk siis sain lapse parka kätte. ettekujutus sellest oli väga hea, aga kahjuks kätte saades oli lõpuks nii, et kui ma soovisin kindlasti paksu fliisiga seest, et laps saaks sügisel käia, kuid parka on väga õhuke ja laps saab seda kasutada ainult jahedamatel suve õhtutel võibolla. seljal oli kaks auku, mida COKA ei tunnistanud, kuigi paki kilekottidel ei olnud ühtegi auku, millega saadeti.. ja lukk käib meeletult raskelt, laps ise seda kinni/lahti tõmmata kahjuks ei saagi.
Ja kui soovisin et kindlalt ei oleks seest materjal PRUUN, mida ma veel kaks korda isegi rõhutasin. siis just nimelt pruuni kangaga ma seest saingi selle. :D

Postitatud: 04-12-2018 22:33

Väga halb - Ei raha ega parkat :(


Pea aasta saab kui tellisin parka... jaanuaris 2018...läks aega mitu kuud kui teatas, et parka valmis. Proovides kitsas ja palutud muudatused samuti tegemata. Hakkas siis kangast juurde otsima...aga mai kuuks ei olnud ikka veel parkat ja palusin tehingu poolei jätta ja raha tagastada...siis kadus nagu vits vette, ei vasta meilidele ja minu numbri blokkeerinud. ei teagi mis enam edasi teha. 78.- euro võrra vaesem.[b]

Postitatud: 06-02-2019 12:54

kurjam


Olen ka nüüd nende hulgas, kes said nö praagi ja juba oktoobrist saadik ootan uut. Ise ta selle variandi pakkus. Iga päev uued vabandused, miks ei tule.
Olen niigi pikalt kannatanud. Küsisin raha tagasi. Ütlesin, et saadan selle parka ka talle, kui vaja. Ilmselt teie kommentaare lugedes jäängi ootama. Ei parkat, ei raha.

Postitatud: 05-03-2019 12:18

EI SOOVITA!!!!


Tellisin ka jaanuari alguses parka, sain praagi. Peal ei olnud lubatud asju. Süüdistas oma õmblejaid, et tema olevat kõik info neile edastanud. Parka sain kätte umbes 2 kuuga (tegelikult pidi valmis saama paari nädalaga). Suhtlesin COKA-ga, leppisime kokku, et saadan parka tagasi ning pidin ka kohe samal nädalal raha tagasi saama, aga nüüd pole ei parkat ega raha... Ei soovita midagi tellida temalt.
Postitusi: 29382

Postitatud: 05-03-2019 21:31


Ja nii, kui ma suutsin ühte pilti tal kommenteerida, siis kirjutas mulle isiklikult, et oi tal on vaba aega ja teeme kohe ära. Mul ei olnud südant kirjutada, et kas teistele tellijatele on kõik kora aetud juba või.

Postitatud: 17-04-2019 13:22

Ainult lubadused.


Tellisin samuti.Kätte pidin saama kuu jooksul.Kui kuu möödus siis polnud tegema veel hakanud.Kurjema sõnaga sain lisa nädalaga parka kätte.Aga see mis kohale jõudis on ikka täiesti vale asi.Telllida ühe voodriga ja kätte saad hoopis teise.Lisaks neiu eirab megalt kirju!Lubas osa rahast tagasi maksta ja nüüd jälle ei ühtegi vastust.Ei soovita kellelgi temaga tehinguid teha!
Postitusi: 29382

Postitatud: 18-04-2019 00:48


Uute klientide raha kätte saamiseks istub ta ilmselt terve päeva netis. Ja ise kirjutab, et mida ja kuidas. Ainult raha peal väljas. Nii kahju. Alguses oli asi korralik.
Postitusi: 2

Postitatud: 28-04-2019 09:35


Ma ise tellisin veebrauri lõpus tema päevast niiõelda kevad parka. Ootan siiamaani, ainult lubadused ja lubadused. Nüüd kirjutasin reedel kurjema kirja, et soovin raha tagasi, pole veel sealt vastust saanud. Olen pettunud ja kindlasti siis veel rohkem , kui peaks sealt selle jope saama.

Postitatud: 08-07-2019 10:21

COLOURS OF KATRIN AINSON COKA - pettus?


Ootasin oma tellitud jopet märtsi algusest juuni keskpaigani 2019. Juunis lõpuks tagastas raha - jopet ei saanud aga vähemalt olin ma üks nendest, kes raha tagasi sai. Mul on kahju, kui keegi otsustab Colours of Katrin Ainso’lt (COKA) midagi tellida. Laias laastus tundub, et tegemist on pettusega/petturiga.
Postitusi: 154

Postitatud: 11-07-2019 12:31


Siis tuleks Kuuuurijasse põõrduda:)
X