Postitusi: 30

Häiriv teema

Postitatud: 14-02-2016 22:19

Teatud isiklikel põhjustel olen võtnud südameasjaks jagada järgnevat teemat ning pöördun kõikideheatahtlike ja kaastundlike inimeste poole.

Palun kõikidel anda oma hääl järgnevale algatusele:
https://www.change.org/p/european-commission-allow-all-white-south-africans-the-right-to-return-to-europe?recruiter=488029686&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

Toimub petitsioon, mille tulemusena loodetakse Euroopa Komisjoni abiga tuua Lõuna-Aafrikast koju Euroopasse VALGED L-Aafrika kodanikud.

Nad soovivad pöörduda oma põlismaadesse nagu Inglismaa ja Madalamaad. Eesti ei puutu otseselt asjasse, küll aga saavad kõik EU-kodanikud anda oma hääle, sh eestlased.

MIKS tahavad koju pöörduda?

Lõuna-Aafrikas vihatakse valge nahavärviga inimesi ning väga VÄGA laialtlevinud on rassimõrvad, vihamõrvad. Üks pere tapetakse teise järel. Ühes kuus umbes 60 inimest. Kokku on juba viimastel aastatel mõrvatud üle 60 000 valge taluniku. Uudistes neid ei kajasta, sest mõrvad on saanud rõvedaks igapäevaseks saladuseks LAVis ning Euroopas pagulaste kriisi pärast on kogu tähelepanu mujal.

Pole tähtis, kes kunagi kelle maa peale asus ning mida tegi või rajas. Selge on see, et mis praegu toimub, on ebanormaale ning tuleb lõpetada.

Kahjuks ei tee mustanahalised erandit ka laste ja imikute ees. Näiteks see 5-kuune imik siin keerati ajalehtedesse ja pandi põlema. Vaata mida nad on teinud lastega : (nõrganärvilistel EI soovita vaadata): http://thetruthaboutsouthafrica.blogspot.com.ee/p/5-month-old-baby-strangled-in-delmas.html

Valged L-Aafrika kodanikud vajavad viisavabadust, et siseneda UK-sse ja Madalmaadesse. Petitsiooni täitmiseks on vajalik 50 000 häält. Puudu on veel u 4500 häält. Rõhutan veelkord, jutt käib VALGE NAHAVÄRVIGA isikutest.

Facebookis on sait, kus kajastatakse kõike vihamõrvadega seonduvat igapäevaselt: https://www.facebook.com/StoptheKillingEndSouthAfricanGenocideNow/?fref=ts

Lisaks algatati just kampaania ja loositakse kõikide hääleandjate vahel välja auhinnad: www.facebook.com/petitsioon

Oled haritud ja ning tõenäoliselt pead seda ebanormaalseks. Elame turvalises keskkonnas ning ei pea selliste asjade pärast muret tundma. Väga lihtne abi, mida üheskoos saame pakkuda, on anda lihtsalt oma hääl. Tänan Sind !

Tegemist on väga tõsise teemaga, reaalselt on mitmed inimesed oma elu kaotanud ning näinud pealt oma vanemate või laste hukkamist. Kui see teema ei haaku Sinuga, siis palun austa oma elu kaotanud inimesi ning ära kommenteeri halvustavalt või negatiivselt, vaid lihtsalt eira seda postitust. Loodan siiski, et kõik kes seda loevad, leiavad 15 sekundit, et oma hääl anda.

Kui soovid lisainfot, googelda "south-africa white genocide".

Oma hääle saad anda siin:
https://www.change.org/p/european-commission-allow-all-white-south-africans-the-right-to-return-to-europe?recruiter=488029686&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

Tänan juba ette.
Rahulikku sõbrapäeva kõigile!

Ja et sinu lähedased ja lapsed oleksid alati hoitud ja kaitstud!
Postitusi: 1934

Postitatud: 17-02-2016 17:11


Tsiteeritud:

Ma ütleks selle kohta ainult seda, et eks omad vitsad peksavad.
Mis omad vitsad? Bušmanid, selle maa pärisasukad, on ammu afrikaanside ning BANTUDE poolt maha löödud (bantude poolt siis pigem "söödud"). Hetkel mõrvavad sisserännanud neegrid (bantud) sisserännanud valgeid "rassiste".
Postitusi: 30

Postitatud: 03-04-2016 20:02


Upitan veel teemat. Aitäh kõigile, kes hääle andnud.

Veel on puudu natuke üle 2000 hääle.
Siin pole paraku "omade vitsadega" midagi pistmist. Sest L-Aafrika puhul ei olnud tegemist vägisi vallutamisega valgete poolt, nagu mujalt ajaloost teatud asupaikade puhul on teada.
Ei kujuta ette küll, kui 2016.aastal sünnitan imiku ja nüüd tema peaks kandma mingit olematut süüd rassi viha tõttu ?
Igas kuus tapetakse ainuüksi 60-70 VALGET inimest. Nahavärv on määrav. Mitte mingi muu staatus, sugu, vanus vmt...
Postitusi: 30

Postitatud: 03-04-2016 20:03


Mõned postitused nende suhtumisest.... seal vahet ei ole, kas sa oled vanur või imik...
Postitusi: 2825

Postitatud: 03-04-2016 20:10


Maailm on hukas!
Postitusi: 30

Postitatud: 03-04-2016 20:12

Video


Õudne : https://www.youtube.com/watch?v=kT4SLj5l3f0
Postitusi: 30

Postitatud: 05-12-2018 20:34


X