Postitusi: 6

Noored ja suvetöö

Postitatud: 13-05-2016 17:42

Tere kõigile!
Alustan uut teemat suvetöödest. Niisiis, arvan, et kõik juba teavad, kui raske on noortel/lastel leida suvetööd, kui pole tutvusi. Pidin ise minema puukooli rohima, kuid selgus hoopis, et nad see aasta noori üldse ei võtagi. Varsti suvi käes ja mul pole aimugi, kuhu tööle minna, või mis teha. Võin igasugu töid teha: rohida, koristada, koeri jalutada, ajalehti müüa jms.
Aga mainin ka, et elan metsas puhtas looduses, mis tähendab, et kui teil on kuskile minek, kuhu koera ei saa kaasa võtta, saan võtta koera teatud ajaks enda juurde ja tema eest hoolitseda ning temaga tegeleda. Mul on ka endal koer, sõbralik bernitüdruk Paula :) Olen 12 ning saan suvel 13. Olen ka julge ning saan hästi hakkama reklaamimisega ja millegi sellisega. Elan Tallinnast väljas, Vääna kandis.
Niisiis, võite kindlasti jagada mõtteid ja ettepanekuid suvetöödest. Ootan eelkõige positiisveid ettepanekuid, aitäh! :)
Postitusi: 3558

Postitatud: 18-05-2016 18:32


lehemüüjaid arvatavasti otsitakse ja randadesse jäätisemüüjaid
Postitusi: 6

Postitatud: 20-05-2016 14:53


Tsiteeritud:

Noortel ja lastel on raske tööd leida, miks lapsed peaksidki töötama? Kui on vaja taskuraha teenida siis selles peaksid vanemad lapsi aitama ja neile kodus tehtud tööde eest taskuraha andma.

Teine asi on tõesti noortega, et kui sul on võimalus naabri koeri hoida siis muidugi, aga muidu naudi suve, sest tööd teha jõuad veel terve elu.


Asi selles, et kogun ühe suurema asja jaoks raha ja ega vanemad ei saa ka mulle nii palju anda. Seepärast otsingi eraldi tööd, kuid rohin ka ema peenraid ning selle eest annab ta mulle natuke raha :)
Postitusi: 161

Postitatud: 23-05-2016 17:50

Tööportaal Kandideeri st võib abi olla


Tere, lisa oma töösoov tööportaali Kandideeri ee, iga päev lisavada tööandjad sinna värskeid töökuulutusi ehk ka midagi noortele.
Postitusi: 1

Postitatud: 01-05-2017 19:21

Suvetöö noortele


Tere,
oleme kaks 13 aastast tüdrukut, kes otsivad suvetööd Tallinnas.
X