Postitusi: 195

Imetamine ja Piima puudus

Postitatud: 25-06-2016 19:31

Kas kellegil on olnud piima puudus ja kuidas olete selle probleemi lahendanud.
Postitusi: 13

Postitatud: 30-12-2018 23:54


Ära anna alla! Paku võimalikult palju rinda ja siis hakkab juba piima juurde tootma.. usu see rinnapiim on hea ja asendamatu asi. Sul endal kergem ja lapsel parem.. ära ainult alla anna.. mu täditütrel läks kuu enne kui piima tuli nagu ojana lõpuks.. mul endal piisas kenasti 11 kuud kuni ära hakkasin jätma.. aga pumbates nagu polekski midagi
Postitusi: 29489

Postitatud: 02-01-2019 01:14


Mul oli 2. kuul väga palju piima ja siis hakkasin spets topsikutesse panema ja sügavkülma. Kolmandal kuul juba hakkas ära kaduma, niiet lisa kuu sai laps pm neid jäätiseid. Kui saab otsa, siis saab otsa ja lähed rpa peale.
Postitusi: 3

Postitatud: 02-01-2019 20:51


Mul kolm last ainult rinnapiima saanud ja esimese kahega käisin algul nõustaja juures.
Kaks nõuannet:
1. Kohe nõustaja juurde või kutsu nõustaja koju (www.siet.ee). Igal juhul pea nõustajaga nõu enne kui pudelit annad. Pudeli andmine vähendab piima hulka ja pärast rinnale tagasi saada on väga-väga raske.
2. Vähenda stressi. Las süüa teeb mees.
Postitusi: 3

Postitatud: 02-01-2019 20:54

Imetamine ja piima puudus


Piim ei saa otsa, ega naise rind pudel pole. Kui tundub, et saab otsa pole enamasti kõiki nippe järgitud, laps ei saa piima kätte või toidetakse liiga harva vm sarnased probleemid, mis imetamisnõustaja abiga enamasti lahenevad.
Postitusi: 29489

Postitatud: 03-01-2019 04:27


Jama jutt, et piim otsa saab mingi nõustamise puudusest. Ma proovisin kõik nipid ja trikid ära. Lihtsalt väheneski nii palju, et sai ühel hetkel otsa. Punnita palju tahad, ega keha see ei koti.
Postitusi: 3146

Postitatud: 04-01-2019 09:17


Tsiteeritud:

Piim ei saa otsa, ega naise rind pudel pole. Kui tundub, et saab otsa pole enamasti kõiki nippe järgitud, laps ei saa piima kätte või toidetakse liiga harva vm sarnased probleemid, mis imetamisnõustaja abiga enamasti lahenevad.

Kui piim otsa ei saaks, siis ma imeks tänase päevani tissi.
Nii et pole loogiline.
Rind pole küll pudel, aga masin ta kohe kindlasti ka ei ole, et piima lõpmatuseni toodab.
Postitusi: 637

Postitatud: 21-01-2019 14:32


Annad võimalikult tihti ja kui otsas, siis otsas ja rpa.
Postitusi: 3

Postitatud: 07-02-2020 15:25

Ei saa ise otsa


Eksiarvamuste vältimiseks. Füsioloogiliselt toodab naise rind piima vastavalt nõudlusele. Ehk siis kui vana piima eest ära ei imeta, siis ei toodeta ka uut peale. Ehk siis piim saab otsa siis, kui laps enam rinda ei ime. Niikaua kui imeb, toodab naise rind piima vastavalt nõudlusele. Kui tundub, et piima on vähe, siis piima vähendab stress (stressihormoon pärsib oksütotsiinirefleksi ja piima kättesaamist) ja liiga harv imetamine. Professionaalsetest imetamisnõustajatest on väga paljudel juhtudel kasu, proovige. Nad saavad kontrollida imemisvõtet ja palju muid nippe anda.

Postitatud: 04-03-2020 00:26

HOW I GOT MY LOAN


KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain

Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole

Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid

Lühiajaline laen (5_10 aastat)
Pikaajaline laen (20_40)
Meedia tähtajaline laen (10_20)
Nad pakuvad laenu nagu
Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen .......
Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen
Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne
E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
X